Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Lodówka Haier Multidoor: dłużej świeża żywność i zero waste

AS/materiał reklamowy

Krystalicznie czyste woda i lód, system antybakteryjny, a do tego technologia przedłużająca świeżość przechowywanej żywności - to tylko niektóre z zalet lodówki Haier Absolute Ice Multidoor 7 HCR7918EIMB. To nowoczesne urządzenie inspiruje i wspomaga prowadzenie domu w duchu zero waste. Dlaczego jeszcze warto wyposażyć w nie swoją kuchnię?

Lodówka Haier Absolute Ice Multidoor 7 HCR7918EIMB
Lodówka Haier Absolute Ice Multidoor 7 HCR7918EIMB
Haier

Ekologia na co dzień we własnym domu

Ekologiczne podejście do życia, zgodnie z założeniami zero waste, to również ograniczanie produkcji plastiku. Jako użytkownicy możemy się do tego przyczynić rezygnując z kupowania wody, lodu i napojów w opakowaniach z tworzywa sztucznego. W tym również będzie nas wspierała lodówka Haier Multidoor 7 HCR7918EIMB dzięki dozownikowi wody i kostkarce. Urządzenie w każdej chwili dostarczy nam potrzebną ilość orzeźwiającej wody i lodu - a my nie będziemy już musieli przywozić ich ze sklepu. 

Wbudowana w drzwi lodówki kostkarka do lodu Absolute Ice posiada własny system chłodzenia, niezależny od chłodziarki i zamrażarki. W ten sposób zimne powietrze wewnątrz modułu jest pozbawione zapachów, które mogłyby przedostawać się z innych stref lodówki. Zarówno lód, jak i filtrowana woda są krystalicznie czyste i bezwonne.

W duchu zero waste: nie marnujemy żywności

Określenie zero waste od wielu lat jest obecne w mediach i życiu społecznym. Staramy się podejmować coraz bardziej świadome decyzje dotyczące zakupów i codziennego funkcjonowania - wszystko w trosce o środowisko, a tym samym o własne zdrowie. Propagowanie ekologicznego stylu życiu polega między innymi na uświadamianiu, w jaki sposób gospodarować żywnością, aby jej nie marnować i nie generować zbędnych odpadów - i to właśnie jest zero waste. 

Jak zadbać o wykorzystanie wszystkich zakupionych produktów spożywczych? Należy zacząć od prawidłowego przechowywania - dzięki temu nie tylko będą dłużej do naszej dyspozycji, ale przede wszystkim zachowają swoje walory - smak, zapach, strukturę i wartości odżywcze. W uzyskaniu takiego efektu pomoże lodówka Haier Multidoor 7 HCR7918EIMB - zapewni optymalne warunki chłodzenia dzięki dedykowanym szufladom, technologii Fresher Shield oraz systemowi antybakteryjnemu ABT-Pro.

Lodówka Haier Absolute Ice Multidoor 7 HCR7918EIMB
Lodówka Haier Absolute Ice Multidoor 7 HCR7918EIMB
Haier

Ulubione produkty dłużej świeże i smaczne

Każdego roku w Polsce marnowanych jest niemal 3 000 000 ton żywności (dane Banków Żywności). To zaskakująca liczba, ale wynikająca z prostej zależności - kupujemy za dużo jedzenia, przechowujemy je w niewłaściwych warunkach, a potem wyrzucamy. Bogate zaopatrzenie sklepów i dostępność produktów na wyciągnięcie ręki sprawia, że często "zapominamy" o szacunku dla posiadanej żywności. Tymczasem jest na to prosty sposób. Pamiętajmy, że różne produkty wymagają różnego sposobu przechowywania, dlatego marka Haier w swoim urządzeniu zastosowała innowacyjne rozwiązania:

