Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

OKNOPLAST oferuje perspektywę korzyści za sprawą okna PRISMATIC

sponsorowany

W ofercie marki OKNOPLAST znaleźć możemy wyjątkowy produkt, zapewniający zaawansowane parametry termoizolacyjne, proekologiczne, a przy tym zwiększający ilość światła wpadającego do pomieszczeń. Nowoczesne okno PRISMATIC w swojej wysokiej funkcjonalności i zaawansowanych technologiach oferuje użytkownikom perspektywę wielu korzyści.

Okno PRISMATIC
Okno PRISMATIC
Fot. OKNOPLAST

Okno PRISMATIC oprócz najwyższej jakości wykonania posiada wysokie właściwości proekologiczne, ekonomiczne, a ponadto – dzięki obniżonym o 10 mm profilom – sprawia, że przestrzeń staje się jaśniejsza i bardziej komfortowa. To właśnie m.in. za sprawą autorskich profili możliwe zostało uzyskanie tak szerokich możliwości technicznych oraz wizualnych. Produkt, dzięki zastosowaniu niskiego współczynnika przenikania ciepła pozwala chronić dom przed utartą ciepła, co wpływa na zwiększenie oszczędności domostwa.

Okno PRISMATIC
Okno PRISMATIC
Fot. OKNOPLAST

Ekologiczne właściwości okna

Wśród ważniejszych zalet okna PRISMATIC wymienić można jego proekologiczne właściwości. W tym modelu, dzięki wspomnianemu obniżeniu profilu, została zmniejszona ilość wykorzystywanej mieszanki PVC potrzebnej do produkcji okna. Ponadto duże przeszklenia przyczyniły się do zwiększenia właściwości termicznych pomieszczeń, a to wpływa na zmniejszenie emisji CO2 do atmosfery. Okno PRISMATIC pozwala bowiem na dogrzanie i doświetlenie pomieszczeń za pomocą większej ilości naturalnego światła słonecznego, co jest bardzo istotnym parametrem. Ten premierowy model stolarki okiennej umożliwi każdemu stworzenie nowoczesnej przestrzeni w domu, w sposób przyjazny środowisku.

Innowacyjne parametry termoizolacji

Okno PRISMATIC posiada wiele innowacyjnych pod względem technologii cech oraz solidnych parametrów. Środkowa uszczelka zamontowana w ramie podwyższa izolacyjność termiczną i akustyczną produktu. W rezultacie współczynnik przenikania ciepła Uw wynosi 0,78 W/(m²K), natomiast wskaźnik izolacyjności akustycznej właściwej sięga 33 dB. Dzięki wykorzystaniu oryginalnego wewnętrznego układu komór w profilu oraz wzmocnieniom okno jest także trwałe i bezpieczne, a rozwiązanie to nadaje mu dużą stabilność.

 

Wyjątkowy design w atrakcyjnej cenie

W modelu PRISMATIC światło jest na pierwszym miejscu. Wyrób pozwala więc na wydobycie z promieni całego ich uroku i skupienie ich we wnętrzu mieszkania dzięki obniżonym profilom. W rezultacie pomieszczenia są bardziej naświetlone, a tym samym cieplejsze. Lekka rama okna ma zarazem wpływ na nowoczesny design produktu. Okno idealnie komponuje się m.in. z okleiną Turner Oak Woodec, która idealnie imituje drewno. Ten najnowszy projekt OKNOPLAST został stworzony jako stylowy element wyposażenia i wystroju nowoczesnych domów, pozostając w optymalnym stosunku ceny do jakości. 

Więcej na temat okna PRISMATIC można znaleźć w najbliższym salonie sprzedaży lub tutaj.

 

 

    Więcej o:

Skomentuj:

OKNOPLAST oferuje perspektywę korzyści za sprawą okna PRISMATIC