Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Pralki i suszarki Samsung ze zwrotem na konto do 1000 zł

mat. prasowe

Wygodna obsługa, wysoka skuteczność prania i suszenia, z dbałością o nawet najbardziej delikatne tkaniny - to charakterystyczne cechy urządzeń oferowanych przez markę Samsung. Nowoczesne technologie wychodzą tu naprzeciw potrzebom użytkowników i czynią domowe obowiązki nie tylko łatwiejszymi, ale i o wiele przyjemniejszymi. Teraz, kupując pralkę lub suszarkę Samsung, otrzymasz do 500 zł zwrotu na konto, a decydując się na zestaw pralka i suszarka - nawet do 1000 zł zwrotu na konto. To ostatnie dni promocji!

Pralki i suszarki Samsung ze zwrotem na konto
Pralki i suszarki Samsung ze zwrotem na konto
mat. prasowe

Skuteczne pranie i ochrona delikatnych tkanin

Perfekcyjnie czyste i pachnące ubrania, które służą nam jak najdłużej, mimo częstego prania - któż o tym nie marzy? Dlatego od nowoczesnych pralek, oprócz innych, kluczowych funkcji, wymagamy również tego, aby oferowały skuteczne, a zarazem delikatne programy, pozwalające wydłużyć życie naszych ulubionych swetrów, koszul czy marynarek. Tak jest właśnie w przypadku unikalnej technologii Samsung – EcoBubble™, która zapewnia efektywne, a zarazem delikatne dla tkanin pranie w niskiej temperaturze*. To ekologiczne rozwiązanie doskonale nadaje się do prania każdego rodzaju tkanin, od delikatnych po bawełniane, chroniąc ich kolor i strukturę, a dodatkowo oszczędzając energię**. Jak to działa? Detergent, powietrze i woda łączą się ze sobą w specjalnym generatorze, a powstała w ten sposób aktywna piana wnika w głąb tkaniny usuwając zanieczyszczenia i pozostawiając ubrania w idealnej czystości.

Pralki i suszarki Samsung ze zwrotem na konto
Pralki i suszarki Samsung ze zwrotem na konto
mat. prasowe

Zoptymalizowany proces suszenia

Troska o zachowanie ubrań w dobrym stanie nie kończy się na samym praniu. Także sposób, w jaki suszymy odzież, odgrywa znaczącą rolę. Suszenie ubrań za pomocą tradycyjnej suszarki nie należy do optymalnych rozwiązań, zarówno ze względu na czas schnięcia – szczególnie jesienią i zimą – jak i bezpieczeństwo delikatnych ubrań. Cięższych rzeczy, takich jak grube swetry, w ogóle nie powinniśmy suszyć na sznurku, podobnie jak elementów garderoby wykonanych z lejących tkanin wiskozowych. Powód? Mogą się trwale rozciągnąć lub odkształcić. Tu wkracza inteligentny system Optimal Dry w nowych suszarkach Samsung, który wykorzystuje trzy czujniki: wilgoci, temperatury i wymiany ciepła. By zapewnić najlepsze rezultaty, na bieżąco dostosowuje czas suszenia, chroniąc ubrania przed zniszczeniem i oszczędzając energię.

Pralki i suszarki Samsung ze zwrotem na konto
Pralki i suszarki Samsung ze zwrotem na konto
mat. prasowe

Pralka i suszarka: duet idealny

Warto podkreślić znaczenie panelu AI Control, który umożliwia współpracę pralki z suszarką. Co dokładnie to oznacza? Suszarka, na podstawie wybranego programu prania, dopasowuje właściwy program suszenia. Dzięki temu łatwiej jest zapobiec ewentualnemu zniszczeniu tkanin, wynikającemu ze źle dobranych ustawień. Aby uczynić pranie wygodniejszym, panel AI Control został połączony z aplikacją SmartThings, za pomocą której możemy zdalnie włączyć i wyłączyć urządzenie oraz dostosować odpowiednie ustawienia. Zastosowana w suszarkach technologia pompy ciepła zapewnia energooszczędny, ekonomiczny i delikatny dla tkanin proces suszenia ubrań.

Promocja cashback - ostatni moment, aby skorzystać!

Pralki i suszarki Samsung stanowią rozwiązanie dla wszystkich, którzy przykładają wagę do jakości ubrań i chcą, aby służyły im jak najdłużej. Dzięki zaawansowanym technologiom możemy cieszyć się ulubionymi elementami garderoby przez lata, ograniczając kupowanie nowych ubrań – z korzyścią dla portfela i środowiska.

Teraz, kupując pralkę lub suszarkę Samsung, otrzymasz do 500 zł zwrotu na konto, a decydując się na zestaw pralka i suszarka nawet do 1000 zł zwrotu na konto. Aby wziąć udział w promocji i otrzymać zwrot, należy dokonać zakupu wybranej pralki, suszarki lub zestawu od Samsung. Następnie należy zarejestrować zakup na stronie internetowej www.pralki.samsung.pl, nie później niż 21 dni od dokonania transakcji, oraz zostawić opinię o produkcie. Promocja trwa od 06.09.2021 do 17.10.2021 lub do wyczerpania puli przeznaczonej na zwroty.

Wykaz modeli objętych promocją >>

                                                                             ***

* Testy wg normy IEC 60456-2010 dla wsadu 4 kg: program Pranie Super Eco (WF80F5E5U4W) vs. bawełna 40°C bez EcoBubble™ (WF0702WKU). Wyniki mogą się różnić, w zależności od cyklu prania.
** Na podstawie raportu z testu Performance Lab przeprowadzonego przez Springboard Engineering z użyciem pasków EMPA, badającego różnice między roztworem zwykłego środka piorącego a technologią Aktywnej piany bez działania mechanicznego.
*** Aplikacja SmartThings dostępna jest dla urządzeń z systemem Android oraz iOS. Wymagane podłączenie pralki z WiFi oraz posiadanie konta Samsung.

Pralki i suszarki Samsung ze zwrotem na konto
Pralki i suszarki Samsung ze zwrotem na konto
mat. prasowe

Skomentuj:

Pralki i suszarki Samsung ze zwrotem na konto do 1000 zł