Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Jak odświeżyć mieszkanie na wiosnę?

MP

W ostatnim czasie ogromną popularność zyskały szybkie, samodzielne remonty mieszkania, bez udziału ekipy fachowców. Jak szybko odświeżyć mieszkanie na wiosnę i nie wydać na to fortuny? Mamy na to kilka pomysłów!

Taśma model Mood
Taśma model Mood
Fot. Tesa

Szybki wiosenny remont – kilka prostych trików

Niedrogi i szybki remont, z którego efektów będziemy zadowoleni – czy to w ogóle może się udać? Jak najbardziej! Wystarczy parę sprytnych zabiegów, które sprawią, że nasze mieszkanie nabierze zupełnie nowego charakteru.

Czasem wystarczy wymiana dosłownie kilku elementów wystroju naszego wnętrza, aby natychmiast uzyskać efekt odświeżenia. Poduszki lub narzuta w innym kolorze, kilka nowych obrazów na ścianach, a może nowa ceramika? Możliwości jest całe mnóstwo. Mówi się też, że diabeł tkwi w szczegółach. Przyjrzyjmy się klamkom w drzwiach i uchwytom w meblach. Ich wymiana pomoże subtelnie zmienić styl wnętrza.

Idąc o krok dalej, nowy dywan lub ozdoby okienne od razu odmienią charakter naszego wnętrza. Dywan to jeden z tych elementów wystroju pomieszczenia, który natychmiast wyznacza jego stylistykę i charakter. Podobnie jest z zasłonami, roletami, firankami i innymi ozdobami okiennymi. Nie zapominajmy o roślinach!

A gdyby tak zdecydować się na jeszcze bardziej radykalną zmianę i przemalować ściany na inny kolor? Śmiało! Radzimy jednak, aby zacząć od jednego pomieszczenia, a nawet jednej ściany. Tylko tyle wystarczy, aby zmiana była wyraźnie zauważalna. Sprawdźmy, jaki jest efekt i dopiero potem zdecydujmy, czy warto pomalować resztę ścian.

 

 

Łatwe remontowanie z taśmą tesa®

Pozostańmy przy malowaniu ścian. To tylko pozornie jeden z najtrudniejszych prac wykończeniowych. Aby precyzyjnie nałożyć farbę bez „wychodzenia za linię”, niezawodnym pomocnikiem będzie czerwona taśma maskująca tesa® Excellent.

Taśma tesa® Excellent umożliwia łatwe uzyskanie precyzyjnych, ostrych i czystych krawędzi farby. Dzięki niej dokładne malowanie ścian będzie niezwykle proste. Wystarczy przykleić ją na granicy obszaru, który chcemy pokryć farbą i przystąpić do malowania.

Taśma tesa® Excellent jest bardzo trwała i doskonale trzyma się różnych rodzajów powierzchni – Po skończonej pracy bardzo łatwo się odkleja i nie pozostawia po sobie żadnych śladów w przeciwieństwie do wielu innych taśm dostępnych na rynku – mówi Monika Framska, Marketing Manager Modern Trade w tesa® Polska.

Warto kupować czerwoną taśmę Excellent

Przygotowujecie się do wiosennego remontu i macie w planie malowanie ścian? Koniecznie zaopatrzcie się w czerwoną taśmę tesa® Excellent! Przy zakupie dwóch taśm 50 mm lub 30 mm w sklepach Mrówka lub Briomarche czerwoną koszulkę otrzymacie gratis! Więcej informacji o taśmach tesa® pod linkiem: https://www.tesa.com/pl-pl/konsument/remont/tasma-maskujaca

    Więcej o:

Skomentuj:

Jak odświeżyć mieszkanie na wiosnę?