Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Marka VOX oferuje sprytne drzwi do wnętrz

red.

Drzwi wewnętrzne Smart marki VOX oferują możliwość personalizacji. Można je dostosowywać do indywidualnych potrzeb i do charakteru danego pomieszczenia.

Nowe drzwi Smart marki VOX to odpowiedź na nasze zmieniające się potrzeby. Niezależnie od tego, czy mamy małe mieszkanie czy nie, wciąż poszukujemy dodatkowej przestrzeni, w końcu przybywa nam rzeczy i chcemy je lepiej przechowywać. Dlatego VOX oferuje drzwi, do których dołączone są dodatkowe akcesoria – tablice, pojemniki, wieszaki, paski lub lustra. Można je dowolnie zestawiać w zależności od potrzeb i pomieszczenia. W łazience na drzwiach mogą się przydać dodatkowe wieszaki na ręczniki, w pokoju dziecka tablica, na której maluch będzie mógł rysować, a w spiżarni - pojemniki do dodatkowego przechowywania.

Drzwi mogą zatem pełnić wiele dodatkowych funkcji - mogą stać się miejscem, w którym przekazujemy domownikom informacje, mogą dostarczać dodatkowego miejsca na przechowywanie, mogą stać się obszarem kreacji twórczej.

Drzwi Smart VOX zaprojektowała Ewa Śliwińska. Projektantka zadbała o łatwy montaż dodatkowych elementów. Akcesoria montuje się za pomocą śrub do specjalnych otworów. Kompozycje akcesoriów na drzwiach można łatwo zmieniać. Śruby mają udźwig 5 kg, zatem można na nich trzymać nawet ciężkie rzeczy.

Jest to pierwszy taki system oferujący wolność w komponowaniu drzwi. Model Smart jest dostępny w 7 kolorach i ma 12 kompatybilnych akcesoriów. Drzwi są dostępne z otworami umożliwiającymi montaż dodatkowych akcesoriów, a także gładkie, bez otworów. Dzięki temu system Smart można zastosować w całym domu, również tam, gdzie dodatkowe wyposażenie nie jest potrzebne.

Skomentuj:

Marka VOX oferuje sprytne drzwi do wnętrz