Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Loft Inside - targi aranżacji wnętrz 23-24.04.2022

mat. prasowe

Moda na mieszkania w loftowym stylu święci triumfy. Niejednej i niejednemu z nas marzy się życie w pomieszczeniach o ceglanych ścianach oraz codziennym przebywaniu w swojej prywatnej miejskiej dżungli. Zastanawialiście się kiedyś, skąd przyszła do nas ta tendencja?

Loft Inside - targi aranżacji wnętrz 23-24.04.2022
Loft Inside - targi aranżacji wnętrz 23-24.04.2022
mat. prasowe

Rozkwit mody na lofty rozpoczął się w latach 50. XX wieku na nowojorskim Manhattanie, gdzie artyści zaczęli wynajmować wnętrza pozostałe po starych fabrykach, które przeniosły swoją działalność na peryferie miasta. Podstawowymi wyznacznikami stylu loftowego są: duże przestrzenie, ściany z odkrytymi cegłami, sporych rozmiarów okna, minimalistyczne dekoracje oraz nietuzinkowe meble.
 
Jeśli te elementy wpisują się w twój gust – powinnaś/powinieneś koniecznie odwiedzić @LOFT Inside - targi aranżacji wnętrz, które odbędą się w dniach 23-24 kwietnia 2022 r. we wrocławskim Browarze Mieszczańskim. Targi są organizowane w odpowiedzi na coraz większe zainteresowanie stylem industrialnym. Spotkasz na nich wystawców oferujących najnowsze meble, oświetlenie, kolekcjonerskie projekty oraz oryginalne instalacje. Zbiorą się oni na wspólnej przestrzeni po to, aby ułatwić potencjalnym klientom całościowe urządzenie mieszkań, domów, a także powierzchni biurowych. Zapraszamy!
 
Więcej informacji na https://insidewroclaw.pl.

Bilety na wydarzenie: https://goingapp.pl/wydarzenie/loft-inside-targi-aranzacji-wnetrz-wroclaw/kwiecien-2022.

    Więcej o:

Skomentuj:

Loft Inside - targi aranżacji wnętrz 23-24.04.2022