Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Meble modułowe, które dopasowują się do naszych potrzeb

materiał reklamowy

Zarządzanie przestrzenią może stanowić wyzwanie, zwłaszcza w małych pomieszczeniach lub gdy nasza rodzina się powiększa. Taka sytuacja wymaga efektywnego gospodarowania dostępnym metrażem, a także dostosowania wnętrza do zmieniających się wymagań. Odpowiedzią na tę potrzebę są modułowe systemy meblowe.

meble modułowe
System modułowy Into.
VOX

Personalizacja wnętrza dzięki meblom modułowym

Meble modułowe to praktyczne i wszechstronne rozwiązanie, które pozwala tworzyć spersonalizowane układy dopasowane do konkretnych potrzeb. Wykorzystując różne elementy, możemy z łatwością zaprojektować wnętrze zgodne z naszymi preferencjami i wymaganiami funkcjonalnymi. Zaletą mebli modułowych jest przede wszystkim ich elastyczność – w zależności od zmieniających się potrzeb, mogą być one łatwo przestawiane, rozbudowywane lub modyfikowane.

meble modułowe
System modułowy Into.
VOX

Into, czyli intuicyjność. To główny walor systemu meblowego zaprojektowanego przez Dominikę Drezner-Ilczuk dla VOX. Łatwe w montażu moduły można rozbudować zarówno w górę, jak i w bok, tworząc dowolne układy, odpowiadające aktualnej potrzebie. Podstawowym modułem jest komoda, do której można dokładać kolejne elementy. W ten sposób powstaną wysokie lub niskie meble o wybranym przez nas układzie drzwi i skrzynek.

Into to system, który można dowolnie komponować w pionie lub poziomie, w zależności od preferencji dotyczących rodzaju i rozmiaru mebla. Dzięki niemu możliwe jest zwiększenie przestrzeni przechowywania w obrębie jednego wzoru, bez konieczności wymiany całego mebla. Wystarczy dodać odpowiedni moduł.

tak o swoim projekcie opowiada projektantka Dominika Drezner-Ilczuk.

Szeroki wachlarz możliwości aranżacyjnych

Układy mebli Into można zmieniać gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Do dyspozycji, oprócz podstawowych modułów, mamy również wsuwane skrzynki, które w każdej chwili możemy wyciągnąć i ułożyć w innym miejscu. W ten sposób zamienimy szafkę pod telewizor w regał na książki czy schowek na płyty lub książki.

meble modułowe
System modułowy Into.
VOX

Przytulna atmosfera we wnętrzu dzięki meblom

Meble Into są dostępne w trzech wariantach kolorystycznych. Pudrowy róż, naturalny brąz i kojący beż to kolory, które wprowadzają do wnętrz spokój i elegancję. Pudrowy róż, używany w meblach, nadaje wnętrzom delikatność i romantyczną atmosferę, idealne do sypialni czy nowoczesnego salonu. Naturalne brązy, dzięki swojej ciepłej tonacji, wprowadzają uczucie spokoju i komfortu, które doskonale sprawdza się w salonach, jadalniach czy gabinetach. Z kolei beż to wszechstronny wybór, pozwalający na łatwe dopasowanie do innych kolorów w każdym pomieszczeniu. W tych odcieniach, meble stają się nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne i wprowadzają do wnętrz atmosferę ciepła i harmonii.

meble modułowe
System modułowy Into.
VOX

Dzięki swojej adaptacyjności i zdolności do optymalizacji przestrzeni, systemy modułowe odpowiadają na codzienne zmiany. Więcej o możliwościach kolekcji Into na vox.pl oraz w salonach VOX.

    Więcej o:

Skomentuj:

Meble modułowe, które dopasowują się do naszych potrzeb