Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Oświetlenie w twoim stylu - nowości w ofercie Nowodvorski Lighting

materiał reklamowy

Od kilku sezonów obserwujemy kierunek, który hołduje naturze, a także docenia kolor i odwagę łączenia różnych kierunków projektowych. Tegoroczna oferta Nowodvorski Lighting to odpowiedź na potrzeby dynamicznie zmieniających się wnętrz. O szczegółowych zaletach poszczególnych kolekcji opowiada Małgorzata Nowodworska, Dyrektor Kreatywna Nowodvorski Lighting.

Na zdjęciu lampa z kolekcji DROPS.
Lampa z kolekcji DROPS.
Nowodvorski Lighting

Zmiana – to prawo rządzące rynkiem, również tym oświetleniowym. Aby być na nim widocznym, umacniać pozycję, należy cały czas badać potrzeby, szukać odpowiedzi na trendy, pogłębiać wiedzę na temat oczekiwań projektantów, a także pracować nad rozwiązaniami, które oferują nowe możliwości zarówno w kontekście designu, jak i montażu.

Nowodvorski Lighting to marka, która od 30 lat konsekwentnie zdobywa zaufanie nie tylko polskich, ale i zagranicznych odbiorców. To w dużej mierze zasługa naszego zespołu projektowego, a także zaplecza technologicznego. Tworzone przez nas produkty są autorskie, jeżeli chodzi o wzór i dopracowane pod kątem detalu. Nie inaczej jest z naszymi tegorocznymi nowościami. Zależało nam na przygotowaniu propozycji, które zaskoczą, ujmą efektem i wprowadzą do przestrzeni pożądany klimat, niezależnie od stylu, w którym są urządzone.

mówi Małgorzata Nowodworska.
Lampa z kolekcji CIRCOLO LED.
Lampa z kolekcji CIRCOLO LED.
Nowodvorski Lighting

Asortyment Nowodvorski Lighting obejmuje ponad 2000 produktów oświetleniowych dedykowanych przestrzeniom domowym, komercyjnym oraz sektorowi HoReCa i każdego roku uzupełniany jest o około 300 pozycji. W pierwszym kwartale 2024 roku w ofercie pojawią się m.in. nowości premierowo zaprezentowane podczas targów Warsaw Home & Contract 2023.

Obecność na targach umożliwia nam bezpośredni kontakt z klientami, wśród których sporą grupę stanowią projektanci. Ich znajomość potrzeb rynkowych, opinie są dla nas istotne i często stanowią podwaliny dla nowych konceptów projektowych. Dzięki takim konsultacjom wprowadziliśmy do oferty serie produktów w klimacie boho, m.in. kolekcję HAITI w kolorze czarnym, która cieszyła się szczególnym zainteresowaniem podczas wspomnianego wydarzenia.

dodaje ekspertka marki.
Lampy z kolekcji FOURTY.
Lampy z kolekcji FOURTY.
Nowodvorski Lighting

W klimacie boho czy orientalnym utrzymane są również lampy z kolekcji DROPS i MOON XL. W obu przypadkach design oparty jest na motywie koła. W nurt eko wpisują się dzięki wykończeniu ze sklejki, oddającej różnorodność słojów, fakturę i naturalne barwy drewna. Kolekcja DROPS dzięki liniowej formie wynikającej z harmonijnego połączenia kilku elementów subtelnie podkreśla charakter wnętrza, natomiast MOON XL o średnicy 75 cm stanowi zdecydowany akcent dekoracyjny, przykuwający uwagę również dzięki efektowi gry świateł w promieniu 360 stopni.  

Styl japandi to mieszanka japońskiej i skandynawskiej estetyki. Rolą oświetlenia jest nadanie odpowiedniej oprawy przestrzeni bez przytłaczania zbędną dekoracją kloszy.

Kolekcje wpisujące się w ten nurt to m.in. HERMANOS I ZENITH dostępne od niedawna również w rozszerzonej palecie kolorów. W przypadku lamp HERMANOS jest to total black, natomiast w ZENITH umbra grey i silk grey.

mówi Małgorzata Nowodworska.
Lampy BOHO.
Lampy BOHO.
Nowodvorski Lighting
Lampa z kolekcji z kolekcji DROPS.
Lampa z kolekcji z kolekcji DROPS.
Nowodvorski Lighting

Style nowoczesne – skandynawski czy minimalistyczny – w dalszym ciągu cieszą się dużą popularnością, natomiast często ich surowa forma przełamywana jest kontrastowymi dodatkami. Idealną ozdobą takich przestrzeni są lampy z serii LASER MULTICOLOUR, które przyciągają uwagę oryginalnym designem opartym na kompozycji rur w najmodniejszych w tym sezonie odcieniach – satine: chocolate, copper i gold.

W przypadku, kiedy akcent kolorystyczny wprowadzają inne elementy wyposażenia albo kiedy stylistyka wnętrza pozostaje typowo minimalistyczna, oświetlenie może przybierać formę subtelnej oprawy. Tu harmonijnie wpisze się kolekcja FOURTY w nowych odcieniach silk grey oraz umbra grey, a także BAR LED, której surowy wygląd opiera się na połączeniu dyskretnych linek z horyzontalnie umiejscowioną podłużną oprawą.   

Nowocześnie oznaczać może również „z nutką szaleństwa”. Tu odpowiedzią jest oświetlenie, które pozwala na zabawę efektem, takie jak np. z kolekcji CIRCOLO LED. To modele lamp wiszących z dwoma i trzema obręczami, które pozwalają tworzyć dowolne kompozycje przestrzenne i regulować ich wysokość. 

dodaje ekspertka.

Niezależnie od stylu panującego we wnętrzu najważniejszy będzie jego klimat. Minimalistyczna, liniowa forma lampy VERTIC LED przywodzi na myśl przestrzenną rzeźbę i emituje delikatne, rozproszone światło o temperaturze barwowej 3000 lub 4000 K.

To oświetlenie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie światło ma działać kojąco i otulać efektem gry światła i cienia.

podkreśla Małgorzata.

 *Wszystkie kolekcje przytoczone w materiale pochodzą z oferty Nowodvorski Lighting.

Ceny kolekcji:

 • Kolekcja HAITI – brak ceny do II kwartału 2024
 • Kolekcja DROPS – od 339 zł
 • Kolekcja HEMANOS – od 99 zł
 • Kolekcja ZENTH – od 199 zł
 • Kolekcja MOON XL – brak ceny do II kwartału 2024
 • Kolekcja LASER MULTICOLOUR – od 629 zł
 • Kolekcja FOURTY – od 59 zł
 • Kolekcja BAR LED – od 679 zł
 • Kolekcja CIRCOLO LED – od 299 zł
 • Kolekcja VERTIC LED - 549 zł

NOWOŚCI – JAPANDI, BOHO, RATTAN, HAVANA, HAITI, DROPS, MOON XL – przewidywana dostępność – drugi kwartał 2024.

Lampy z kolekcji LASER MULTICOLOUR.
Lampy z kolekcji LASER MULTICOLOUR.
Nowodvorski Lighting
Lampa z kolekcji VERTIC LED.
Lampa z kolekcji VERTIC LED.
Nowodvorski Lighting
Lampa z kolekcji BAR LED.
Lampa z kolekcji BAR LED.
Nowodvorski Lighting
Lampy z kolekcji CIRCOLO LED.
Lampy z kolekcji CIRCOLO LED.
Nowodvorski Lighting
  Więcej o:

Skomentuj:

Oświetlenie w twoim stylu - nowości w ofercie Nowodvorski Lighting