Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Jak oświetlić wnętrza zimą?

mat. prasowe Ardant

Zima to nie tylko niskie temperatury i śnieg, ale również o wiele mniejsza ilość naturalnego światła w ciągu dnia. To powoduje, że jesteśmy zmuszeni wspomagać się sztucznymi źródłami - nie tylko w godzinach wieczornych. Odpowiednio dobrane lampy rozjaśnią ciemności, dodatkowo będą pomocne w stworzeniu niemal magicznego nastroju. Specjaliści ze sklepu z oświetleniem Ardant.pl przygotowali kilka cennych wskazówek, dzięki którym wnętrza staną się cieplejsze i bardziej przytulne.

Lampiony Marigold
Lampiony Marigold
MarkslojdArdant

1. Fokus na naturę. Przede wszystkim warto maksymalnie "otworzyć" wnętrza na naturalne światło w ciągu dnia - dopóki jest dostępne. Odsłaniamy ciężkie zasłony i firany - jeśli tylko mamy taką możliwość, zostawiamy je tak aż do nadejścia zmroku.

2. Lustrzane powierzchnie. Na ścianach naprzeciwko okien dobrze jest umieścić lustra - będą odbijały cenne promienie słoneczne, jednocześnie zwielokrotniając ich moc.

1. Lampa stołowa Verona, Nordlux  2. Kinkiet Balance, Nordlux
1. Lampa stołowa Verona, Nordlux 2. Kinkiet Balance, Nordlux
Ardant

3. Więcej znaczy lepiej!

Warto rozważyć zwiększenie liczby źródeł światła, aby nadrobić utracone godziny. Zimą nasi Klienci często pytają o lampy stołowe i podłogowe. Poza modelami z oferty Ardant, radzimy im zmianę żarówek o niskiej mocy na wersje jaśniejsze i energooszczędne. Ściemniacze, dostępne np. w lampach Clyde, Balance marki Nordlux czy Como marki &Tradition będą świetnym rozwiązaniem w godzinach wieczornych, aby komfortowo przejść do pory snu.

mówi Monika Sumorek, współwłaścicielka Ardant.
1. Lampa stołowa Como, &Tradition 2. Lampa stołowa Nexus DFTP
1. Lampa stołowa Como, &Tradition 2. Lampa stołowa Nexus DFTP
Ardant

4. Podejście zadaniowe. W okresie zimowym, który czasem wydaje się trwać dłużej niż pozostałe, naszym sprzymierzeńcem z pewnością będzie oświetlenie zadaniowe. Szczególnie dotyczy to miejsc, w których wiosną i latem zwykliśmy pracować bez lampy - jak fotel w salonie czy stół kuchenny. Popularne lampy Asteria Move mają dołączony przewód USB do ładowania, są w pełni mobilne i łatwo je usunąć w razie potrzeby. W salonie warto natomiast umieścić lampę podłogową z regulowaną, kierunkową wiązką światła za fotelem do czytania czy bocznym stolikiem.

1. Lampa stołowa Contina Nordlux 2. Lampa podłogowa Strap DFTP
1. Lampa stołowa Contina Nordlux 2. Lampa podłogowa Strap DFTP
Ardant

Tolomeo Mega Terra, Artemide Demetra, Argon Nashville, Markslojd Fredrikshamn, Aldex Aida czy Step Crane to tylko część oryginalnych propozycji, jakie znajdziemy w ofercie Ardant. Rozjaśnienie ciemnych zakamarków i dekoracyjnych nisz ściennych w naszym domu za pomocą lamp podłogowych to kolejny sposób na skuteczne odegnanie ciemności - zwłaszcza w najkrótsze dni, kiedy zmrok zapada już po południu.

dodaje Monika Sumorek.
1. Lampa stołowa Clyde Nordlux  2. Lampa stołowa Asteria Move Umage
1. Lampa stołowa Clyde Nordlux 2. Lampa stołowa Asteria Move Umage
Ardant

5. Dekoracyjne żarówki. Żarówki dekoracyjne LED dostępne w Ardant.pl to świetne rozwiązanie do wnętrz urządzonych w stylu minimalistycznym, skandynawskim, vintage czy industrialnym. Szeroki wachlarz dostępnych modeli i kolorów pozwala stworzyć oryginalne wnętrze, które zachwyci domowników i gości.

"Żarówki dekoracyjne w naszym sklepie można podzielić na dwie grupy - te z widocznym żarnikiem tradycyjnym i bez niego. Te z żarnikiem lepiej wpasują się do stylu industrialnego i retro, zaś te, w których żarnik został ukryty za ciekawą szklaną obudową lub zamalowany, pasować będą lepiej do stylu nowoczesnego czy skandynawskiego" – radzą specjaliści marki Ardant.

1. Kinkiet Clyde Nordlux 2. Lampa stołowa Align Nordlux
1. Kinkiet Clyde Nordlux 2. Lampa stołowa Align Nordlux
Ardant

6. Światło na wyjątkowe okazje. Nie chodzi tylko o święta, ale również romantyczne wieczory u boku najbliższej osoby oraz czas spędzany z przyjaciółmi lub rodziną. Lekko przygaszone światło wprowadzi wyjątkowy klimat do wnętrz. Lampki świąteczne, girlandy czy bardzo popularne gwiazdy marki Markslojd będą wyjątkowym akcentem i udekorują każde pomieszczenie w niepowtarzalny sposób.

Więcej na www.ardant.pl.

1. Lampion Glitter  2. Lampion Embla
1. Lampion Glitter 2. Lampion Embla
Markslojd/Ardant
Lampion Solina
Lampion Solina
Markslojd/Ardant
1. Lampa stolowa Flowerpot &Tradition  2. Lampa stołowa Balance, Nordlux
1. Lampa stolowa Flowerpot &Tradition 2. Lampa stołowa Balance, Nordlux
Ardant
    Więcej o:

Skomentuj:

Jak oświetlić wnętrza zimą?