Nowa bezdotykowa bateria Atlas Neo Sensor

artykuł sponsorowany

Odkręcać wodę bezdotykowo? Tak to możliwe. We współczesnych kuchniach coraz częściej wykorzystujemy nowe technologie. Automatyzacja to chleb powszedni, która nie tylko ułatwia życie, ale również pozwala na oszczędność energii, a tym samym korzystnie wpływa na środowisko. W nowej baterii hybrydowej Franke Atlas Neo Sensor strumień wody można uruchomić za pomocą mieszacza lub bezdotykowo ruchem dłoni. Oszczędzaj czas i pieniędze!

Bateria Atlas Neo Sensor
Hybrydowa bateria Atlas Neo Sensor
FRANKE

Bezdotykowa bateria kuchenna

Nowa bateria Franke została wyposażona w czujnik podczerwieni, dzięki któremu możemy włączyć strumień wody całkowicie bezdotykowo -  jedynie zbliżając ręce do kranu. Wystarczy zbliżyć dłoń na odległość max 7 cm i woda popłynie zwartym, strumieniem. Wygodę tego rozwiązania z pewnością docenią wszyscy, a zwłaszcza mistrzowie domowych wypieków, którzy często muszą myć dłonie obklejone mąką lub skrawkami ciasta.

Piękna i nowoczesna

Bateria Atlas Neo Sensor to dobrze zaprojektowany produkt, który doskonale wpisuje się we współczesnego trendy wzornictwa użytkowego. Ponadto jest bardzo funkcjonalny - nawet drobną czynność jakim jest włączanie i wyłączanie wody wynosi na wyższy poziom. Dzięki nowoczesnych rozwiązaniom jakie wykorzystano w tym projekcie nasze życie staje się prostsze. Używając bezdotykowej baterii zyskujemy cenne minuty, które musieli byśmy regularnie poświęcać na jej mycie i pucowanie.

Oszczędnie w zgodzie z naturą

Wszystkich tych którym na sercu leży dobro planety ucieszy fakt, że dzięki baterii Atlas Neo Sensor mogą zużywać dużo mniej wody, a co za tym idzie także oszczędzić nieco na rachunkach.

Dobre samopoczucie podczas korzystania z baterii Franke płynie z dwóch źródeł. Z jednej strony jest to po prostu przyjemne uczucie, gdy już nie musimy się przejmować tym czy ubrudzimy dłońmi baterię. Z drugiej zaś wiemy, że woda płynie tylko wówczas, gdy jest potrzebna. Uruchomiona sensorem woda będzie płynąć przez 30 sekund, co wystarczy, by umyć ręce czy przepłukać warzywa. W każdej chwili możemy również zatrzymać strumień wody zbliżając dłoń lub używając mieszacza. W ten sposób zmniejszamy zużycie wody, a tym samym ochronimy jej zasoby, które w Polsce nikną w oczach.

Bateria Atlas Neo Sensor
Hybrydowa bateria Atlas Neo Sensor
FRANKE

Ergonomicznie

To jeszcze nie wszystko...Temperaturę wody możemy ustawić na dwa sposoby: korzystając jak dotąd w klasycznej baterii z mieszacza lub samodzielnie programując jej ciepło.  Dzięki możliwości nastawienia stałej komfortowej dla nas temperatury wody będziemy mogli cieszyć się jej idealnie ciepłym strumieniem , gdy tylko zbliżymy dłoń.  Dodatkowo konstrukcja baterii zapewnia laminarny, krystaliczny i ograniczający rozpryski strumień wody, a wyciągana wylewka pozwala precyzyjnie nim kierować, ułatwiając mycie naczyń czy sporego nawet zlewozmywaka.

Bateria Atlas Neo Sensor
Hybrydowa bateria Atlas Neo Sensor
FRANKE

Estetyka przede wszystkim

Spójna, nowoczesna forma baterii stanie się ozdobą każdej kuchni. Nowa kuchenna bateria Franke jest następczynią popularnego modelu Atlas Neo - dyskretnie umieszczony w korpusie czujnik harmonijnie komponuje się z całą linią baterii. Nie wymaga podłączenia do gniazdka -  do jego zasilania wystarczą 4 baterie alkaliczne 1,5 V AA. Model dostępny jest w dwóch najbardziej cenionych obecnie wykończeniach:

  • stali szlachetnej 
  • czarnej stali szlachetnej z odporną na uszkodzenia powłoką PVD.

Baterię Atlas Neo Sensor zaprojektowana została do kuchni, która tętni życiem i intensywnie pracuje - czyli do kuchni, która stała się naszą codziennością. Nowość Franke jest kolejnym wielofunkcyjnym urządzeniem, którego zadaniem jest nam pomóc nawet w z pozoru błahych pracach. Więcej informacji o baterii: https://fran.ke/dVOjyvH

Skomentuj:

Nowa bezdotykowa bateria Atlas Neo Sensor