Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Jak stworzyć bezuchwytową kuchnię?

AS

Idealne do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz, w których oszczędność przestrzeni jest na pierwszym miejscu. Profile VELLO to oryginalne rozwiązanie do szuflad i szafek, które sprawdzi się w każdej przestrzeni.

Vello
Vello
GTV

Trend na minimalistycznie urządzoną przestrzeń, która nie przytłacza i pozwala nam odzyskać równowagę, utrzymuje się od wielu sezonów. Wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom dobrze oświetlonej i całkowicie bezuchwytowej kuchni, zaprojektowaliśmy system VELLO.

Listwy zintegrowane z frontami

VELLO to zestaw poziomych i pionowych listew dostępnych w czterech wzorach i czterech najmodniejszych kolorach: bieli, czerni, stali szczotkowanej i aluminium. Za ich pomocą można zbudować szuflady i szafki bezuchwytowe, uzyskując jednolitą, gładką linię frontu mebla. System VELLO to rozwiązanie do każdego typu kuchni, które doda jej nowoczesności i zapewni komfort użytkownikom. Warto podkreślić, że jest to jedyne rozwiązanie na rynku, które posiada zintegrowane oświetlenie LED. Zdecydowanie wpisuje się w trend minimalistycznych, doskonale zaprojektowanych i oszczędnych wnętrz. Taśmy LED są niezwykle praktyczne, energooszczędne i wyróżniają się walorami dekoracyjnymi.

System bezuchwytowy
System bezuchwytowy
GTV

Listwy poziome

Listwa Vello w kształcie litery C jest idealna do zastosowania pomiędzy dwiema szufladami i daje nam możliwość otwierania szuflad od góry oraz od dołu. Dzięki funkcji LED możemy rozświetlić wnętrze szuflady będącej pod spodem profilu.

Z kolei listwa w kształcie L jest montowana bezpośrednio pod blatem, a zastosowanie taśmy LED pozwala oświetlić wnętrze górnych szuflad i szafek będących pod spodem profilu. Dzięki tej wyjątkowej funkcji nie musimy korzystać z górnego oświetlenia, kiedy potrzebujemy zajrzeć do szuflady, a nasza kuchnia zmienia się w estetyczne i przyjemne miejsce.

Uchwyt bezdotykowy
Uchwyt bezdotykowy
GTV

Listwy pionowe

Nie tylko w przypadku szuflad możemy cieszyć subtelnym zintegrowaniem listwy z frontem, ale także przy standardowych szafach i szafkach. Listwy Vello w kształcie pojedynczego i podwójnego T stosuje się do wysokiej zabudowy kuchennej, np. do szafek cargo. Profil podwójny T służy do bezuchwytowego otwierania dwóch niezależnych frontów. Natomiast profil pojedynczy T stosowany jest do otwierania pojedynczej szafki. Listwy Vello, montowane między frontami w nowoczesnych przestrzeniach, wpływają na komfort użytkowania i zachowanie minimalistycznej estetyki we wnętrzu. Dzięki wertykalnym listwom Vello uzyskujemy gładką linię frontu zabudowy od podłogi aż po sufit.

.
.
GTV

Na wiele sposobów

Listwy VELLO montowane są do wewnętrznego boku korpusu szafki do wcześniej wyfrezowanych punktów. W innej wersji możemy zamontować ich koniec do zewnętrznego boku – wówczas warto zastosować estetyczne zaślepki w wariancie pełnym lub niepełnym. Elementy systemu VELLO wykonane są z wysokiej jakości aluminium i są dostępne w długości 3000 mm z możliwością docięcia do pożądanej długości.

Vello sprawdzi się w każdej przestrzeni kuchennej - i małej, i dużej. Będzie idealny do loftowych i industrialnych kuchni, z ciemnymi frontami. Doskonale odnajdzie się również w modnej szarości - od jasnej do antracytowej. Biała klasyczna kuchnia z blatem w kolorze ciepłego drewna to także dobre miejsce na Vello. Uniwersalność systemu sprawia, że nie istnieją dla niego ograniczenia.

.
.
GTV

Minimalizm we wnętrzach – choć zagościł już na dobre – nadal potrafi zaskoczyć. Wciąż możemy odkrywać nowe sposoby na oszczędną przestrzeń, która jednocześnie nie traci uroku. Ascetyczne wnętrze nie znaczy skromne i nudne. Z listwami GTV to bardzo proste. Vello to synonim dobrze zaprojektowanej kuchni.

.
.
GTV
    Więcej o:

Skomentuj:

Jak stworzyć bezuchwytową kuchnię?