Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

KitchenAid wprowadza limitowaną edycję czarnych robotów kuchennych

red.

Kultowa amerykańska marka specjalizująca się w produkcji mikserów i robotów kuchennych, KitchenAid, właśnie wypuściła na rynek swój klasyczny model w nowym kolorze.

KitchenAid to znana amerykańska marka, która zasłynęła wprowadzeniem na rynek mikserów planetarnych. Choć zadebiutowała w 1919 roku, to wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. Dziś roboty kuchenne KitchenAid uchodzą za klasyki - są niezawodne i stylowe. Wyróżniają je zaokrąglone kształty w duchu lat 60., kolorowe obudowy i funkcjonalność. Najbardziej popularny od lat jest klasyczny, czerwony robot kuchenny z serii Artisan KitchenAid, który możemy znaleźć w kuchniach na całym świecie - zarówno profesjonalnych, jak i domowych.

Teraz amerykański gigant wprowadził zupełnie nowy robot kuchenny - KitchenAid Artisan Black Tie 5-Quart Stand Mixer. Wyróżnia go jednolity, czarny kolor. Nie tylko obudowa, ale także misa i wszystkie części są w kolorze czarnym. W takiej odsłonie robot wygląda stylowo i elegancko. Doskonale wpisuje się w modę na czarne sprzęty AGD, która panuje od kilku sezonów.

Jest to pierwszy monochromatyczny mikser KitcheAid, który firma wypuszcza w limitowanej serii.

Klasyczny design miksera Artisan Black Tie i jego wyraziste, czarne wykończenie są wyrazem nowoczesnego oraz wyrafinowanego podejścia do standardowych robotów kuchennych. Jak mała czarna sukienka albo klasyczny smoking, nowy mikser jest obiektem, który nigdy nie wyjdzie z mody

- powiedział John McConnell, senior design manager w KitchenAid.

Nowy robot kuchenny jest dostępny wyłącznie na stronie KitchenAid i kosztuje ok. 4000 zł. Firma jednocześnie zapowiedziała, że od teraz co roku będzie wypuszczać limitowane serie swoich produktów.

    Więcej o:

Skomentuj:

KitchenAid wprowadza limitowaną edycję czarnych robotów kuchennych