Pralki Candy RapidO z krótkimi programami prania – idealne dla Twojej rodziny

sponsorowany

Nowoczesne pralki posiadają wiele przydatnych i dostosowanych do naszych potrzeb funkcji. Są energooszczędne, ciche, intuicyjne w użyciu, mają piękny design, a nawet wykorzystują sztuczną inteligencję. Taka jest również seria pralek RapidO firmy Candy doskonale łącząca innowacyjność rozwiązań i funkcjonalność użytkowania. Poza szeregiem inteligentnych funkcji, pralki te wyróżniają się krótkimi programami prania – jeden cykl można wykonać już w 39 minut, a także posiadają program Higiena 59’ – który usuwa bakterie i alergeny w niecałą godzinę. Dowiedz się więcej o serii pralek RapidO.

Pralka Candy RapidO 6
Pralka Candy RapidO 6
Candy

Seria pralek RapidO została zaprojektowana z myślą o komforcie użytkownika. Jak sama nazwa wskazuje (RapidO w języku włoskim oznacza szybkość), pranie musi zajmować jak najmniej czasu, przy jednoczesnym uzyskaniu doskonałych efektów. Z pewnością docenią to użytkowniczki, które zaoszczędzony w ten sposób czas mogą przeznaczyć na odpoczynek i przyjemności.

Nowoczesny design i ergonomia

Seria Candy RapidO powstała z myślą o najbardziej wymagających użytkowniczkach, które, poza innowacyjnymi rozwiązaniami, zwracają uwagę na wygląd urządzenia. Dlatego marka Candy zadbała, aby urządzenia z serii RapidO wyróżniały się nowoczesnym designem. Zaprojektowano je tak, by stanowiły ozdobę każdego pomieszczenia. Prezentowane modele mają większy i wyżej umieszczony otwór drzwi, co w znacznym stopniu ułatwia wkładanie i wyjmowanie odzieży z bębna. Na górze bębna znajduje się czytelna pozioma konsola dotykowa pozwalająca obsługiwać pralkę w pozycji wyprostowanej. Wbudowany nad bębnem duży wyświetlacz LED idealnie wpisuje się w nowoczesną estetykę produktu i pozwala bez trudu zidentyfikować i skonfigurować najlepsze opcje prania.

Pralka Candy RapidO
Pralka Candy RapidO
Candy

Czas dla siebie – z serią RapidO to bardzo proste

Masz mało czasu, śpieszysz się, a może potrzebujesz swojej ulubionej bluzki na wieczór? Nie martw się! Z myślą o oszczędności czasu użytkowniczki Candy RapidO posiada aż 9 krótkich i skutecznych programów. Na szczególną uwagę zasługuje program Daily 39’ – dzięki niemu możesz wyprać ubrania już w niecałe 40 minut oraz program Daily Hygiene, który już w 60 stopniach Celsjusza gwarantuje głębokie czyszczenie odzieży i usunięcie bakterii w zaledwie 59 minut. Pozwoli Ci to zaoszczędzić czas, szybciej wykonasz domowe obowiązki i będziesz mogła oddać się czynnościom, które lubisz.

Pralka Candy RapidO
Pralka Candy RapidO
Candy

Funkcja KG Detector idealne parametry prania

Niewątpliwą zaletą urządzeń z serii Candy RapidO jest funkcja KG Detector. Pozwala ona dobrać najlepsze parametry prania do wielkości załadunku – urządzenie dostosowuje ilość wody, rytm obrotów bębna i prędkość wirowania do rodzaju tkanin. Wykrywa także obecność piany i w razie potrzeby zwiększa ilość wody podczas płukania. To idealne rozwiązanie dla osób, które piorą ubranka dla dzieci lub są alergikami uczulonymi na detergent oraz środki do prania.

Zadbaj o delikatną odzież

Zastanawiasz się czy można w pralce prać jedwabną koszulę lub wełniany sweter, nie uszkadzając ich? Seria Candy RapidO posiada Certyfikat Woolmark, który gwarantuje odpowiednio dobraną temperaturę. Dzięki temu delikatna odzież zachowuje swój rozmiar oraz kształt. Możesz zatem bez obawy prać nawet najdelikatniejsze tkaniny.

Pralka Candy RapidO
Pralka Candy RapidO
Candy

Mniej czasu na prasowanie – tak to możliwe

Urządzenia z serii Candy RapidO wyposażone zostały w funkcję pary Easy Iron, która aż do 80% redukuje ilość zagnieceń. Dzięki temu łatwiej wyprasujesz wypraną odzież i spędzisz mniej czasu na jej prasowaniu.

Świeże pranie nawet kilka godzin po zakończonym cyklu?

Zdarzyło Ci się zapomnieć o wyjęciu prania po zakończonym cyklu i musiałaś wyprać je po raz kolejny? Od dziś nie musisz martwić się o świeżość swojego prania, nawet wtedy, kiedy pozostanie ono dłużej w pralce. Wystarczy aktywować funkcję Refresh Touch, którą uruchomisz z poziomu smartfona, a regularne ruchy bębna sprawią, iż pranie po wyjęciu z pralki będzie pachnące i pozbawione zagnieceń.

Cicha praca pralki

Od strony technicznej dużym atutem pralek RapidO jest zastosowanie silnika inwerterowego zamiast klasycznego, szczotkowego. To innowacyjne rozwiązanie powoduje cichszą pracę pralki, jak i mniejsze wibracje podczas wirowania, dzięki czemu pralka jest bardziej stabilna. Możesz zatem prać nawet w nocy nie obawiając się, że obudzisz sąsiadów lub domowników.

Pralka Candy RapidO
Pralka Candy RapidO
Candy

Sterowanie bezprzewodowe i zastosowanie sztucznej inteligencji

Pralki RapidO oferują wiele inteligentnych funkcji, dzięki którym użytkowniczka, niezależnie od miejsca przebywania, może mieć dostęp do informacji o pralce i sterować nią zdalnie. Specjalna aplikacja simply-Fi pozwala na zaprogramowanie pralki za pomocą smartfona (podłączonego do Wi-fi), bez konieczności podchodzenia do panelu pralki. Nowa funkcja aplikacji – Snap & Wash to z kolei innowacyjny i prosty sposób na wybór najlepszego programu prania. Wystarczy zrobić telefonem zdjęcie zabrudzonej odzieży, a Candy simply-Fi wskaże odpowiedni program, który pozwoli uzyskać najlepsze efekty prania. Dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji, aplikacja jest w stanie rozpoznać kolory oraz gabaryty prania, a następnie zasugerować rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb. W aplikacji można znaleźć także informacje o stanie technicznym pralki, statystyki jej użytkowania, a także porady jak dbać o tkaniny i samo urządzenie.

Seria pralek Candy RapidO dostępna jest w sklepie:

https://www.euro.com.pl/search.bhtml?keyword=candy%20rapido

Skomentuj:

Pralki Candy RapidO z krótkimi programami prania – idealne dla Twojej rodziny