Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Portfolio tygodnia: Pracownia Werner

red.

Na nasze pytania odpowiada Aleksandra Plech, założycielka warszawskiej pracowni.

Pierwszy projekt: Był dla mnie wyzwaniem i przygodą, dzięki niemu dużo się nauczyłam. Pierwszy projekt dał mi wiele satysfakcji, dzięki niemu utwierdziłam się w przekonaniu, że jestem we właściwym miejscu i dalej chcę się rozwijać w projektowaniu wnętrz.

Projekt marzeń: Dla mnie każdy następny projekt, jest projektem marzeń i każdy jest na swój sposób wyjątkowy. Na pewno bardziej cenię projekty w których mam możliwość wykreowania czegoś nowego i niepowtarzalnego. Fascynują mnie duże przestrzenie publiczne np. dworce, galerie, wystawy, w których biorąc pod uwagę dostępne dzisiaj technologie można tworzyć naprawdę niesamowite rzeczy. Marzy mi się projekt, w którym jedynym ograniczeniem jest moja wyobraźnia.

Nigdy nie zaprojektuję: Nigdy nie zaprojektuję czegoś, co nie będzie w zgodzie ze mną.

Wnętrze idealne:
Jest efektem ciągłego doskonalenia idei, koncepcji, kształtu. Wnętrze idealne to takie, w którym nie ma nic z przypadku, każdy najmniejszy detal ma swoje uzasadnienie w odniesieniu do przestrzeni, w której się znajduje.

Rady dla początkujących architektów:
Moim  zdaniem aby osiągnąć sukces w projektowaniu wnętrz podobnie jak w innych dziedzinach trzeba dążyć do wypracowania własnego niepowtarzalnego stylu. Radziłabym również pielęgnować w sobie kreatywność, wyobraźnię, a także otwartość na nowe pomysły i rozwiązania.

    Więcej o:

Skomentuj:

Portfolio tygodnia: Pracownia Werner