Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Perfetto moment z Bradem Pitt’em w nowej kampanii De’Longhi

mat. prasowe

De’Longhi, globalny lider wśród producentów ekspresów do kawy, wystartował z pierwszą międzynarodową kampanią “Something Perfetto”, wyreżyserowaną przez Damiena Chazelle’a i z udziałem Brada Pitta.

Perfetto moment z Bradem Pitt’em w nowej kampanii De’Longhi
Perfetto moment z Bradem Pitt’em w nowej kampanii De’Longhi
mat. prasowe

“Perfetto” może być każda chwila, która przywołuje nam najpiękniejsze wspomnienia i emocje. Promienie słońca, szum morza, podmuch wiatru, uśmiech ukochanej osoby, porozumiewawcze spojrzenie, czy smak aromatycznej kawy o poranku. W dzisiejszych czasach, bardziej niż kiedykolwiek, każdy z nas pragnie przeżyć dobre i autentycznie chwile. Chwile dla siebie, chwile z rodziną, chwile z przyjaciółmi. De’Longhi wierzy, że w życiu pięknych może być wiele chwil - nawet tych z pozoru codziennych. Bo bardzo często częścią tej pięknej chwili jest kawa. Dla Brada Pitta, który został ambasadorem kampanii marki De’Longhi to właśnie kawa przyrządzona we własnym domu jest tym #PerfettoMoment.

Brad Pitt perfetto ambasadorem

Wierzymy, że Brad Pitt jest idealnym ambasadorem marki - jego styl i charakter świetnie oddają ducha De’Longhi, którego można określić jako śmiały i międzynarodowy, ale
jednocześnie elegancki i wyszukany.

mówi CEO De’Longhi, Massimo Garavaglia.

W spocie widz może zobaczyć wycinek z dnia Brada Pitta. Począwszy od porannego kupna ziaren kawy, przez podróż motorem trasą widokową u wzgórz otaczających Los Angeles, aż po tankowanie na stacji benzynowej, gdzie jest kuszony zapachem kawy, przez cały czas oczekując tego upragnionego momentu powrotu do domu i relaksu przy pysznym cappuccino - momentu idealnego.

Oscarowy team

Oprócz wspomnianego aktora i reżysera, przy produkcji filmu brali udział inni utalentowani twórcy, nagrodzeni Oscarami - operator Linus Sandgren i kompozytor Justin Hurwitz - obaj byli częścią “dream teamu”, odpowiedzialnego za powstanie kultowego "La La Land".

Kiedy zobaczyłem ziarniste kadry Damiena, a w nich Brada, wyglądającego tak “cool” jak nigdy wcześniej, poczułem, jak bardzo jestem podekscytowany, że mogę stworzyć muzykę, która odda klimat tej produkcji.

komentuje projekt Hurwitz, który napisał oryginalny soundtrack do spotu reklamowego.

Zespół dopełnia uznany fotograf Lachlan Bailey. Film zapada w pamięć dzięki wysokiej jakości produkcji połączonej z autentycznością - kluczowego elementu w komunikacji De'Longhi - rodzinnej firmy, której sukces budowany jest na przedsiębiorczości i ciężkiej pracy założycieli.

Wybór Brada Pitta było podyktowany czymś więcej niż chęcią angażu do projektu międzynarodowej gwiazdy. Pitt jest uznanym aktorem i producentem zaangażowanym w walkę o ochronę klimatu, kolekcjonerem sztuki, miłośnikiem architektury i designu. Przede wszystkim jednak roztacza wokół siebie atmosferę tajemnicy, pomimo światowej sławy. Ta nuta niedopowiedzenia jest też obecna w brand identity De’Longhi - firmy przywiązanej do swoich włoskich korzeni, pełnej zamiłowania do harmonii i elegancji, która wymyka się stereotypom i jest dostępna na całym świecie.

Kultowa, a zarazem autentyczna. Dokładnie tak, jak gwiazdor Hollywood, przygotowujący sobie prostą, perfekcyjną filiżankę kawy. Brzmi Perfetto, prawda?

    Więcej o:

Skomentuj:

Perfetto moment z Bradem Pitt’em w nowej kampanii De’Longhi