Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Ogrodowe zestawy wypoczynkowe Miloo

red.

Letni salon w ogrodzie.

Wypełniony słońcem i zapachami ogród zaprasza, by w nim zamieszkać. Urządzenie na zewnątrz letniego salonu lub jadalni jest stosunkowo łatwe. Wystarczy odpowiednio dobrać meble i akcesoria, aby w ogrodzie lub na trasie cieszyć się komfortem wypoczynku podobnym do tego, jaki daje wnętrze domu!

Najważniejszym trendem w meblach ogrodowych jest nadawanie im form typowych dla modeli wewnętrznych. Dzięki temu w ogrodach i na tarasach pojawiły się nie tylko ciekawe stylistycznie modele, ale też coraz bardziej wygodne. Obecnie królują tu kilkuosobowe, modułowe sofy o miękkich wyściełanych poduszkami siedziskach i oparciach. Rozłożyste fotele i różnego rodzaju stoliki kawowe.

Zestawy wypoczynkowe wraz z akcesoriami tworzą zewnętrzną strefę wypoczynku, letni salon, w którym wygodnie spędzić można każdą wolną chwilę. Meble o eleganckich, nawiązujących dla klasyki liniach powstają z wytrzymałego eco-rattanu. Natomiast meble nowoczesne posiadają aluminiowe ramy i siedziska wykończone skórą jachtową lub tkaniną texteline. Marka Miloo proponuje nowych zestawów wypoczynkowych m.in.: Cloud, Cube, Pescara, Sevilla, Ibiza, Kent lub West.

Wybraliśmy dla Was 10 najciekawszych propozycji ze sklepu HOUSE&more.

Skomentuj:

Ogrodowe zestawy wypoczynkowe Miloo