Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Lodówka kompresorowa, czyli zawsze świeża żywność i schłodzone napoje na ogrodowym grillowaniu

MP

Zapach pysznego jedzenia unoszący się w powietrzu to znak, że nadszedł sezon grillowy. Grillowanie to popularny sposób na spędzenie czasu z przyjaciółmi i rodziną. Grillowanie nie bez powodu stało się lubianą i popularną formą spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi, a wręcz stylem życia. Nie wymaga bowiem specjalnej organizacji, a jego urok polega głównie na spontaniczności spotkania i wakacyjnym luzie.

Lodówka kompresorowa FROST AF45
Lodówka kompresorowa FROST AF45
Fot. Aries

Udane grillowanie powinno polegać na spędzaniu czasu z gośćmi i cieszeniu się swobodną atmosferą. Najlepiej, gdyby gospodarze podczas imprezy nie musieli przemieszczać się między kuchenną lodówką a miejscem do grillowania. Jest na to sposób. Przenośna lodówka kompresorowa to doskonałe udogodnienie, dzięki któremu gospodarze mogą spędzić więcej czasu z gośćmi. Utrzymuje żywność i napoje w świeżości, a nawet może wytwarzać kostki lodu.
Seria kompaktowych lodówek ariesFROST jest teraz dostępna w siedmiu modelach. Mają one pojemność od 15 do 75 litrów i są estetycznie wykonane. Lodówki te działają dokładnie tak jak lodówki kuchenne, ale są mobilne i można je przenieść w dowolne miejsce. Są lekkie, ważą od 10,84 do 19,80 kg, dzięki czemu łatwo je przewozić w samochodzie. Są odporne na wstrząsy i będą niezawodnym towarzyszem wakacyjnych podróży.

Lodówka kompresorowa FROST AFW28DZ
Lodówka kompresorowa FROS AFW28DZ
Fot. Aries

Są to lodówki kompresorowe, nazywane też sprężarkowymi, których jedną z zalet jest niezawodna wydajność niezależnie od temperatury otoczenia. Lodówki są wyposażone w kompresory o mocy od 45 do 80 W, które zapewniają, potwierdzony w praktyce, szeroki zakres temperatur od -20ºC do +20ºC. Lodówki zasilane są akumulatorami, które posiadają trójstopniowy system ochrony. Mogą być zasilane za pomocą napięcia 12/24 lub 220V. Oznacza to, że mogą być zasilane zarówno z gniazdka sieciowego jak i z agregatu prądotwórczego. Lodówki te charakteryzują się wysoką wydajnością i niskim zużyciem energii elektrycznej, ponieważ są wyposażone w kompresory o zmiennych prędkościach obrotowych.
Nowe lodówki przenośne są wyposażone w dodatkowe funkcje, w zależności od modelu. Należą do nich dwustronna pokrywa i intuicyjne w obsłudze panele sterowania. Oświetlenie komory, wyjmowane kosze oraz oświetlenie komory. Dzięki technologii Dual Zone na szczególną uwagę zasługują lodówki AFW28DZ (28l 55W) i AF75DZ(75l, 80W),. Modele te posiadają dwie oddzielne komory chłodzenia i mrożenia, którymi można niezależnie sterować. Posiadają również poręczny uchwyt teleskopowy, który można wykorzystać do ich przenoszenia.

Lodówka kompresorowa FROST AF75DZ
Lodówka kompresorowa FROST AF75DZ
Fot. Aries

Design urządzenia jest równie ważny jak jego parametry techniczne. Producent postarał się w tym przypadku i zadbał o wygląd swojej linii przenośnych lodówek, które dopiero pojawi ły się na rynku. Lodówki dzięki swojej mobilności mogą być bardzo użyteczne i poza ogrodowym grillem – będą niezawodnym towarzyszem wakacyjnych podróży, w kamperze i w samochodzie osobowym, na plaży, na wędkowaniu, zaś zawodowym kierowcom przemierzającym długie trasy szosowe, rolnikom ciężko pracującym w polu w upalne dni zapewnią łatwo dostępną podręczną spiżarnię ze świeżym jedzeniem i zimnym piciem.

    Więcej o:

Skomentuj:

Lodówka kompresorowa, czyli zawsze świeża żywność i schłodzone napoje na ogrodowym grillowaniu