Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Grzejnik łazienkowy: modne wzornictwo i niezawodność

Grzejnik łazienkowy przestał być elementem wyposażenia, który staramy się ukryć. Nowoczesne modele powoli stają się ozdobą, zarówno salonów kąpielowych, jak i niewielkich łazienek. Mnogość dostępnych wzorów umożliwia perfekcyjne dopasowanie do planowanej aranżacji wnętrza, a wykończenie w popularnych kolorach sprawia, że grzejnik łazienkowy wpisuje się w aktualne trendy.

grzejnik łazienkowy
Grzejnik łazienkowy Italic
Excellent

Grzejnik łazienkowy to jeden z tych elementów wyposażenia, które powinny służyć nam bezawaryjnie przez długie lata. Oczekujemy, że raz kupiony będzie działał bez zarzutu i nie wymagał napraw. Aby zapewnić sobie bezproblemowe użytkowanie, należy wybrać produkt wysokiej jakości - a takie znajdziemy w ofercie marki Excellent. Producent zapewnia aż 8-letnią gwarancję na swoje grzejniki łazienkowe - nie tylko na nich szczelność, ale również na powłokę. Uniwersalny rozstaw przyłączy ZS sprawia, że wszystkie modele tej firmy mogą być montowane w instalacjach c.o. o rozstawie dolnym środkowym 50 mm lub na osiach pionowych kolektorów. Grzejnik łazienkowy Excellent będzie dobrym wyborem, jeśli zależy nam na uzupełnieniu nowoczesnej aranżacji - ale sprawdzi się też w klasycznej stylistyce.

Bez względu na to, czy zaplanujemy urządzenie wnętrza w stylu industrialnym, minimalistycznym, glamour, czy którymś z pozostałych, bez problemu dopasujemy do niego odpowiedni model. W ofercie producenta znajdziemy produkty w trzech kolorach cieszących się największą popularnością, dzięki czemu jeszcze lepiej wpiszą się one w aranżację łazienki, a są to: czarny mat, szary metalik oraz biały soft. Za sprawą odpowiedniego wykończenia wyeksponujemy grzejnik łazienkowy lub jedynie lekko go zamarkujemy, jeśli będzie miał taki sam kolor jak ściana, na której się znajdzie. W ten sposób możemy też nawiązać do innych detali, które znajdują się we wnętrzu - grzejnik może stanowić kontynuację wspólnej linii kolorystycznej, jeśli ta sama barwa znajdzie się na klamce drzwiowej, oprawach oświetleniowych, bateriach czy włączniku światła i gniazdkach.

grzejnik łazienkowy
Grzejnik łazienkowy Meteor
Excellent

Grzejnik łazienkowy Italic

Wszystkim, którzy poszukują nieszablonowego wzornictwa i oryginalnych elementów wyposażenia wnętrz, z pewnością przypadnie do gustu grzejnik łazienkowy Italic. Na tle innych wyróżnia go nieregularny układ profili, które zwykle mają poziome położenie. Jedynie dwa pozostawiono w niezmienionym układzie w stosunku do ramy grzejnika - aby umożliwić odwieszanie ręczników w pozycji prostej. Pozostałe profile tworzą niesymetryczną kompozycję, dzięki czemu grzejnik łazienkowy wygląda niemal jak płaskorzeźba. Duża liczba profili zapewnia wysoką wydajność grzewczą urządzenia. Dodatkową zaletą linii Italic jest to, że można nawiązać tą oryginalną formą do ściennych płytek dekoracyjnych z nowoczesnym wzorem.

Grzejnik łazienkowy Italic występuje w rozmiarach: 95 x 50 cm, 113 x 50 cm oraz 131 x 50 cm, a także w trzech kolorach: białym sofcie, czarnym macie i szarym metaliku.

Grzejnik łazienkowy Meteor

Drugą serią, na którą warto zwrócić uwagę, kiedy planujemy zakup grzejnika łazienkowego, jest Meteor - jeden z bestsellerów marki Excellent. Tym, co wzbudza zainteresowanie odbiorców, jest nie tylko wysoka jakość wykonania, ale również wzornictwo. Każdy z modeli prezentuje się niezwykle stylowo i nowocześnie za sprawą układu wygiętych, nieco spłaszczonych profili, które wychodzą od frontu kolektorów. Warto podkreślić, że najmniejszy z dostępnych w sprzedaży grzejników z linii Meteor możemy kupić również w wersji elektrycznej - a taki model będzie odpowiedni, kiedy nie posiadamy instalacji centralnego ogrzewania. W blokach wielorodzinnych nie jest to częsta sytuacja, ale przykładowo w domkach letniskowych, czy innych obiektach, w których zimą temperatura może spaść poniżej 0o Celsjusza, taka opcja sprawdzi się doskonale. Działanie grzejnika w takich warunkach jest możliwe dzięki fabrycznemu napełnieniu go specjalnym olejem odpornym na niskie temperatury. Grzałka elektryczna dołączona do zestawu jest dopasowana do urządzenia pod względem koloru, a jej moc to 400W.

grzejnik łazienkowy
Grzejnik łazienkowy Meteor
Excellent

W ofercie Excellent znajdziemy również model Meteor w wersji wannowej. Czym różni się od pozostałych? Otóż, jego powierzchnia została pokryta dodatkową warstwą epoksydową, dzięki której możemy bezpiecznie użytkować go również w strefie mokrej łazienki, czyli tuż obok kabiny prysznicowej lub wanny. Ponadto ten grzejnik łazienkowy sprawdzi się jako całoroczna suszarka na ręczniki - i nie tylko.

Grzejnik łazienkowy Meteor możemy kupić w czterech rozmiarach: 85 x 50 cm, 111 x 50 cm, 137 x 50 cm i 46 x 80 cm (tylko Meteor wannowy), a także w trzech kolorach: czarnym macie, szarym metaliku oraz białym sofcie.

Grzejnik łazienkowy Horos

Kolejną ciekawą propozycją jest linia grzejników łazienkowych o nazwie Horos. Są to modele charakteryzujące się minimalistycznym wzornictwem oraz uniwersalnością zastosowania. Prosta forma sprawdzi się we wnętrzach utrzymanych w różnej stylistyce, a wysoka wydajność czyni je odpowiednimi również do dużych pomieszczeń (w przypadku większych modeli). Klasycznie rozłożone, poziome profile umożliwią wygodne suszenie nie tylko ręczników, ale również odzieży. Podobnie zatem, jak ma to miejsce w przypadku innych grzejników łazienkowych marki Excellent, również produkty z serii Horos mogą być wykorzystywane jako całoroczne suszarki. Konstrukcję urządzeń opracowano w taki sposób, aby nie odstawały one od ściany bardziej niż na 8 cm.

Grzejnik łazienkowy Horos kupimy, w zależności od potrzeb, w jednym z trzech dostępnych rozmiarów: 96 x 50 cm, 121 x 50 cm i 146 x 50 cm, a także w dwóch kolorach: szarym metaliku i białym sofcie.

    Więcej o:

Skomentuj:

Grzejnik łazienkowy: modne wzornictwo i niezawodność