Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Piekarniki konwekcyjno-parowe

mat. prasowe

Przygotowywanie wyszukanych dań na specjalne okazje oraz szybkich codziennych posiłków w tej samej kuchni może stanowić wyzwanie. Z pomocą przychodzi innowacyjny piekarnik konwekcyjno-parowy ASKO 5 w 1, który oferuje różnorodne funkcje, pomijając przy tym potrzebę zajmowania dużej przestrzeni.

Piekarnik konwekcyjno-parowy
Piekarnik konwekcyjno-parowy
ASKO

Wielofunkcyjny piekarnik konwekcyjno-parowy

Piekarnik konwekcyjno-parowy ASKO 5 w 1 to najbardziej wszechstronne urządzenie tego typu dostępne na rynku. Oferuje pięć głównych sposobów gotowania, a tym samym szeroki wachlarz funkcji odpowiednich dla każdej potrawy. Oprócz zaawansowanych programów piekarnika konwekcyjno-parowego, może też służyć nam w kuchni jako mikrofalówka, ponieważ posiada wentylator mieszadła mikrofalowego (Microwave Stirrer), którego zadaniem jest równomierne rozprowadzanie fal, a co za tym idzie - nie jest konieczne użycie talerza obrotowego. W ten sposób zyskujemy dodatkowe miejsce wewnątrz tego kompaktowego urządzenia.

Piekarnik konwekcyjno-parowy
Piekarnik konwekcyjno-parowy
ASKO

Jedno urządzenie - liczne opcje

Dzięki zaawansowanym funkcjom piekarnik ASKO 5 w 1 umożliwia każdemu domowemu kucharzowi szybkie i efektywne przygotowanie nawet najbardziej wymagających dań. Rdzeń produktu stanowią trzy główne technologie gotowania i podgrzewania: pełna para, mikrofale i tradycyjny piekarnik – wszystkie mogą być używane indywidualnie. Co więcej, mikrofale i para mogą być łączone z tradycyjnym piekarnikiem, co otwiera dodatkowe możliwości:

  • Para – Delikatne przygotowanie warzyw, ryb i mięsa bez użycia ciśnienia. Skorzystaj z opcji gotowania na parze do przyrządzania świeżych ryb lub zastosuj parę na początku procesu pieczenia chleba, aby osiągnąć smakowitą, chrupiącą skórkę.
  • Kuchenka mikrofalowa – Skuteczne oszczędzanie czasu przy podgrzewaniu potraw stałych i płynów, doskonałe do rozmrażania potraw.
  • Piekarnik tradycyjny – Przy użyciu górnej i/lub dolnej grzałki, gorącego powietrza oraz opcji grillowania można wykorzystać różne tryby pieczenia i gotowania.
  • Połączenie tradycyjnego piekarnika z mikrofalami – Danie jest przyrządzane za pomocą mikrofal i gorącego powietrza, co skraca czas gotowania, a potrawy zyskują smacznie zrumienione, chrupiące wykończenie.
  • Połączenie tradycyjnego piekarnika i pary – Zastosowanie gorącego powietrza w połączeniu z parą umożliwia uzyskanie intensywniejszego smaku oraz atrakcyjnej tekstury, zwłaszcza podczas przygotowywania mięsa i ryb. Para jest systematycznie wprowadzana do komory piekarnika w określonych interwałach czasowych.

Warto zwrócić uwagę również na funkcję „Stage cooking”. Dzięki piekarnikom ASKO możesz poczuć się jak doświadczony kucharz i eksperymentować z różnymi metodami gotowania. Dzięki możliwości łączenia aż trzech różnych technik termicznych (takich jak gotowanie na parze, grillowanie i użycie gorącego powietrza) w dostosowanym przez ciebie programie, gotowanie etapowe otwiera przed nowe możliwości i pozwala doświadczyć pełni potencjału kombinowanego gotowania.

Piekarnik konwekcyjno-parowy
Piekarnik konwekcyjno-parowy
ASKO

Piekarnik idealnie dopasowany do potrzeb

Piekarniki marki ASKO mogą być zintegrowane w kompleksowy system także z innymi urządzeniami kuchennymi tej samej marki, takimi jak mikrofalówka, ekspres do kawy czy szuflady do podgrzewania i pakowania próżniowego. Te ostatnie stanowią wyjątkowe rozszerzenie funkcji piekarników ASKO. Szuflady grzewcze mogą być używane do podgrzewania talerzy przed podaniem posiłku lub do powolnego gotowania potraw, pomieszczą nawet do 20 talerzy o średnicy 28 cm.

Natomiast szuflada do pakowania próżniowego umożliwia wykorzystanie zaawansowanych technik gotowania w domowym zaciszu, takich jak gotowanie metodą sous-vide, oraz do pakowania i porcjowania żywności. Oba typy szuflad są dostępne w trzech różnych wzorniczych linii, co ułatwia ich dopasowanie do piekarników i innych urządzeń marki o identycznym wykończeniu.

Linie wzornicze ASKO – Elements oraz Craft

Wszystkie produkty marki ASKO charakteryzują się doskonałą jakością wykonania oraz ponadczasowym, nowoczesnym designem. Piekarniki dostępne są w dwóch różnych stylach: Elements i Craft, i stanowią eleganckie uzupełnienie dla każdej kuchni. Urządzenia z obu linii są dostępne w różnorodnych kolorach.

  • Linia Elements - wyróżnia się w pełni szklanymi frontami oraz dotykowym kolorowym wyświetlaczem. Piekarniki te dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych – czarnego szkła oraz perłowego szarego szkła (to nowość w ofercie marki). W zależności od oświetlenia kolor szkła zmienia swoją barwę. Efekt ten nadaje urządzeniu unikatowy charakter.
  • Linia Craft - stworzona z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Charakteryzuje ją jednoczęściowa bezszwowa rama oraz metalowe pokrętła i kolorowy wyświetlacz. Urządzenia dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej stali oraz w naturalnym kolorze stali nierdzewnej.

Urządzenia zaprojektowane na lata

Piekarniki marki ASKO cechują: doskonałe wzornictwo, czysta estetyka oraz solidna konstrukcja. Dzięki wykorzystaniu materiałów najwyższej jakości gwarantują one trwałość nawet przez okres 20 lat. Przy bliższym kontakcie widać wysoki poziom szczegółowości oraz niezwykłą jakość wykończenia, a różnorodne funkcje zapewniają najwyższy komfort użytkowania. Piekarniki i inne urządzenia z serii Elements oraz Craft to ekskluzywna oferta produktów, zaprojektowana z myślą o możliwości łączenia ich zgodnie z indywidualnymi potrzebami i estetyką kuchni. Dzięki temu można łatwo stworzyć spójną i funkcjonalną przestrzeń, idealnie dopasowaną do wymagań.

Skomentuj:

Piekarniki konwekcyjno-parowe