Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Pierwszy w historii akumulatorowy sekator wielofunkcyjny

Materiały prasowe

Lekki, ergonomiczny i prosty w obsłudze sekator SC 100e od Stiga to doskonałe narzędzie do pielęgnacji żywopłotów, rabat i krzewów.

Sekator wielofunkcyjny SC 100e
Sekator wielofunkcyjny SC 100e
Fot. Stiga

19 września 2023 – Stiga, światowy lider w produkcji i dystrybucji narzędzi ogrodniczych, wprowadza na rynek swoją pierwszą w historii akumulatorową wersję sekatora wielofunkcyjnego SC 100e. Przycinanie jest kluczowym zadaniem w ogrodnictwie, nie tylko w celu dbałości o rośliny, ale także dla nadania im odpowiedniego kształtu i utrzymania ich w doskonałej kondycji przez cały rok. Przycinanie jest niezbędne zarówno dla roślin o dużych pniach, jak i mniejszych drzew, a także żywopłotów, krzewów i rabat kwiatowych. W związku z tym ogrodnicy o różnym poziomie zaawansowania potrzebują odpowiednich narzędzi.

Nowy model Stiga SC 100e cechuje się ergonomicznym designem, który umożliwia obsługę narzędzia zaledwie dwoma palcami, co przekłada się na szybkość i efektywność pracy bez nadmiernego obciążenia mięśni i zapewnia precyzyjne przycinanie. Sekator jest solidny, z dokładnie wyważoną konstrukcją i antypoślizgowym uchwytem, zapewniając tym samym wysoki poziom bezpieczeństwa. Dzięki intuicyjnemu przyciskowi blokującemu oraz specjalnemu oprogramowaniu, SC 100e zapewnia także ochronę użytkownika.

Sekator SC 100e oferuje wybór szerokości cięcia poprzez trzy ustawienia ostrza, co umożliwia szybkie i wydajne przycinanie, dostosowane do indywidualnych potrzeb ogrodnika i charakteru prac. To narzędzie umożliwia cięcie gałęzi o średnicy do 3 centymetrów, dzięki ostrzom z wysokogatunkowej stali węglowej, które zapewniają precyzyjne i dokładne cięcie.

Sekator SC 100e jest doskonałym towarzyszem do pielęgnacji żywopłotów, rabat kwiatowych i krzewów, dzięki zastosowanemu akumulatorowi Stiga ePower 20V o pojemności 2 Ah. Ten inteligentny akumulator gwarantuje wydajne zarządzanie energią, umożliwiając przeprowadzenie nawet ponad 2000 cięć na jednym ładowaniu. Akumulatory Stiga ePower 20V są również kompatybilne z innymi narzędziami z tej samej serii, co czyni je idealnym wyborem zarówno dla początkujących ogrodników, jak i osób poszukujących prostych, a zarazem efektywnych rozwiązań. Akumulator w systemie 20V rozpoznaje narzędzie, w którym jest używany, automatycznie dostosowując parametry pracy, co zwiększa jego żywotność.

Sekator SC 100e jest napędzany bezszczotkowym silnikiem o mocy 500 W, co gwarantuje lepszą wydajność i trwałość w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań z silnikiem szczotkowym.

Sekator SC 100e jest już dostępny w sprzedaży online na www.stiga.pl oraz u wybranych partnerów handlowych od września 2023 roku.

    Więcej o:

Skomentuj:

Pierwszy w historii akumulatorowy sekator wielofunkcyjny