Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Przygotuj swój taras na nowy sezon

Materiał prasowy

Zbliżająca się wiosna to obietnica cieplejszych dni i odkrywania na nowo uroków tarasów. To doskonały moment, aby pomyśleć o przygotowaniach do nowego sezonu i nadać swojemu tarasowi świeży wygląd.

Płyty Escala
Płyty Escala
Fot. Tubądzin

Taras - więcej niż miejsce do odpoczynku

Taras to nie tylko przestrzeń do relaksu, ale także obszar, który można zaaranżować i dostosować do swoich potrzeb. Wiosna to czas na eksplorację nowych trendów tarasowych i kreatywne podejście do wystrój.

Inspirującepłyty tarasowe koraTER

Jednym z ciekawszych rozwiązań są płyty tarasowe koraTER od Grupy Tubądzin. Dostarczają one inspiracji do stworzenia wymarzonej strefy na świeżym powietrzu. KoraTER nie tylko podkreśla estetykę tarasów, ale także tworzy atmosferę wypoczynku i spokoju. Płyty koraTER można układać np. na wspornikach tarasowych, zaprawie drenażowej, podsypce piaskowej lub żwirowej, a nawet układać bezpośrednio na ziemi.

Płyty KoraTER to 7 oryginalnych kolekcji, które nie tylko umożliwiają wybór niemal dowolnego stylu aranżacji tarasu, ale też  spełniają praktyczne funkcje. Łatwość utrzymania ich w czystości sprawia, że taras zawsze będzie prezentować się doskonale, niezależnie od pogody. Trwałość i wytrzymałość gwarantują, że możemy cieszyć się pięknie zaaranżowaną przestrzenią na dworze przez wiele sezonów.

Kreatywne aranżacje 

Innowacyjne płyty tarasowe KoraTER otwierają szerokie pole do kreatywnych aranżacji, które doskonale wpisują się w najnowsze trendy. W nowoczesnym minimalizmie, charakteryzującym się prostotą form i surowością, doskonale sprawdzą się płyty tarasowe KoraTER o gładkiej powierzchni w neutralnych kolorach, takich jak biel czy szarość. Dla miłośników natury i ekologii inspiracją może być trend eko-chic. W takim przypadku, płyty o strukturze drewna lub kamienia, dostępne w paletach brązów i beży, będą doskonałym wyborem. KoraTER zachowuje naturalny wygląd, jednocześnie eliminując problemy związane z koniecznością konserwacji prawdziwego drewna. Osoby pragnące przenieść na taras tradycyjny klimat mogą postawić na rustykalne aranżacje. Płyty tarasowe w ciepłych odcieniach brązu doskonale wpiszą się w ten trend, nadając tarasowi przytulny i nostalgiczny charakter. Na popularności zyskują także tarasy inspirowane klimatem śródziemnomorskim. Jasne, pastelowe płyty tarasowe w odcieniach bieli i beżu doskonale wprowadzą atmosferę nadmorskiego relaksu.

Wiosenne ożywienie

Wiosna to czas ożywienia zarówno dla przyrody, jak i dla samych siebie. Warto więc podjąć wysiłek i zadbać o to, aby nasza przestrzeń zewnętrzna była nie tylko funkcjonalna, ale także piękna i zachęcająca do spędzania tam czasu. Płyty koraTER to inwestycja w komfort i estetykę naszego otoczenia.


 

    Więcej o:

Skomentuj:

Przygotuj swój taras na nowy sezon