Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Miejsce jesiennych spotkań

AS

Sofa w salonie to centrum domowego życia nie tylko jesienią. Ale o tej porze roku doceniamy ją szczególnie. Tutaj spędzamy wieczory przy książce, pod kocem albo zapraszamy przyjaciół na wspólną kawę czy oglądanie filmów. A że każdy z nas wypoczywa nieco inaczej, w ofercie marki VOX znajdują się meble tapicerowane, które łatwo można dopasować do potrzeb domowników.

Miejsce jesiennych spotkań
Miejsce jesiennych spotkań
VOX

Wygoda i funkcjonalność – tych cech szukamy w meblach tapicerowanych do salonu. W końcu ich zadaniem jest zapewnić odpoczynek kilku osobom, a każdy z nas potrzebuje czegoś innego. Dlatego dobór sofy czy fotela zależy od tego, kim są mieszkańcy danego domu i jak lubią spędzać wolny czas. Czym się kierować? Kluczowe będą wygodne siedzisko oraz oparcie mebla. To te elementy sprzyjają wypoczynkowi w różnych pozycjach. Istotne są także gabaryty mebli, zwłaszcza jeśli mamy do urządzenia mniejsze wnętrze. W ofercie VOX sofy z różnych kolekcji występują w wielu rozmiarach i konfiguracjach, dzięki czemu dopasujemy wymarzony mebel do swojej przestrzeni.

Modus
Modus
VOX

Jeśli ze strefy wypoczynkowej będzie korzystać para o różnych przyzwyczajeniach lub rodzina z dziećmi, to dobrym rozwiązaniem będą meble modułowe np. kolekcja Modus. Można je dowolnie konfigurować i dostosowywać do potrzeb wszystkich domowników

podpowiada Małgorzata Bernady, Head of VOX Visual Concept Team.
Sofa z 2 pojemnikami Slide
Sofa z 2 pojemnikami Slide
VOX

Meble wielozadaniowe

Idealnym rozwiązaniem do salonu są sofy-kameleony, które dopasują się do różnych sytuacji w naszym domu. Przykładem takiego mebla jest sofa Slide od VOX. Zaprojektowana przez Martę Krupińską może być klasyczną sofą lub dwustronną kanapą, gdy domownicy mają ochotę posiedzieć osobno, ale zachowując bliskość. Slide może pełnić rolę klasycznej kanapy, dwustronnej sofy, kanapy z jednym lub dwoma szezlongami - wszystko zależy od tego czego akurat potrzebujemy albo ile osób gościmy na jesiennym seansie filmowym w naszym salonie. A w razie potrzeby po pełnym rozłożeniu może również służyć jako miejsce do spania.

Sofa Slide dostosuje się do nowych okoliczności. Dzięki sprytnym rozwiązaniom przewiduje przyszłość, nawet lepiej niż sami domownicy.

zapewnia projektantka Marta Krupińska
Sofa z 2 pojemnikami Slide
Sofa z 2 pojemnikami Slide
VOX

Sofa Slide doskonale sprawdza się jako mebel oddzielający część wypoczynkową od jadalnianej. W naszych mieszkaniach często te dwie przestrzenie się przenikają – wykorzystanie sofy jako elementu pomagającego zaznaczyć granice stref w domu to bardzo dobry pomysł aranżacyjny, który nie wprowadza zbędnych barier. Tym bardziej, że zespół projektowy VOX pomyślał również o praktycznych dodatkach - po obu stronach sofy znajdują się kieszenie do przechowywania drobnych przedmiotów. Książki, gazety albo oraz rzeczy, które lubią się niespodziewanie zapodziewać takie jak piloty czy okulary, w końcu będą miały swoje miejsce. Praktyczne, drobne usprawnienia zwiększające funkcjonalność mebli to znak rozpoznawczy mebli marki VOX.

Na dodatek

Przy aranżacji strefy wypoczynkowej w salonie warto pamiętać o dodatkowych elementach, które poprawiają komfort wypoczynku. Pufy czy fotele to nieodłączni towarzysze każdej sofy. W kolekcji Slide dostępne są dwa pufy - mały i duży, które stanowią wygodne uzupełnienie głównego mebla. Wewnątrz każdego z nich znajduje się praktyczny pojemnik, w którym można przechowywać koce, poduszki, zabawki lub inne drobne przedmioty.

Sofa Slide i duży puf Slide
Sofa Slide i duży puf Slide
VOX

Jeśli mamy więcej miejsca w salonie, warto też zainwestować w wygodny fotel z poduszką, która stanowi podparcie dla odcinka lędźwiowego. Na przykład fotel Volt od marki VOX, który można też uzupełnić o praktyczny podnóżek. Szybko stanie się ulubionym miejscem na wieczorne lektury.

Marka VOX spełnia wiele różnych oczekiwań dotyczących urządzania wygodnego salonu. W swojej ofercie posiada zarówno meble tapicerowane z funkcją spania, jak i małe sofy, fotele, pufy, a nawet łóżka tapicerowane. Dodatkowo, niemal wszystkie modele mebli tapicerowanych są dostępne w kilkudziesięciu rodzajach i kolorach tkanin. Pełen wzornik znajduje się w każdym salonie VOX z ofertą mebli, a cały wybór mebli tapicerowanych dostępny jest na vox.pl.

    Więcej o:

Skomentuj:

Miejsce jesiennych spotkań