Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Przechowywać – ale jak? Szafki kuchenne

AS

Prawdziwym wyzwaniem jest zaprojektowanie w kuchni przestrzeni do przechowywania, która będzie w pełni sfunkcjonalizowana. Z przydatnymi rozwiązaniami przychodzi firma Häfele.

Przechowywać – ale jak?
Przechowywać – ale jak?
Hafele

Kuchnia nigdy nie jest wystarczająco wielka, ale przy odpowiednim zaplanowaniu nawet najmniejsza przestrzeń pozwala na sprawną i wygodną pracę. Poza przemyślanym projektem przestrzeni roboczej należy pamiętać także o strefie przechowywania. To od ergonomii szuflad, szafek i półek zależy funkcjonalność kuchni.

.
.
Hafele

Szuflady wykorzystane w pełni

Jakie powinny być szuflady, by przechowywanie w nich było przyjemnością? Stabilne i wytrzymałe, wysuwające się lekko i cicho, zwalniające przy zamykaniu, by nie przemieściła się ich zawartość. Kolejnym ważnym elementem jest maksymalny wysuw. Wiele szuflad po pełnym wysunięciu dalej skrywa fragment zawartości w obrębie mebla, utrudniając dostęp do niej. Wszystkie funkcjonalne cechy szuflad posiada system Matrix P. Udźwig do 70 kilogramów, bogaty wybór wariantów z podwyższonymi bokami i dodatkowymi relingami, bezpieczne domykanie i maksymalny wysuw to nie wszystko. System od Häfele jest też w wysokim stopniu kompatybilny z całą gamą akcesoriów – wkładów, ograniczników, organizerów, które czynią przechowywanie w szufladach Matrix P dodatkowo komfortowym i praktycznym.

Przechowywanie w szufladach Matrix P
Przechowywanie w szufladach Matrix P
Hafele

Sposób na przechowywanie zapasów

Najlepszym sposobem na wygodne zapasy, dostępne na wyciągnięcie ręki, jest wysoki regał, mieszczący pięć pojemnych koszy cargo od Häfele. Niezawodność tego rozwiązania wynika z jego pojemności, wytrzymałości i dostępności. Nawet obciążona do 80 kilogramów szafka cargo pozostaje stabilna i łatwo się wysuwa, zawsze oferując najwygodniejszy dostęp do zapasów. Systemy cargo sprawdzają się w trudnych do zagospodarowania przestrzeniach, poprawiając organizację kuchni.

Wysoki regał, mieszczący pięć pojemnych koszy cargo.
Wysoki regał, mieszczący pięć pojemnych koszy cargo.
Hafele

Eleganckie rozwiązania dla szafek kuchennych

Najbardziej naturalnym sposobem na zagospodarowanie przestrzeni ponad blatem kuchennym są szafki. Te mogą mieć różne wymiary i służyć różnym celom, ale łączy je jedno. Fronty szafek – nawet ciężkie, ważące 10,7 kilogramów – podźwignie bez trudu innowacyjny podnośnik Free Space. Zaskakująco kompaktowy, bo zajmujący tylko 63 mm wnętrza szafki, produkt Häfele był wielokrotnie nagradzany. Jest wydajny i umożliwia wszechstronne projektowanie estetycznych i funkcjonalnych szafek kuchennych w każdym rozmiarze.

Podnośnik Free Space
Podnośnik Free Space
Hafele

Innym ergonomicznym rozwiązaniem podtrzymującym fronty szafek jest podnośnik Free Fold, umożliwiający wygodne podnoszenie wielkich powierzchni frontu i ułatwiający dostęp do zawartości szafek trzymanych wysoko. Oba te rozwiązania charakteryzują się estetyką wykonania i wygodą użytkowania.

Podnośnik Free Space
Podnośnik Free Space
Hafele

Co jeszcze pomieści się w kuchni?

Choć wydaje się, że trudno pomyśleć o przechowywaniu czegoś więcej w kuchni, rozwiązania Häfele pozwalają oszczędzić przestrzeń do tego stopnia, że możesz zmieścić nawet stół dla całej rodziny w szafce. Podczas przygotowywania posiłków lub niekorzystania z kuchni możesz schować stół i cieszyć się większą swobodą ruchu, by później z łatwością rozłożyć go i usiąść przy nim z najbliższymi – przy posiłku czy kawie.

.
.
Hafele

Sfunkcjonalizowana przestrzeń

Jak widać nie trzeba wiele, by przestrzeń kuchenna zaczęła pracować lepiej. Dobrze pojmowana kuchnia pozwala się w pełni funkcjonalnie zaprojektować. Niezależnie od tego, czy decydujesz się na system szuflad, szafek czy cargo – każdy z nich może być wykorzystany ergonomicznie i przechowywać wszystko, czego potrzebujesz.

.
.
Hafele
    Więcej o:

Skomentuj:

Przechowywać – ale jak? Szafki kuchenne