Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nie tylko szarość i czerń, czyli 5 nieoczywistych kolorów dla mężczyzny

artykuł zewnętrzny

Wśród propozycji ubrań dla mężczyzn w popularnych sklepach przeważnie dominuje stonowana kolorystyka. Najczęstszymi odcieniami, z jakimi można się spotkać są czarny, szary i tak zwane kolory ziemi, czyli na przykład brąz. Ten sposób patrzenia na modę męską jednak powoli się zmienia. W kolekcjach modnych marek odzieżowych coraz częściej zdarzają się propozycje w jaśniejszych, bardziej intensywnych barwach, które do tej pory pojawiały się tylko wśród ubrań projektowanych dla kobiet. Jeśli więc znudziła Cię czerń i chcesz wzbogacić swoje stylizacje o nowe odcienie, przeczytaj jakie inne kolory również pasują nawet najbardziej męskim facetom.

Nie tylko szarość i czerń, czyli 5 nieoczywistych kolorów dla mężczyzny
Nie tylko szarość i czerń, czyli 5 nieoczywistych kolorów dla mężczyzny
ombre.pl

Musztardowy

Musztardowy to bardzo słoneczny, ciepły kolor. Bluza męska w tym odcieniu świetnie podkreśla koloryt skóry i sprawia, że jej właściciel wydaje się opalony, nawet jeśli naprawdę dawno nie był na wakacjach. To barwa, która kojarzy się z nadmorskim kurortami, na południu Europy, więc wprowadzi nieco pozytywnej energii również i w zamkniętych biurowych przestrzeniach w chłodne dni. Warto zdecydować się na taki akcent szczególnie wtedy, kiedy humor nie dopisuje. Nie jest tajemnicą, że odpowiednio dobrane barwy potrafią działać antydepresyjnie.

Niebieski 

Zapytani o ulubiony kolor, ludzie na całym świecie najczęściej wskazują właśnie na niebieski. Ten odcień znany jest ze swoich właściwości uspokajających, kojarzy się z pięknym odkrytym niebem i błękitem morza. Mężczyzna, który wybiera ubrania i dodatki w kolorze niebieskim staje się więc automatycznie bardziej atrakcyjny w oczach kobiet. Nie będzie również dużym zaskoczeniem, jeśli partnerzy biznesowi chętniej powierzą mu wysokie kontrakty.

Limonka

Limonkowa bluza męska to prawdziwy hit. Doskonale podkreśla wysportowaną a figurę, a ponadto ten jasny, świeży kolor jest wyjątkowo oryginalny. Wbrew pozorom bardzo pasuje panom, sprawiając, że niezależnie od wieku nabierają młodzieńczego wyglądu. Warto mieć w swojej szafie elementy garderoby w tak niestandardowych barwach, aby raz na jakiś czas móc się poczuć naprawdę wyjątkowo i odświeżyć swój look.

Ceglasty

Barwy zbliżone do czerwieni są bardzo energetyzujące. Jeśli chcesz zwrócić na siebie uwagę, to zakładaj ubrania i dodatki w tym kolorze. Są sytuacje, w których jest to pożądane. Wśród nich znajdują się na przykład spotkania o charakterze romantycznym. Noszenie czerwonych ubrań wymaga odwagi, ale na pewno raz na jakiś czas warto zaryzykować. Jeśli ceglasty nie przekonuje Cię jako dominanta stylizacji, możesz zawsze postawić na czerwone dodatki, które dodadzą jej pikanterii i nie umkną uwadze otoczenia.

Różowy

Ten kolor jest zdecydowanie kojarzony z kobietami. Projektanci bardzo często produkują różowe sukienki, czy dodatki dla pań, wbrew pozorom jednak panowie mogą wyglądać w ciuchach w tym kolorze równie świetnie. Różowa bluza męska jest bardzo oryginalna i dodaje noszącemu ją mężczyźnie łagodności. Wbrew pozorom to bardzo pożądana cecha, którą warto w sobie pielęgnować.

    Więcej o:

Skomentuj:

Nie tylko szarość i czerń, czyli 5 nieoczywistych kolorów dla mężczyzny