Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowoczesne lampy mobilne

mat. prasowe

Coraz częściej traktujemy balkon i taras jako dodatkowe pomieszczenia, ozdabiając je detalami i udogodnieniami, nawiązującymi stylistycznie do wnętrz domu. Ważną rolę odgrywa tu też dobrze zaprojektowane oświetlenie zewnętrzne. Nie tylko ułatwia przyjemne spędzenie czasu na tarasie po zmroku, ale zapewnia tak pożądaną podczas wypoczynku przytulność.

Lampa mobilne Kettle Nordlux Ardant
Lampa mobilne Kettle Nordlux Ardant
@villa_gorm

W ostatnich latach świat zachwycał się duńskimi pomysłami, zarówno w projektowaniu mebli, jak i przedmiotów użytkowych. Ważną rolę odegrał tez fenomen hygge – sztuki cieszenia się drobnymi przyjemnościami i spędzania czasu w gronie bliskich. Współcześnie ta filozofia jeszcze bardziej wpisuje się w ideę doceniania każdej chwili i delektowania się domowym zaciszem. Duńska marka Nordlux doskonale wyczuła te trendy, proponując pomysłowe lampy mobilne, w których z miejsca zakochali się skandynawscy blogerzy i influencerzy, chętnie pokazując aranżacje z ich wykorzystaniem na Instagramie.

Lampy mobilne Sponge Nordlux Ardant
Lampy mobilne Sponge Nordlux Ardant
@laurasalomonsen

Dzięki pięknemu oświetleniu i stylowym dodatkom można w kilka chwil stworzyć wystrój balkonu lub tarasu, na którym przyjemnie spędzimy czas z przyjaciółmi lub zrelaksujemy się słuchając audiobooka. Mobilne lampy zewnętrzne Nordlux, dostępne w sklepie z oświetleniem Ardant.pl, oferują znacznie więcej korzyści niż tylko sprzyjający rozmowom i odprężeniu klimat. Można je dowolnie przenosić i ustawiać w wybranych miejscach - wystarczy pamiętać o tym, by wcześniej naładować baterię, dokładnie tak, jak w przypadku smartfona.

Lampa mobilna Kettle Nordlux Ardant
Lampa mobilna Kettle Nordlux Ardant
mat. prasowe

Siłą popularności modeli Sponge czy Kettle Nordlux  jest przede wszystkim minimalistyczny, przyjemny dla oka, prosty design. Lampy, które znajdziemy w Ardant.pl, są lekkie wizualnie, a za sprawą swojego uniwersalnego wzornictwa sprawdzają się w każdej balkonowej aranżacji. Duńskie blogerki używają lamp Nordlux umieszczonych na różnych wysokościach, aby stworzyć atrakcyjną równowagę między ciemnością a światłem. Dbają także o aranżacyjną harmonię, decydując się na co najmniej kilka źródeł oświetlenia (np. stołowe, wiszące, podłogowe) z jednej kolekcji. Lampy te można bez problemu przenosić w różne miejsca, a jasność światła regulować na trzech poziomach. Bateria ma żywotność do pięciu godzin przy pełnej mocy, a nawet dłużej, jeśli światło zostanie przyciemnione do delikatnego. Ta piękna seria daje wiele stylistycznych możliwości, ponieważ można ją umieścić nie tylko na tarasie, ale także w ogrodzie. Sponge i Kettle wykonane są z twardego plastiku, są też odporne na wiatr i wodę. Dostępne w wersji wiszącej, stołowej, jako lampa podłogowa i dogruntowa.

Lampy mobilne Sponge Nordlux Ardant
Lampy mobilne Sponge Nordlux Ardant
@Villa_nordhelle

Istnieje wiele możliwości doświetlenia strefy zewnętrznej. Niezależnie od tego, czy szukamy oświetlenia nastrojowego, o przyjemnej barwie światła, czy dekoracyjnego akcentu świetlnego za pomocą lamp przenośnych, reflektorów punktowych, kinkietów, czy lamp podłogowych, można stworzyć koncepcję oświetlenia zgodną z własnymi potrzebami. Wiosną i latem nie ma chyba nic bardziej odprężającego, niż siedzenie na dobrze oświetlonym tarasie, z kocem i filiżanką herbaty, słuchając muzyki i czekając na przyjście gości, z którymi będziemy wspólnie cieszyć się otaczającą nas naturą.

Więcej informacji: www.ardant.pl.

Lampy mobilne Sponge Nordlux Ardant
Lampy mobilne Sponge Nordlux Ardant
@linebandersen
Lampy mobilne Kettle Nordlux Ardant
Lampy mobilne Kettle Nordlux Ardant
@kdohnjensen

Skomentuj:

Nowoczesne lampy mobilne