Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Porcelana na eleganckie letnie przyjęcia

mat. prasowe

Ciepłe miesiące sprzyjają organizacji różnego rodzaju przyjęć. Wesele, rocznica ślubu, okrągłe urodziny – wiosną i latem takie spotkania są zdecydowanie przyjemniejsze. Oto kolekcje porcelany, które doskonale udekorują stół i podkreślą charakter uroczystości. Mogą również stanowić prezent, który podarujemy bliskiej osobie przy okazji celebracji wyjątkowej okazji.

Porcelana Sofia Złota Linia
Porcelana Sofia Złota Linia
Ćmielów

Porcelana na prezent - dlaczego warto?

Porcelana wypiera inne, oryginalne pomysły na prezent. Obok różnego rodzaju drobiazgów i tych kosztowniejszych prezentów, staje się wręcz numerem jeden, który często okazuje strzałem w dziesiątkę. Któż nie marzy o jakościowej i eleganckiej porcelanie, która przyozdobi na różnorodnych okolicznościach? W taki prezent po prostu warto zainwestować.

Którą porcelaną kupić?

Choć mogłoby się wydawać, że zakup porcelany nie powinien przysporzyć problemów, nie zawsze jest to prosty wybór. Aby trafić w dziesiątkę, należy rozejrzeć się za porcelaną wysokiej jakości, której produkcja odbywa się zgodnie z dawnymi zasadami rękodzielniczymi. Oto kilka przykładów wartych uwagi.

Astra Złota Sepia - ta porcelana udekoruje każdą imprezę, pozytywnie zaskoczy też wszystkich obdarowanych. Należy do wykwintnej ćmielowskiej kolekcji, w której na uwagę zasługują delikatna forma oraz wysublimowane wykończenia. Elementami charakterystycznymi są tu ornamentowa kalka oraz złote zdobienia. Najwyższej jakości masa, z której wykonano tę porcelanę, stanowi o jej szlachetnym pochodzeniu.

Porcelana Astra Złota Sepia
Porcelana Astra Złota Sepia
Ćmielów

Kolekcja Oktawa to kolejna propozycja ćmielowskiej porcelany na bazie projektu z 2001 roku artysty Mariusza Wolińskiego. Ten serwis ma elegancką formę, nieco kulisty kształt z szerokimi pasami żłobień, zwężającymi się ku dołowi. Można śmiało stwierdzić, że ten zestaw pokochają idealiści, dla których porcelana jest ważnym elementem uroczystych spotkań.

Kolekcja Oktawa
Kolekcja Oktawa
Ćmielów

Porcelana Sofia to piękna i jednocześnie oryginalna kolekcja dostępna w kilku odsłonach. Wielbiciele bieli mogą tu wybierać spośród trzech dostępnych wariantów, a są nimi: Sofia Biała, Sofia Platynowa Linia lub widoczna na zdjęciach poniżej Sofia Złota Linia. Przy czym warto podkreślić, że w dwóch ostatnich wersjach brzegi zdobione są złotem lub platyną.

Porcelana Sofia Złota Linia
Porcelana Sofia Złota Linia
Ćmielów
Porcelana Sofia Złota Linia
Porcelana Sofia Złota Linia
Ćmielów

To oczywiście nie jedyne, kultowe propozycje świetnej jakości porcelany. Inne warianty dostępne są na stronie porcelana.pl.

    Więcej o:

Skomentuj:

Porcelana na eleganckie letnie przyjęcia