Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Personalizowane lampy Lena Lighting

mat. prasowe

Indywidualizm stał się jednym z dominujących trendów w dziedzinie projektowania. Im bardziej wnętrza odzwierciedlają naszą własną tożsamość i styl, tym bardziej cenione są kolekcje oświetlenia, takie jak Messaggio, Colline x Terrano i Sizzano od Leny Lighting, które pozwalają użytkownikowi wyrazić się poprzez wybór kolorów.

Personalizowane lampy Lena Lighting
Messaggio
Lena Lighting

Wyraź siebie

Kolor pozwala wyrazić tożsamość i dostarczyć unikalnych doznań estetycznych, kiedy dobieramy jego odcienie. Kolekcja lampy Messaggio, która powstała dzięki współpracy Lena Lighting z Dorotą Koziarą, seria Colline x Terrano we współpracy z marką Acustio oraz lampa Sizzano zaprojektowana przez Jakuba Zarzyńskiego, oferują szerokie możliwości personalizacji.

Personalizowane lampy Lena Lighting
Messaggio
Lena Lighting

Doświadczanie kolorów

Barwy w naturalny sposób pobudzają zmysły i wywołują różnorakie emocje. Dlatego w aranżowaniu wnętrz tak istotną rolę odgrywa dobór kolorów i ich tonacji. Ulubione odcienie sprawiają, że przebywanie w pomieszczeniu nabiera osobistego wydźwięku, zapewnia poczucie bezpieczeństwa, spokoju i ukojenia. Z myślą o tym Dorota Koziara wraz z Lena Lighting stworzyła kolekcję lamp Messaggio.

Na pierwszy plan wychodzą nietuzinkowe wzornictwo i niemal nieograniczona gama barw, w jakiej można zaaranżować lampy Messaggio. Użytkownik sam decyduje nie tylko o kolorze zewnętrznej części obudowy, ale i o odcieniu wnętrza lamp, dzięki czemu może je w pełni spersonalizować. Zestawienie stonowanych odcieni z bardziej wyrazistymi pozwoli na wprowadzenie do wnętrz odważnych kontrastów.

Kolekcja Messaggio, którą stworzyliśmy wspólnie z Dorotą Koziarą, zapewnia niezwykle szerokie możliwości dostosowywania lamp do własnych potrzeb oraz wymagań. Użytkownicy mogą wybierać spośród kilku proponowanych kształtów i wielkości lamp, ale także dobierać kolorystykę detali. I to właśnie kolor staje się wyróżnikiem, który podkreśla indywidualny charakter wnętrza. 

wyjaśnia Marzena Lesińska Pełnomocnik Zarządu ds. Marketingu Lena Lighting.

W kolekcji znalazły się lampy stojące, wiszące oraz kinkiety, które można dowolnie łączyć i tworzyć z nich zjawiskowe kompozycje wizualne.

Personalizowane lampy Lena Lighting
Sizzano
Lena Lighting

Kolory i dźwięki

Lampy akustyczne Colline x Terrano można łatwo dostosować do indywidualnych preferencji. Użytkownik ma pełną kontrolę nad wyborem koloru, rozmiaru i kształtu. Same panele tworzą pofałdowany układ. Zwieszenie kilku lamp o różnych układach, wielkościach i kolorystyce, pozwala tworzyć wyjątkowe dekoracje, które nie tylko doświetlą wnętrze, ale też skutecznie je wyciszą.

Kolor Colline x Terrano, wybrany z palety RAL, jest intensywny i odporny na blaknięcie. Na życzenie użytkownika istnieje również możliwość pokrycia lampy technologią opartą na nano srebrze, które chroni powierzchnię przed rozwojem bakterii.

Personalizowane lampy Lena Lighting
Sizzano
Lena Lighting

Naturalne piękno i klasyka

Kolor daje wiele możliwości stylizacyjnych. W przypadku lamp Sizzano użytkownik decyduje o barwie klosza otulającego układ świetlny. Subtelnie ożywi on każdą aranżację. Z kolei stworzenie całej kompozycji podsufitowej z lamp utrzymanych w różnorodnej kolorystyce sprawi, że pomieszczenie zyska na niepowtarzalności.

Inspiracją do stworzenia Sizzano stała się natura z jej wielobarwnością i obłymi kształtami. W projekcie spotkały się  klasyka, finezyjnie spojona z łagodnością otaczającej przyrody. Owalny kształt lampy, podkreślony wybranym kolorem, świetnie wpisze się w każdy styl architektoniczny.

Lampa Sizzano dostępna jest w wielu wariantach kolorystycznych z palety barw RAL, które pomogą odzwierciedlić indywidualny charakter przestrzeni oraz osobowość użytkowników.

Kolor staje się narzędziem, z pomocą którego możliwe jest tworzenie jedynych w swoim rodzaju projektów. W kolekcjach lamp Messaggio, Colline x Terrano oraz Sizzano to właśnie kolor podkreśla piękno indywidualizmu.

Personalizowane lampy Lena Lighting
CollinexTerrano
Lena Lighting

Lena Lighting S.A. to polski producent oświetlenia LED. Oferuje światowej klasy energooszczędne systemy oświetlenia dla przemysłu, budownictwa i inwestycji drogowych. Fabryka Lena Lighting jest wyposażona w najnowocześniejsze linie produkcyjne oraz własne centrum badawcze. Firma zatrudnia 210 osób odpowiedzialnych za projekty, badania, wzornictwo, produkcję i obsługę klienta. Rocznie Lena Lighting produkuje ponad 2 500 000 lamp i wdraża 50 nowych wzorów. Wiele z nich, jak TYTAN LED, QUEST PLUS LED, ASTRA LED, czy UV-C STERILON FLOW to bestsellery na skalę światową. Lena Lighting eksportuje swoje produkty do 70 krajów. Za rozwój marki odpowiadają ludzie, którzy z wielką pasją tworzą produkty słynące z najwyższych parametrów efektywności i energooszczędności. Produkcja i działalność firmy odbywa się w oparciu o kompleksowy system zarządzania środowiskowego ISO 14001. Lena Lighting zdobyła dwie statuetki w prestiżowym konkursie wzorniczym RED DOT 2022.

Personalizowane lampy Lena Lighting
Messaggio
Lena Lighting
    Więcej o:

Skomentuj:

Personalizowane lampy Lena Lighting