Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Lustra MIRALITE PURE i MIRALITE NATURA

AS

Lustra - przez wiele lat uważane były jako obowiązkowy element wystroju łazienki - ale na tym ich rola się kończyła. Dopiero od niedawna lustra w większych gabarytach powoli zaczęły przenikać do innych pomieszczeń w mieszkaniu, zmieniając ich charakter i dodając im domowego ciepła.

Lustro – elegancka dekoracja do każdego wnętrza

Odpowiednio dobrane lustro będzie nie tylko ciekawym dodatkiem, ale też dopełnieniem całego projektu wystroju wnętrza. Tym subtelnymelementem, przy niewielkim nakładzie pracy możemy optycznie powiększyć przestrzeń naszego mieszkania, podkreślić charakter innych dodatków czy też zwiększyć ilość światła. Szczególnie intrygująco wyglądać będzie lustro o dużej powierzchni, które stanie się główną dekoracją w pomieszczeniu. Jednak decydując się na takie rozwiązanie warto pamiętać, że nie każde lustro spełni swoją funkcję i nie każde lustro pasuje do każdego pomieszczenia. Saint-Gobain Building Glass Polska oferuje wiele rodzajów luster, dostosowanych do każdego rodzaju wnętrz – m.in. ekologiczne lustro MIRALITE PURE czy lustro w naturalnym odcieniu MIRALITE NATURA.

MIRALITE PURE – czyste odbicie natury

 

Lustra: MIRALITE NATURA oraz MIRALITE PURE
Lustra: MIRALITE NATURA oraz MIRALITE PURE
Fot.: Saint Gobain

Jednym z najbardziej uniwersalnych luster jest MIRALITE PURE, które wyróżnia czyste odbicie, bez zakłamania kolorów. Z powodzeniem odbija słońce, zwiększając ilość światła w pomieszczeniu i kreując wyjątkową, domową atmosferę. Co więcej, daje czyste, żywe barwy niezależnie od oświetlenia. Idealnie podkreśla charakter wnętrz oraz dodaje finezji i subtelności detalom. Lustro to może być użyte w różnych formułach –w ramie lub zamontowane bezpośrednio na ścianie. Najciekawszy efekt uzyskamy wykorzystując taflę o dużej powierzchni i umieszczając ją w salonie czy w sypialni.  Lustro, w takiej aranżacji, w szczególności sprawdzi się w połączeniu z jasnymi dodatkami, naturalnymi tkaninami czy ekologicznymi dekoracjami. Dodatkową zaletą MIRALITE PURE jest to, że łatwo jest nadać mu pożądany kształt, dlatego też z pewnością odnajdzie się w dowolnie zaprojektowanym wnętrzu.  Co więcej, do produkcji lustra ekologicznego MIRALITE PUREnie wykorzystuje się ołowiu, a podlew lustra jest na bazie lakieru wodnego. Dzięki antracytowemu kolorowi podlewu eliminuje efekt prześwietlenia przy tylnym podświetleniu lustra, np. światłem LED.

 

Lustro: MIRALITE PURE
Lustro: MIRALITE PURE
Fot.: Saint Gobain

MIRALITE NATURA – pięknie dziś wyglądasz!

Lustro MIRALITE NATURA w naturalnym odcieniu, podnosi walory estetyczne mieszkania i zwiększa poczucie elegancji. Nasze odbicie jest łagodne i naturalne. Lustro charakteryzuje się lekko brzoskwiniowym zabarwieniem, które korzystnie wpływa na samopoczucie, odbicie w nim wydaje się autentyczne i wierne. Sztuczne światło nie zawsze jest najlepszym przyjacielem człowieka. Wiele jego źródeł, zwłaszcza oświetlenie LEDowe i halogenowe, daje chłodny efekt, który potęguje zielonkawy odcień standardowego szkła. Sprawia to, że nasze odbicie w lustrze nie jest takie, jakie być powinno, może nawet wydawać nam się niekorzystne. Lustro MIRALITE NATURA dzięki specjalnie opracowanemu filtrowi, neutralizuje ostre, chłodne światło. Wszystko po to, aby uzyskać bardziej naturalne odbicie w lustrze.

 

Lustro: MIRALITE NATURA
Lustro: MIRALITE NATURA
Fot.: Saint Gobain

– Aranżacja wnętrz z wykorzystaniem nowego lustra od Saint-Gobain pomaga stworzyć przytulne, jasne, wizualnie ocieplone wnętrza jednocześnie podnosząc wrażenie komfortu. W obiektach komercyjnych lustro może odgrywać subtelną rolę w kreowaniu najwyższej jakości wrażeń estetycznych użytkowników. Co ważne, MIRALITE NATURA charakteryzuje się optymalną jakością i trwałością, dzięki czemu może być stosowane we wnętrzach o podwyższonej wilgotności – mówi Magdalena Lipińska, ekspert Saint-Gobain Building Glass Polska.

W domu i w SPA, w hotelu i w przebieralni

Lustro MIRALITE NATURA można stosować w przestrzeni mieszkalnej np. w kredensach, drzwiach przesuwnych, meblach, jako lustra w szafkach łazienkowych, lub jako okładzina ścian w obiektach użyteczności publicznej. Sprawdzi się ono w restauracjach, hotelach, ośrodkach odnowy biologicznej czy siłowniach, czyli wszędzie tam, gdzie przychodzą ludzie, aby odprężyć się i poczuć się dobrze. Wykorzystanie lustra MIRALITE NATURA w przymierzalniach poprawi samopoczucie kupujących. A lepsze samopoczucie klientów to oczywisty zysk dla każdej firmy.

 

Lustro: MIRALITE NATURA
Lustro: MIRALITE NATURA
Fot.: Saint Gobain

Jakość MIRALITE NATURA znacznie przewyższa wymagania normy EN 1036. Charakteryzuje się ono optymalnymi parametrami optycznymi. Jako najnowszej generacji lustro Saint-Gobain nie zawiera ołowiu ani rozpuszczalników organicznych.

Więcej na: www.saint-gobain-building-glass.pl

    Więcej o:

Skomentuj:

Lustra MIRALITE PURE i MIRALITE NATURA