Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Projekty wnętrz mieszkań od Deer Design w inwestycjach dewelopera Develia

mat. prasowe

Po owocnej współpracy Pracowni Architektury Wnętrz Deer Design i dewelopera Develia w Krakowie i Katowicach przyszedł czas na Warszawę, największy rynek mieszkaniowy w kraju. Oferta jest imponująca - obejmuje aż 1668 mieszkań w 12 projektach dewelopera w stolicy, gdzie klienci mają możliwość skorzystania z gotowego projektu i kompleksowego wykończenia wnętrz "pod klucz", lub też mogą wybrać opcję projektu indywidualnego z szeroko personalizowaną i popularną ofertą Be individual.

Współpraca pracowni Deer Design i dewelopera Develia.
Współpraca pracowni Deer Design i dewelopera Develia.
mat. prasowe

Develia w swoich inwestycjach mieszkaniowych łączy nowoczesną architekturę z innowacyjnymi technologiami oraz wysokiej jakości materiałami i rozwiązaniami ekologicznymi. Dzięki temu firma kreuje trwałe i przyjazne budynki wielorodzinne.

Takie inicjatywy są doceniane przez ekspertów rynkowych. W ubiegłorocznej IV edycji Ogólnopolskiego Rankingu Najlepszych Deweloperów Mieszkaniowych, zorganizowanego przez magazyn "Strefa Gospodarki", Develia uplasowała się na trzecim miejscu. Wysoko oceniła ją kapituła konkursu, która wzięła pod uwagę różnorodną ofertę firmy, jakość realizowanych projektów oraz szereg dodatkowych czynników, w tym podejście do kwestii personalnych, wsparcia oferowanego klientom czy zaangażowanie w działania społecznej odpowiedzialności biznesu.

Przez ponad 17 lat istnienia Develia wybudowała w Polsce blisko 20 tysięcy mieszkań przeznaczonych dla różnych grup nabywców, co łącznie stanowi ponad milion metrów kwadratowych powierzchni. Obecnie firma ma w sprzedaży 11 projektów tylko w Warszawie, a kolejne są w fazie przygotowania. W ciągu obecnego i nadchodzącego roku Develia przekaże klientom klucze do 1668 nowych mieszkań, zapewniając kompleksową obsługę dzięki współpracy z Deer Design, która obejmuje projektowanie wnętrz oraz ich wykończenie.

Współpraca dwóch renomowanych firm z sektora nieruchomości, które kładą nacisk na jakość usług oraz obsługę klienta, przynosi korzyści na warszawskim rynku nieruchomości.

Nasza współpraca z Pracownią Architektury Wnętrz Deer Design sprawdziła się na rynku krakowskim i katowickim. To zaufany partner, z którym chcemy pracować na największym, warszawskim rynku. Jesteśmy przekonani, że oddajemy naszych klientów w najlepsze ręce ekspertów wnętrz z Deer Design.

podkreśla Tomasz Kaleta, Dyrektor Departamentu Sprzedaży Develii.

Jako lider rynku wykończenia wnętrz ogromnie cieszymy się z rozszerzenia naszego partnerstwa z Develią na Warszawę. Nasze firmy łączy dbałość o najwyższe standardy. Przywiązujemy ogromną wagę do jakości wykorzystywanych materiałów i terminowości prac, tak samo cenimy przejrzystość procesu współpracy z klientem oraz najwyższy poziom obsługi.

Zgodnie z naszym mottem, które brzmi „Zacznij od wnętrza”, nasza rola zaznacza się już na bardzo wczesnym etapie, bo już w momencie zakupu, kiedy pomagamy klientom w wyborze mieszkań odpowiadających ich potrzebom. Im wcześniej rozpoczniemy współpracę z klientem, tym lepiej. Prace projektowe najlepiej zacząć 2-3 miesiące przed oddaniem inwestycji. To idealny moment na pracę nad układem funkcjonalnym, przygotowanie wizualizacji wnętrz oraz wybór materiałów. W ten sposób prace wykończeniowe możemy zacząć tuż po odbiorze mieszkania przez klienta, ponieważ wiele składowych projektu powstaje na dużo wcześniejszym etapie.

dodaje Krzysztof Książkiewicz, Dyrektor Sprzedaży w Deer Design.

Ta współpraca z pewnością zwiększy zadowolenie naszych klientów, bo oznacza jeszcze wyższy poziom komfortu. Zakup mieszkania to proces wymagający wiele namysłu. Dlatego w trakcie dni otwartych w inwestycjach Develii na klientów będą czekać eksperci wykończenia wnętrz z pracowni Deer Design. Wszystko po to, by ułatwić podjęcie trafnej decyzji. A po zakupie – eksperci wnętrz, architekci i koordynatorzy Deer Design – wraz z doświadczonymi wykonawcami zamienią marzenia o idealnym domu w rzeczywistość. To właśnie rdzeń komplementarności usług, która połączyła Develię i Deer Design.

wyjaśnia Tomasz Kaleta z Develii.

Pracownia Architektury Wnętrz Deer Design, założona w 2016 roku, znajduje się aktualnie w czołówce polskiego rynku projektowania oraz aranżacji wnętrz. Świadczy kompleksowe usługi, obejmujące nie tylko projektowanie i dobór materiałów, lecz także wykonawstwo oraz nadzór, zapewniając klientom dobrą jakość.

Firma nawiązała współpracę z ponad 120 przedsiębiorstwami z sektora nieruchomości. Zrealizowała już ponad 3500 projektów wnętrz. Co miesiąc zdobywa zaufanie średnio 70 nowych klientów. Ponadto, aktywnie rozwija indywidualne usługi dla klientów premium. Po sukcesie na rynku krakowskim w 2023 roku, wiosną 2024 roku planuje otwarcie oddziału również w Trójmieście.

    Więcej o:

Skomentuj:

Projekty wnętrz mieszkań od Deer Design w inwestycjach dewelopera Develia