Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nożyczki z recyklingu – kultowy produkt Fiskars w nowej odsłonie

MP

Fiskars prezentuje nową kolekcję nożyczek ReNew, która powstała w oparciu o ideę zrównoważonego rozwoju i spełnia oczekiwania najbardziej wymagających osób w zakresie dbałości o naszą planetę. Starannie zaprojektowane, wysokiej jakości nożyczki, wykonane zostały z materiałów pochodzących z recyklingu i w 100% nadających się do ponownego przetworzenia. Wyprodukowane w sposób zrównoważony w Finlandii, nożyczki ReNew są testowane ręcznie, aby zapewnić najwyższe standardy jakości, komfortu i wydajności. Ten produkt to innowacja na miarę XXI wieku.

Nożyczki ReNew
Nożyczki ReNew
Fot. Fiskars

Nożyczki ReNew zostały zaprojektowane tak, aby służyły niezawodnie przez długie lata. Nowy produkt przełamuje wszelkie dotychczasowe schematy i pokazuje zaangażowanie Fiskars na rzecz zrównoważonych produktów dla domu i ogrodu. Co decyduje o ich unikalności? Oto najważniejsze fakty:

 1.  Wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu i w 100% nadających się do ponownego przetworzenia. Rączki nożyczek wykonane są z innowacyjnego, biokompozytowego materiału, który składa się w 66% z plastiku pochodzącego z recyklingu odpadów konsumenckich i w 34% z włókien celulozowych, zaś ostrza z przetworzonej stali nierdzewnej w 85 – 95%. W praktyce oznacza to, że do ich produkcji zostały wykorzystane zarówno odpady konsumenckie, jak i zrównoważone alternatywy dla surowców kopalnianych. Dodatkowo, wszystkie opakowania wytworzono w 100% z odzyskanych i odnawialnych włókien papieru.
 2. Wyprodukowano w Finlandii. Nożyczki Fiskars ReNew są produkowane w fabryce Billnäs w Finlandii. Fabryka posiada certyfikat ISO i spełnia najwyższe standardy zrównoważonego rozwoju w zakresie ochrony środowiska i ludzi.
 3. Testowane ręcznie. Każda pojedyncza para nożyczek przed opuszczeniem fabryki jest testowana ręcznie przez  wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników.
Nożyczki uniwersalne ReNew, 21 cm
Nożyczki uniwersalne ReNew, 21 cm
Fot. Fiskars

Kolekcja ReNew składa z 7 par nożyczek, które doskonale sprawdzą się w codziennej pracy
w domu, biurze, ogrodzie czy pracowni krawieckiej. Wśród nich znajdziemy nożyczki uniwersalne (24 cm, 21 cm, 17 cm), ząbkowane ogrodowe i kuchenne (21 cm), jak również hobbystyczne (13 cm), do nitek (13 cm) i paznokci (10 cm). Każdy szczegół nożyczek został starannie dopracowany, aby zapewnić komfort pracy i precyzję cięcia, a wszystko z poszanowaniem natury.

 • Nożyczki uniwersalne ReNew, 24 cm, cena: ok. 88 zł
 • Nożyczki uniwersalne ReNew, 21 cm, cena: ok. 76 zł
 • Nożyczki ogrodowe i kuchenne ząbkowane ReNew, 21 cm, cena:ok. 72 zł
 • Nożyczki uniwersalne małe ReNew, 17 cm, cena: ok. 64 zł
 • Nożyczki hobbystyczne ReNew, 13 cm, cena: ok. 54 zł
 • Nożyczki do nitek ReNew, 13 cm, cena: ok. 54 zł
 • Nożyczki do paznokci ReNew, 10 cm, cena: ok. 45 zł

 

  Więcej o:

Skomentuj:

Nożyczki z recyklingu – kultowy produkt Fiskars w nowej odsłonie