 • Szuflada Humidity Zone - zapewni sezonowym owocom i warzywom odpowiednią wilgotność oraz świeżość i soczystość na dłużej.
 • Szuflada My Zone Plus - jedno dotknięcie stworzy optymalne warunki do przechowywania produktów w zależności od ich wymagań. Mamy do dyspozycji zakres temperatur od -1°C do +3°C, przy czym przedział od -1°C do 0°C jest idealny dla mięs, +1°C do +2°C dla warzyw, a +3°C dla dla owoców. 
 • Fresher Techs® - autorskie innowacyjne technologie, mające na celu zachowanie świeżości i smaku żywności na dłużej.
 • Fresher Shield - chroni mrożoną żywność, zmniejszając zużycie energii podczas automatycznego procesu rozmrażania. Ogranicza wahania temperatury i zapobiega przedostawaniu się ciepła z zewnątrz, co redukuje negatywny wpływ na trwałość i smak żywności niemal do zera. Przechowywane produkty zachowują swoje właściwości dwukrotnie dłużej niż w konwencjonalnej zamrażarce dzięki funkcji Fresher Shield i ustabilizowanej temperaturze.
 • System antybakteryjny ABT-Pro - usuwa 99,99% bakterii w całym wnętrzu lodówki, tym samym zapobiega powstawaniu pleśni i eliminuje nieprzyjemne zapachy. Podczas pracy układu chłodzenia technologia ABT Pro rozkłada bakterie i cząstki zapachów na dwutlenek węgla i wodę, nie tworząc przy tym zanieczyszczeń.
 • Air Surround Cooling - system poziomego przepływu powietrza, w którym chłodny nawiew znajduje się na każdej półce. Pomaga to w utrzymaniu jednolitej temperatury w całej chłodziarce i stanowi gwarancję, że przechowywana żywność będzie dłużej świeża.
 • Total No Frost - zapobiega powstawaniu szronu w chłodziarko-zamrażarce oraz mieszaniu się zapachów przechowywanych produktów spożywczych. Specjalna osłona chroni zamrażarkę przez ciepłym powietrzem w trakcie odszraniania, a tym samym chroni zamrożoną żywność i oszczędza energię.
 • Cztery oddzielne obiegi powietrza w lodówce - zapewniają łatwą regulację oraz zmianę temperatury chłodziarki, dwóch stref zamrażania i kostkarki do lodu. Można zmienić ustawienia dla każdej ze stref za pomocą panelu sterowania na drzwiach lodówki, zapewniając Twoim produktom najlepsze zabezpieczenie.
 • Switch Zone - strefa, w której użytkownik decyduje czy potrzebuje więcej miejsca na chłodzenie czy zamrażanie produktów - za sprawą opcji swobodnego przełączania chłodziarki w zamrażarkę w tym samym obszarze lodówki. Za pomocą cyfrowego wyświetlacza na drzwiach urządzenia można zmienić temperaturę w zakresie od -18°C do +5°C.

Nie sposób nie zauważyć, że wymienione zalety lodówki Haier Multidoor 7 HCR7918EIMB mają znaczący wpływ na komfort codziennego użytkowania urządzenia. A skoro tak, należy zwrócić uwagę również na funkcję Day Light, która zapewnia lepszą widoczność produktów na półkach dzięki oświetleniu LED zamontowanemu w tylnej ściance. Stopniowy wzrost natężenia oświetlenia po otwarciu drzwi dodatkowo podniesie nasz komfort. Podobnie, jak cicha i wydajna praca chłodziarki, warunkowana innowacyjną sprężarką Haier. 

Lodówka Haier Multidoor 7 HCR7918EIMB to gwarancja komfortu, nowoczesnych funkcjonalności i bezpieczeństwa użytkowania.

Lodówka Haier Absolute Ice Multidoor 7 HCR7918EIMB
Lodówka Haier Absolute Ice Multidoor 7 HCR7918EIMB
Haier
  Więcej o:

Skomentuj:

Lodówka Haier Multidoor: dłużej świeża żywność i zero waste