Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Inteligentne i bezpieczne: EZVIZ wprowadza najnowsze rozwiązania dla domu

Materiał prasowy

EZVIZ, ceniona marka specjalizująca się w inteligentnych rozwiązaniach dla domu, z zadowoleniem ogłasza wprowadzenie na rynek szeregu nowości datowane na 20 grudnia 2023 roku. Wśród nowych produktów, zaprojektowanych z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie, znajdują się przekaźniki WiFi, wewnętrzna kamera E6, czujnik dymu T4C, termostat T55 i wiele innych. W odpowiedzi na rozwijający się trend smart home, EZVIZ konsekwentnie poszerza swoją ofertę, ustanawiając nowe standardy w dziedzinie inteligentnych systemów. Nowe urządzenia zostały stworzone z myślą o zwiększeniu poczucia bezpieczeństwa domowników i zapewnieniu codziennego komfortu użytkownikom.

Wewnętrzna kamera E6
Wewnętrzna kamera E6
Fot. Ezviz

Kontrola nad oświetleniem dzięki przekaźnikom WiFi

Nowa seria przekaźników EZVIZ Wifi Relay T36W, T35W oraz T35WM umożliwia zdalną kontrolę nad oświetleniem domu wyłącznie za pomocą ekranu smartfona. Dzięki przekaźnikom WiFi użytkownik może zapomnieć o wstawaniu z kanapy, by zgasić światło czy wracaniu do domu przez niewyłączoną lampę. Urządzenia umożliwiają kontrolowanie oświetlenia na odległość, wraz z planowaniem harmonogramu i sterowaniem głosowym.

Doskonała ochrona w profesjonalnym stylu

Pośród nowych produktów marki EZVIZ znalazły się urządzenia zwiększające poczucie bezpieczeństwa domowników. EZVIZ E6 to inteligentna kamera domowa zapewniająca niezrównaną jakość wideo w rozdzielczości 3K. Z funkcjami wykrywania ludzi i zwierząt przy wykorzystaniu AI, automatycznym śledzeniem z powiększeniem, a nawet rozpoznawaniem dźwięków, E6 dostarcza kompleksową ochronę pomieszczenia. Widok panoramiczny, widzenie nocne i integracja z Asystentem Google, Amazon Alexa i Apple HomeKit czynią E6 idealnym rozwiązaniem dla każdego domu.

Innowacje dla bezpieczeństwa domowego

Inteligentny sygnał dźwiękowy T9C oraz wykrywacz dymu T4C zadbają o domowników w sytuacji bezpośredniego zagrożenia. Inteligentna syrena EZVIZ T9C dzięki regulacji głośności, czasowi trwania alarmu, wykrywaniu prób demontażu oraz funkcjom antysabotażowym zapewnia ochronę zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Z kolei detektor dymu EZVIZ T4C nie tylko reaguje na obecność dymu w sytuacji pożaru, lecz również zapewnia błyskawiczne alerty, współpracę z kamerami EZVIZ, a także dodatkową funkcję wykrywania gazu w kuchni.

Marka oferuje także regulowaną wkładkę (adjustable cylinder) dla zamków DIY. Uniwersalna długość wkładki, z możliwością otwierania kluczem, gwarantuje łatwy dostęp, jednocześnie spełniając normy bezpieczeństwa EN1303. Montaż zajmuje zaledwie 10 minut, a wkładka jest gotowa do zapewnienia wyjątkowego poziomu ochrony.

Pełna kontrola klimatu

EZVIZ T51 to niezastąpiony czujnik temperatury i wilgotności, łączący w sobie funkcje termometru i higrometru. Współpracuje z bramką domową EZVIZ A3, umożliwiając monitorowanie warunków w domu w czasie rzeczywistym oraz natychmiastowe reagowanie na ich zmiany. Dzięki niewielkim rozmiarom i możliwości umieszczenia na ścianie lub stole, T51 to wszechstronny czujnik, idealny do różnych pomieszczeń domu.

Z bramką domową EZVIZ A3 współpracuje również termostat EZVIZ T55, umożliwiający precyzyjne sterowanie temperaturą za pomocą aplikacji. Ten zaawansowany gadżet, przekształca tradycyjny grzejnik w nowoczesne urządzenie, oferując efektywne ogrzewanie oraz wygodę obsługi. T55 zapewnia także prostą instalację, dzięki której bez konieczności angażowania specjalisty, można szybko cieszyć się inteligentnym sterowaniem ogrzewaniem.

Termostat EZVIZ T55
Termostat EZVIZ T55
Fot. Ezviz
    Więcej o:

Skomentuj:

Inteligentne i bezpieczne: EZVIZ wprowadza najnowsze rozwiązania dla domu