Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Jak złożyć serwetkę w zająca?

Anna Oporska

Serwetka złożona w kształt zająca będzie prawdziwą ozdobą wielkanocnego stołu. Co najważniejsze, jej wykonanie nie jest zbyt skomplikowane, wystarczy tylko kilka ruchów.

Serwetka złożona w zająca to prosta, ale niezwykle efektowna ozdoba wielkanocna. Taki jeden akcent wystarczy, aby ożywić wielkanocny stół nakryty do uroczystego śniadania. Tak złożoną serwetkę wystarczy postawić na talerzyku każdego z gości. Będzie ona jednak służyła bardziej jako dekoracja stołu, a nie serwetka, której się używa. Dlatego warto przy każdym nakryciu położyć także inną serwetkę, którą goście będą mogli sobie położyć na kolana.

Jak złożyć serwetkę w zająca?

Do wykonania zajączka potrzebna jest serwetka o boku długości 45-50 cm. Przy mniejszej serwetce mogą się pojawić trudności. Można sięgnąć zarówno po serwetkę papierową, jak i materiałową, ważne jedynie, żeby była gładka, bez żadnych wzorów.

To, jak złożyć serwetkę w zająca, pokazujemy zarówno w materiale wideo powyżej, jak i na zdjęciach, gdzie można na spokojnie prześledzić krok po kroku każdy ruch.

Skomentuj:

Jak złożyć serwetkę w zająca?