Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Jesienne dekoracje - klimatyczna ozdoba wnętrza

Jagoda Mówińska

Jesienne dekoracje w domu sprawią, że ta pora roku wcale nie będzie szara i ponura. Dzięki ozdobnym talerzom, kubkom, poduszkom czy lampionom w mieszkaniu zapanuje przytulny klimat.

Jesienne dekoracje
Jesienne dekoracje
Kiian Oksana/Shutterstock

Jesienne dekoracje wnętrza

W polskich sklepach już królują jesienne dekoracje. Choć za oknami jeszcze świeci słońce, już teraz warto się przygotować na chłodniejsze dni, kiedy więcej czasu będziemy spędzać w domu. Warto zadbać o to, by znalazły się w nim dodatki, które będą cieszyć oko i poprawią nastrój w deszczowe dni. 

Kolory we wnętrzach

W jesiennych dekoracjach do domu królują kolory czerwony, złoty i pomarańczowy. Te ciepłe, energetyczne barwy ożywią wnętrze i wprowadzą radosny nastrój. Hitem sezonu są stylizowane figurki lisów, jeży i sów. Nie brakuje również ozdób w kształcie owoców, szyszek i żołędzi. Kolejnym trendem są jesienne liście zdobiące tace i obrusy. Motywy roślinne i zwierzęce dominują również na kubkach i akcesoriach kuchennych. Nie mogło wśród nich zabraknąć rudych lisów, zaspanych sów, rogatych jeleni i kolczastych jeży.

Jesienne dekoracje - dynie i nie tylko

W sezonie jesiennym modnymi dodatkami do wnętrz są miękkie, ozdobne poduszki z motywami oraz ciepłe, wełniane pledy. Pomogą zaaranżować stylową strefę relaksu i sprawią, że wnętrze stanie się bardziej przytulne.

Jesienne dekoracje - w przeciwieństwie do jesiennej pogody - są radosne i poprawiają nastrój. Wprowadź je do wnętrza swojego domu już dziś.

Jesienne kolory i nie tylko - zobacz także:

    Więcej o:

Skomentuj:

Jesienne dekoracje - klimatyczna ozdoba wnętrza