Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Lampy Lumnia Compact to nowa seria pułapek świetlnych

MP

VACO Part of Rentokil wprowadził na rynek nową gamę pułapek świetlnych na owady. Lampy ledowe Lumnia Compact są stylowe i wydajne. Te lampy są idealne dla przestrzeni publicznych, takich jak restauracje, sklepy, sieci i biura. Potrafią dyskretnie wyeliminować uciążliwość komarów i much, szczególnie w okresie letnim i jesiennym.

Lampy Lumnia Compact
Lampy Lumnia Compact
Fot. Rentokil

Lampa Lumina - produkt firmy Rentokil

Lampy Lumnia Compact to skuteczny sposób na walkę z owadami latającymi. Urządzenie to stanowi nowoczesny dodatek do każdej przestrzeni i dyskretny element każdego pomieszczenia.
Urządzenie to jest niezwykle energooszczędne, co jest ważne biorąc pod uwagę konieczność jego ciągłej pracy w dobie rosnących cen energii. Urządzenie zawiera mocną diodę LED o mocy 1W, która charakteryzuje się wysoką skutecznością wabienia. Lampa jest tak zbudowana, że ma za zadanie zasłonić widok schwytanych owadów.

Lampa wisząca LED

 Działanie urządzenia opiera się na połączeniu emisji promieniowania UVA oraz lepów, które nie zawierają substancji chemicznych, przez co są bezpieczne dla ludzi i środowiska. Niewątpliwą zaletą lamp jest bardzo niskie zużycie energii, mniejsze aż o 61 proc. wobec standardowej, porównywalnej lampy owadobójczej. Ponadto żywotność taśm ledowych jest 3-krotnie dłuższa i wynosi aż 3 lata – wskazuje Maciej Wargocki, ekspert VACO Part of Rentokil.

Lampa Lumnia Compact
Lampa Lumnia Compact
Fot. Rentokil

Lampa Lumina - cechy 

Lumnia Compact to mała, dyskretna i wytrzymała lampa ledowa. Produkt waży zaledwie 2,10 kg. Wymiary to: 55 cm, 24 cm i 15,5 cm. Produkt dostępny jest w pięciu kolorach:

  • czarnym (czerwonym),
  • złotym (srebrnym)
  • i niebieskim.

Firma Rentokil jest wyłącznym dystrybutorem lamp Lumnia.

    Więcej o:

Skomentuj:

Lampy Lumnia Compact to nowa seria pułapek świetlnych