Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Okap kuchenny IKONA MAXXI PURE

AS

Ikona Maxxi Pure to nowy okap marki ELICA zintegrowany z oczyszczaczem powietrza. To synergia dwóch niezależnych urządzeń zamkniętych w jednej eleganckiej bryle. Okap usuwa zapachy i opary kuchenne, a oczyszczacz utrzymuje wysoką jakość powietrza, zapewniając dobre samopoczucie domowników.

IKONA MAXXI PURE
IKONA MAXXI PURE
Elica

Trendy aranżacji współczesnych wnętrz mieszkalnych otworzyły i połączyły poszczególne przestrzenie, które pozbawione zbędnych ścian i barier przenikają się w swój naturalny sposób, jak kuchnia otwarta na salon. To tu odbywa się nie tylko przygotowywanie i spożywanie posiłków, ale skupia się życie rodzinne i towarzyskie. Dodatkowo zmiana stylu życia spowodowana pandemią COVID-19 sprawiła, że bardziej niż kiedykolwiek wcześniej postrzegamy nasze mieszkania i domy jako oazę dobrego samopoczucia, miejsce dbania o siebie i swoje zdrowie. Transformacja ta ostatecznie zwróciła uwagę na jakość powietrza, którym oddychamy w naszych domach.

IKONA MAXXI PURE
IKONA MAXXI PURE
Elica

Kontrolowanie poziomu temperatury i wilgotności w domu, stosowanie naturalnych detergentów, regularne wietrzenie pomieszczeń i dostęp do naturalnego światła to podstawowe dobre nawyki, zapobiegające wzrostowi zanieczyszczeń w domowych pomieszczeniach. Aby dodatkowo zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie domowników warto regularnie oczyszczać powietrze w przestrzeni mieszkalnej. 

Ikona Maxxi Pure jest idealnym sprzymierzeńcem w dbaniu o jakość powietrza w domu, bez potrzeby stosowania dodatkowych urządzeń. Ikona Maxxi Pure to pierwszy okap kuchenny ze zintegrowanym systemem oczyszczania powietrza, wyposażonym w COMBO PURE FILTER, specjalną kombinację filtra HEPA i węglowego, który wychwytuje cząsteczki o wielkości do 1 mikrona. Jest to innowacyjna funkcja dodatkowa, która łagodzi objawy alergii i ewentualny dyskomfort spowodowany zanieczyszczeniami cywilizacyjnymi. Model Ikona Maxxi Pure jest zaprojektowany tak, aby dwie różne funkcje mogły działać osobno, bez uszczerbku na wydajności, higieny i użyteczności. Oczyszczanie powietrza jest niezwykle dyskretne: w trybie „Super Silent” urządzenie jest niesłyszalne, idealnie nadaje się do długotrwałego użytkowania i gwarantuje przyjemną i relaksującą atmosferę. W celu uzyskania większej prędkości wystarczy przełączyć urządzenie na tryb „Boost”, a w ciągu 20 minut Ikona Maxxi Pure całkowicie zregeneruje powietrze w przestrzeni o powierzchni 30m².

IKONA MAXXI PURE
IKONA MAXXI PURE
Elica

Ikona Maxxi Pure ma charakterystyczny kształt piramidalny i szerokość 120 cm więc świetnie wpisuje się w koncepcję otwartej przestrzeni, stając się wyrafinowanym elementem oświetleniowym i dekoracyjnym. Ten nowatorski okap marki Elica dostępny w dwóch wykończeniach kolorystycznych: satynowej czerni lub stali nierdzewnej. Uniwersalny charakter zapewnia innowacyjny tryb instalacji: okap może pracować, jako pochłaniacz nad kuchenną wyspą, zawieszony na eleganckich stalowych linkach lub można dokupić komin, który zamontowany z prawej lub lewej strony i podłączony do wentylacji zmieni tryb pracy na klasyczny wyciąg. W każdej wersji kolorystycznej może być również montowany przy ścianie, także z ustawieniem lewo lub prawostronnym. Dzięki funkcji „Smart Alert” konserwacja urządzenia jest szybka i łatwa w obsłudze: urządzenie automatycznie powiadamia o konieczności wymiany filtrów.

Ikona Maxxi Pure to wszechstronne urządzenie, które dzięki liniowej i minimalistycznie zaprojektowanej bryle pełni rolę ikony designu. Podobniej, jak wszystkie produkty marki Elica, spełnia tym samym aspiracje każdego, kto chce odkrywać innowacyjne rozwiązania, które będą jednocześnie funkcjonalne i miłe dla oka.

Ikona Maxxi Pure to pierwszy produkt z linii „Elica Air Pure”, którą firma planuje poszerzyć w pierwszej połowie przyszłego roku, oferując nowe sposoby ochrony powietrza przed zapachami, alergenami, wirusami i bakteriami. Nowy produkt firmy Elica to odpowiedź na konieczność „odzyskania swojej przestrzeni” i życia w zdrowym domu, w którym wykonuje się obecnie wiele różnych czynności. 

IKONA MAXXI PURE
IKONA MAXXI PURE
Elica

Liczne badania potwierdzają, że czyste powietrze w domu jest korzystne dla zdrowia i równowagi psychofizycznej. Zmniejsza objawy alergii i astmy, poprawia wygląd skóry, zapewnia lepsze trawienie, stabilność psychiczną i emocjonalną, a także sprzyja szybszemu zasypianiu. Model Ikona Maxxi Pure marki Elica towarzyszy ludziom w świadomej podróży do uczenia się, jak zachować zdrowie i dobre samopoczucie podczas przebywania w domu.

Okap ze zintegrowanym oczyszczaczem powietrza Ikona Maxxi Pure pełni podwójną funkcję: pochłania zapachy i opary kuchenne, a oczyszczacz powietrza usuwa z przestrzeni szkodliwe alergeny, takie jak roztocza, pyłki czy pleśń. 

    Więcej o:

Skomentuj:

Okap kuchenny IKONA MAXXI PURE