Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowa seria produktów marki TYYNI, czyli skandynawski sposób na relaks

Materiał prasowy

Kolekcja TYYNI, nazwana od fińskiego słowa oznaczającego spokój, to innowacyjne rozwiązanie, które zaspokoi nawet najbardziej wyrafinowane pragnienia dotyczące posiadania własnej sauny i strefy SPA w ogrodzie. Kompaktowa i prosta konstrukcja zawiera nie tylko pomieszczenie sauny z piecem, ale także obszerną przestrzeń do rekreacji oraz miejsce na prysznic. Charakteryzuje się ona minimalistycznym designem oraz dużymi, lustrzanymi przeszkleniami, które doskonale wtapiają się w otoczenie, stanowiąc idealne uzupełnienie ogrodowego krajobrazu i doskonałe schronienie przed codziennym zgiełkiem. Połączenie sauny TYYNI z tarasem stanie się niezrównanym miejscem do spotkań towarzyskich lub romantycznych randek wieczornych.

Sauna
Sauna
Fot. Tyyni

Stworzona kolekcja łączy w sobie nowoczesny design z przekazywaną z pokolenia na pokolenie wiedzą skandynawskich rzemieślników, tworząc ponadczasowy obiekt. Minimalistyczna przestrzeń sauny odwołuje się do tradycyjnych wzorców obecnych w sztuce i architekturze od starożytności. Projekt kolekcji został opracowany przez architekta Piotra Gniewka i zrealizowany przez fińską firmę Ehta Group Oy. Jako gotowy do użycia obiekt może być dostarczony ciężarówką i zainstalowany bez potrzeby robót fundamentowych. Został on wykonany z CLT o grubości 90 mm, co czyni go trwałym, precyzyjnym i przyjaznym dla środowiska. W kolekcji TYYNI zastosowano drewno z drzew iglastych, które jest przyjemne w dotyku i wytrzymałe na trudne warunki atmosferyczne.

Kolekcja Tyyni oferuje nie tylko wysoki standard wykończenia i komfort użytkowania, ale również harmonię z naturą oraz możliwość relaksu na najwyższym poziomie. Dzięki prostocie formy i funkcjonalności obiekt doskonale integruje się z otaczającym go otoczeniem, tworząc spokojną oazę w środku przyrody. To idealne miejsce do wypoczynku i regeneracji sił po intensywnym dniu, zapewniając użytkownikom niezapomniane doznania i chwile błogiego relaksu.
 

    Więcej o:

Skomentuj:

Nowa seria produktów marki TYYNI, czyli skandynawski sposób na relaks