Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Konkurs Gala Collezione i Markslöjd Polska dla architektów

mat. prasowe

Prześlij swój projekt i wygraj atrakcyjne nagrody! DobrzeUrzadzone.ART to konkurs dla architektów i projektantów wnętrz, sponsorowany przez Markslöjd Polska i Gala Collezione. Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny i załączyć plik graficzny z projektem wnętrza w stylu skandynawskim (moodboard, wizualizację 3D lub zdjęcie z realizacji). Prace konkursowe można przesyłać do 15 października 2021 r.

Konkurs Markslojd i Gala Collezione dla architektów z pulą nagród 10 000 zł
Konkurs Markslojd i Gala Collezione dla architektów z pulą nagród 10 000 zł
mat. prasowe

Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń Jury wybierze trzy najciekawsze projekty, które zostaną poddane ocenie użytkowników Facebooka na profilu Markslöjd Polska. Głosowanie w mediach społecznościowych odbędzie się w dniach 18-24 października 2021 r. Projekt, który zdobędzie najwięcej reakcji "Lubię to", otrzyma nagrodę główną. 

Na zwycięzcę konkursu czekają:

  • voucher o wartości 4000 zł na produkty z oferty Markslöjd Polska,
  • voucher o wartości 2500 zł na produkty z oferty Gala Collezione,
  • roczne licencje oprogramowania SketchUp oraz V-Ray dla SketchUp o wartości ok. 4000 zł.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się podczas targów Warsaw Home 2021 w Nadarzynie (27-30 października 2021 r.).

Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdują się na oficjalnej stronie internetowej: www.dobrzeurzadzone.art.

Partnerami konkursu DobrzeUrzadzone.ART są: Czas na Wnętrze i ProGrupa (ArchiUp, SketchUp, V-Ray dla SketchUp).

www.GalaMeble.com

Konkurs Gala Collezione i Markslöjd Polska dla architektów
Konkurs Gala Collezione i Markslöjd Polska dla architektów
mat. prasowe

Markslöjd to szwedzki producent eleganckiego oświetlenia w stylu skandynawskim. Doskonały design i najwyższa jakość wykonania pozwoliły firmie zdobyć uznanie klientów na całym świecie, szczególnie w Europie, Azji i Ameryce Południowej. Dzięki stałej współpracy z najlepszymi szwedzkimi projektantami, marka Markslöjd od lat kreuje nowe trendy w oświetleniu wnętrz. W szerokiej ofercie produktów znajdują się m.in. nowoczesne lampy, żyrandole kryształowe, kinkiety, dekoracje świetlne, a także oświetlenie zewnętrzne i ogrodowe.

Gala Collezione to polski producent mebli tapicerowanych, mogący pochwalić się wieloma latami doświadczenia na rynku meblarskim i dużą popularnością wśród projektantów wnętrz. Marka łączy nieszablonowe wzornictwo, wysoki poziom estetyczny i jakość wykonania. W ofercie Gala Collezione znajdziemy m.in sofy, narożniki, fotele i zestawy modułowe. Wszystkie zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami, które łączą komfort z doskonałym efektem wizualnym oraz dodatkowymi funkcjami, jak np. regulowanymi zagłówkami czy wysuwanymi siedziskami sterowanymi elektrycznie. Poszczególne kolekcje są dostępne w bogatej gamie tkanin i skór naturalnych.

    Więcej o:

Skomentuj:

Konkurs Gala Collezione i Markslöjd Polska dla architektów