Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Kolekcje mebli, które zmieniają się razem z Tobą

materiał reklamowy

Rozmiar, kolor, kształt, a także wygoda i funkcjonalność. Poszukując mebli do swoich wnętrz, pod uwagę trzeba wziąć wiele kwestii – w końcu dokonujemy wyboru na lata. Codzienność bywa jednak nieprzewidywalna. Decydując się na rozwiązania, których wygląd z czasem możemy zmienić, dajemy sobie możliwość wprowadzenia zmian niewielkim kosztem i wysiłkiem.

Meble marki VOX doskonale dopasowują się do dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości.
Meble marki VOX doskonale dopasowują się do dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości.
VOX

Zmiany nigdy nie były tak łatwe

Coraz częściej decydujemy się na meble, których uniwersalna forma i kolor wpiszą się w różne aranżacyjne koncepcje. Tak przemyślane podejście pozwala nam przez długi czas cieszyć się wnętrzami zgodnymi z naszymi upodobaniami i potrzebami. Aby meble mogły zostać z nami na jeszcze dłużej, projektanci VOX wprowadzili możliwość wymiany frontów w bestsellerowej kolekcji Simple.      

Biurko Simple
Biurko Simple
VOX

Meble Simple, zaprojektowane przez Martę Krupińską, możemy komponować na wiele sposobów, łącząc kolory i wybierając nóżki. Szafy, komody, biurka i stoliki zostały zaprojektowane w taki sposób, aby każda konfiguracja prezentowała się atrakcyjnie. A gdy poczujemy taką potrzebę, śmiało możemy na nowo zdefiniować wygląd naszego mebla. Wymienne fronty to łatwy sposób na zmianę bez konieczności kupowania nowych brył. To z kolei generuje większą oszczędność – i czasu i pieniędzy.

Szafka RTV 180 z listwą funkcyjną oraz skrzynia na zabawki Simple.
Szafka RTV 180 z listwą funkcyjną oraz skrzynia na zabawki Simple.
VOX

Poczuj balans w swoich wnętrzach

To możliwe z meblami Balance, których wygląd i użyteczności zależą tylko od naszej wyobraźni. Ten innowacyjny system został zaprojektowany przez utytułowane designerki, Joannę Leciejewską i Wiktorię Lenart. Poszczególne elementy mebli możemy łączyć bez użycia śrub czy wkrętów. Dowolne ustawienie skrzynek i półek pozwoli nam spersonalizować mebel, a przy okazji sprawi dużo radości. W ten sposób zbudujemy biurko, regały, komody idealnie dopasowane do pomieszczenia, w którym będą stać. A z czasem, będziemy mogli nadać im zupełnie nową rolę i zmienić regał w szafkę RTV lub biurko w komodę. To praktyczne, ale i kreatywne rozwiązanie, dzięki któremu w łatwy i szybki sposób wprowadzimy zmiany w aranżacji naszych wnętrz. 

Kolekcja Balance.
Kolekcja Balance.
VOX

Meble Balance są uzupełnione o przybornik i dwa rodzaje organizerów idealne do przechowywania drobiazgów. Balance urzeka także paletą kolorystyczną. Znajdziemy tu między innymi przyjemne dla oka beże i pudrowy róż – idealne, gdy chcemy czuć wiosnę w swoich przestrzeniach przez cały rok.

Regał Balance
Regał Balance
VOX

Towarzysząc dorastaniu

Nic nie zmienia się tak szybko, jak dzieci, ich upodobania i pasje. Aby dotrzymać im kroku, powstała kolekcja Young Users, zaprojektowana przez Martę Krupińską. Moduły z trwałych materiałów wyposażono w sprytne rozwiązania, dzięki którym możemy wielokrotnie zmienić wygląd pokoju dziecka, bez konieczności kupowania nowych mebli. Wymienne nakładki, wypełniacze i organizery są otwarte na najbardziej kreatywne pomysły, pozwalając na wyrażenie siebie. Przebierajmy w kolorach i udekorujmy nimi pokój tak, jak naszemu dziecku w duszy gra.

Meble z kolekcji Young Users.
Meble z kolekcji Young Users.
VOX
Meble z kolekcji Young Users.
Meble z kolekcji Young Users.
VOX

Relaks na każdą miarę

Meble wypoczynkowe zmieniające się wraz z potrzebą? Conffi to kolekcja tapicerowanych modułów, zaprojektowana przez Grynasz Studio, z których możemy budować różne konfiguracje dopasowane do bieżącej chwili – fotele, szezlong czy przestronną sofę z podnóżkiem. System Conffi został zaprojektowany w taki sposób, aby montaż modułów przebiegał gładko i bezproblemowo. Pod każdym z modułów znajdują się zębate krokodylki, które połączą poszczególne elementy, tworząc nowy układ. W ten sposób możemy odpowiednio zaaranżować naszą przestrzeń z myślą o wizycie gości, wieczorze gier czy długich seansach filmowych.

A w razie przeprowadzki z łatwością wszystko rozmontujemy i zabierzemy nasze Conffi do nowego mieszkania. Dzięki modułowej konstrukcji paczki z poszczególnymi elementami zmieszczą się w windzie lub wąskiej klatce schodowej. Dodatkowo, system Conffi posiada funkcję spania, która wyróżnia go na tle innych modułowych kolekcji mebli wypoczynkowych.

System modułowy Conffi.
System modułowy Conffi.
VOX

Idea tworzenia mebli na lata, które będą dopasowywać się do naszej codzienności stała się inspiracją dla wielu kolekcji marki VOX. Pełną ofertę produktową znajdziemy w salonach VOX i na vox.pl.

    Więcej o:

Skomentuj:

Kolekcje mebli, które zmieniają się razem z Tobą