Inteligentny odkurzacz Dreame D9 - idealny pomocnik w sprzątaniu

sponsorowany

Odkurzanie bywa wyjątkowo uciążliwą czynnością, jednak nie możemy z niej zrezygnować. Dbanie o czystość w domu w dużej mierze opiera się na regularnym odkurzaniu, nawet jeśli podchodzimy do niego z niechęcią. Istnieje rozwiązanie, które sprawi, że podłogi w domu będą nienagannie czyste, a my nie będziemy zmuszeni do nielubianej pracy. Inteligentny odkurzacz Dreame D9 sam zadba o porządek, do tego poradzi sobie na różnych powierzchniach, również na wykładzinach i dywanach. Jego dodatkową zaletą jest opcja mopowania, zatem urządzenie może pod naszą nieobecność w domu posprzątać na sucho i na mokro. Co jeszcze ma nam do zaoferowania ten wyjątkowy produkt?

Inteligentny odkurzacz Dreame D9
Inteligentny odkurzacz Dreame D9
fot. producent

Inteligentny odkurzacz Dreame D9 w mieszkaniu

Urządzenie to nie wymaga w trakcie pracy pilnowania ani sprawdzania, czy aby nie spadło ze schodów lub nie zaklinowało między meblami lub pod sofą. Kształt i wymiary nie oznaczają, że sprzęt wsunie się w miejsca, z których potem może mieć problem się wydostać. Możemy bez obaw pozwolić mu swobodnie poruszać się w pomieszczeniach i pomiędzy nimi, inteligentny odkurzacz Dreame D9 ma za zadanie odciążyć nas w sprzątaniu, zatem nie może wymagać poświęcania mu w tym czasie uwagi. Urządzenie zostało wyposażone w laser LDS 3.0 oraz inteligentny algorytm SLAM, które umożliwiają mu w krótkim czasie przeskanowanie pomieszczenia, w którym się znajduje, a także stworzenie jego mapy. Po zebraniu danych tego typu w całym mieszkaniu odkurzacz przechodzi do planowania optymalnych tras sprzątania. Obecność 13 czujników zapewnia odkurzaczowi ochronę przed upadkiem oraz zablokowaniem się, ponadto jest on w stanie poradzić sobie z przeszkodami o wysokości do 2 cm, czyli progami i dywanami.

Inteligentny odkurzacz Dreame D9
Inteligentny odkurzacz Dreame D9
fot. producent

Dreame D9 odkurzy każdą powierzchnię

Inteligentny odkurzacz Dreame D9 sprawdzi się na różnych powierzchniach w mieszkaniu lub w domu. Gładko przesuwa się po podłodze wykończonej panelami, deskami, płytkami ceramicznymi i gresem. Kiedy na jego drodze pojawi się dywan, automatycznie go wykryje i zwiększy ciśnienie, aby dobrze go oczyścić. Dodatkowo odkurzacz doskonale rozprawi się z nawet najbardziej uciążliwymi odpadami - nie tylko kurzem, ale również okruchami i zwierzęcą sierścią. Bezszczotkowy silnik gwarantuje siłę ssania na poziomie do 3000 Pa, dzięki czemu skutecznie i w krótkim czasie usunie zanieczyszczenia z podłogi, dywanu i wykładziny. Cztery dostępne poziomy mocy umożliwiają dostosowanie pracy urządzenia do naszych potrzeb.

Inteligentny odkurzacz Dreame D9
Inteligentny odkurzacz Dreame D9
fot. producent

Inteligentny odkurzacz umyje podłogę i usunie bakterie

Dreame D9 nie tylko odkurzy podłogę, ale również wykona pracę tradycyjnego mopa - ewentualnie obydwie czynności w tym samym czasie. Odkurzacz został wyposażony w zbiornik na wodę o pojemności 270 ml, co umożliwia umycie do 200 m2 powierzchni. Co ciekawe, za sprawą specjalnej technologii mopowania, urządzenie jest w stanie wyeliminować aż do 99,9% bakterii z czyszczonych powierzchni. Możemy wybierać spośród 3 trybów mopowania, co pomoże jak najlepiej dopasować działanie inteligentnego odkurzacza do stopnia zanieczyszczenia podłogi. Dreame D9 jest wydajny i cichy, a opisane funkcje czynią go idealnym do mieszkania lub domu, w którym są zwierzęta i małe dzieci.

Inteligentny odkurzacz Dreame D9
Inteligentny odkurzacz Dreame D9
fot. producent

Dreame D9 posprząta całe mieszkanie na jednym ładowaniu

Ten wyjątkowy odkurzacz posiada wytrzymały akumulator o pojemności 5200 mAh, został też wyposażony w inteligentny system BMS, za sprawą którego jest możliwe zmniejszenie poboru mocy oraz wydłużenie czasu pracy aż do 150 minut. To imponujący wynik, biorąc pod uwagę, że pozwala na odkurzenie podłogi o powierzchni do 250 m2. Wystarczy, że wyobrazimy sobie, ile czasu zajęłoby nam własnoręczne posprzątanie tak obszernego domu, aby docenić pomoc, jaką ma do zaoferowania Dreame D9. Warto podkreślić, że nie musimy nawet pamiętać o ładowaniu urządzenia - samo wróci do stacji dokującej w celu uzupełnienia energii, kiedy akumulator będzie bliski wyczerpania. Po pełnym naładowaniu wraca do pracy w miejscu, w którym wcześniej skończył, a my nie musimy koordynować całego procesu.

Inteligentny odkurzacz Dreame D9
Inteligentny odkurzacz Dreame D9
fot. producent

Zdalne sterowanie w inteligentnym odkurzaczu

Czy możemy wymagać czegoś więcej od robota sprzątającego, który w tak szerokim zakresie wyręcza nas w sprzątaniu? Otóż, tak! Pełne możliwości tego produktu poznamy, jeśli sparujemy go z aplikacją Mi Home i zaczniemy wykorzystywać dostępne tam funkcje. Odkurzacz Dreame D9 zapisuje w pamięci do 3 map całych pięter w domu, a my, za pośrednictwem smartfona, możemy tymi planami zarządzać, między innymi ustalając harmonogramy sprzątania poszczególnych pomieszczeń. Z dodatkowych opcji mamy do dyspozycji między innymi zdalne dostosowywanie ustawień oraz ustawianie wirtualnych ścian. Co ciekawe, inteligentny odkurzacz Dreame D9 można sparować również z Amazon Alexa, co umożliwi sterowanie urządzeniem za pomocą poleceń głosowych.

Aplikacja Mi Home do obsługi inteligentnego odkurzacza Dreame D9
Aplikacja Mi Home do obsługi inteligentnego odkurzacza Dreame D9
fot. producent

Specyfikacja inteligentnego odkurzacza Dreame D9

 • Producent Dreame,
 • Model D9,
 • Wymiary produktu 350 x 350 x 96.8 mm,
 • Napięcie wejściowe 100-240V ~ 50/60Hz 0.5A,
 • Napięcie wyjściowe 19.8V 1A,
 • Napięcie znamionowe 14.4V,
 • Moc znamionowa 40W,
 • Waga 3800g,
 • Kolor biały,
 • Połączenie bezprzewodowe Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz,
 • Pojemność baterii 5200mAh.

Zawartość opakowania z produktem: robot sprzątający Dreame D9, stacja ładująca, szczoteczka do czyszczenia robota, kabel zasilania, zbiornik na wodę, mop, szczotka boczna, instrukcja obsługi.

  Więcej o: