Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Jak zaaranżować przedpokój glamour?

Redakcja

Styl glamour to elegancja, a nierzadko również przepych. O ile ten drugi niekoniecznie jest przez każdego pożądany, o tyle pierwsza cecha jest bardzo atrakcyjna. Jakie wyposażenie powinno się pojawić w przedpokoju glamour? Jak zadbać o wyjątkowe pierwsze wrażenie po wejściu do mieszkania?

Jak zaaranżować przedpokój glamour?
Jak zaaranżować przedpokój glamour?
Shutterstock

W stylu glamour: przedpokój

Aby urządzić przedpokój glamour, warto postawić na zabudowę z gładkimi frontami mebli oraz dekoracyjne uchwyty podkreślające estetykę. Szafę wnękową możemy zaprojektować w czerni i skontrastować ją z jasnymi ścianami. Dla większej wygody można w przedpokoju postawić tapicerowane siedzisko - na podstawie w stylu barokowym. Na frontach szafek i szaf mogą się pojawić lustra.

Oświetlenie przedpokoju w stylu glamour

Kryształowy żyrandol to świetne rozwiązanie do większych pomieszczeń - przedpokój w stylu glamour może okazać się za mały na taką dekorację. Do zaaranżowania pomieszczeń glamour na małej przestrzeni lepiej użyć kinkietów z kryształkami na ścianach.

Styl glamour w przedpokoju - dekoracje

Wspaniale ozdobi ścianę tapeta w geometryczne wzory lub połyskujące motywy roślinne. Na neutralnym tle sprawdzi się z kolei ozdobne lustro w rzeźbionej ramie - drewnianej lub srebrnej. Na komodzie lub konsoli - na giętych nóżkach - postawmy ulubioną świecę zapachową.

Styl glamour "lubi" pionowe akcenty, na przykład w postaci pasów na ścianach lub mniejszych na tapicerce siedziska. Jeśli zdecydujemy się na skórzane obicie, będzie ono ciekawie kontrastowało z meblami w wysokim połysku. Mały przedpokój glamour warto wyposażyć w białe meble, a bogate dekoracje zastąpić kilkoma mniejszymi ozdobami.

    Więcej o:

Skomentuj:

Jak zaaranżować przedpokój glamour?