Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Przytulne 30-metrowe mieszkanie w Paryżu

mat. prasowe

Odwiedzamy mieszkanie portugalskiej ceramiczki i stylistki mieszkającej w Paryżu. Sofía de Moser zajmuje niewielką, ale bardzo przytulną przestrzeń, pełną elementów wyposażenia z oferty Westwing Collection.

Przytulne 30-metrowe mieszkanie w Paryżu
Przytulne 30-metrowe mieszkanie w Paryżu
Westwing

Opisz swój dzień z życia.

Typowy dzień w moim życiu nigdy nie jest taki sam, ale w ciągu ostatnich kilku tygodni polegał on głównie na zjedzeniu bardzo wczesnego śniadania w domu i udaniu się do mojego studia ceramicznego około 8 rano. Jestem aktualnie pochłonięta dużym projektem, więc zostaję cały dzień w studiu, pracując na komputerze lub nad moimi dziełami. Pod koniec dnia wracam do domu i czytam książkę lub oglądam „Seks w wielkim mieście” albo „Sukcesję”. Uwielbiam być w domu i mieć czas dla siebie. Uwielbiam też, gdy odwiedzają mnie znajomi i przygotowuję dla nas kolację i drinki. To sprawia, że jestem taka podekscytowana – jest to okazja do uroczystego nakrycia stołu i kupienia nowych kwiatów!   

Jak podchodzisz do stylizacji swojego mieszkania?

Uwielbiam bawić się kolorami, wzorami, różnymi tkaninami... Ale ponieważ mieszkam na 30 metrach kwadratowych, ważne jest, aby pracować z jasnymi kolorami, które nie pomniejszają przestrzeni. Również dodanie dużego lustra w części salonowej zrobiło różnicę. Bardzo lubię gromadzić zdjęcia wnętrz domów przypadkowych osób. To pomaga mi zdobywać nowe pomysły. Niestety nie mam zbyt dużej przestrzeni, aby kontynuować zabawę i tworzenie nowych projektów w domu (śmiech), ale uważam, że gdziekolwiek jesteś i jakikolwiek metraż posiadasz, zawsze możesz stworzyć przytulne i urocze wnętrze. 

Co jest dla Ciebie kluczowe, jeśli chodzi o projektowanie wnętrz, co jest koniecznością? 

Najważniejsze rzeczy dla mnie to te osobiste. Uwielbiam odwiedzać czyjeś domy i czuć, że są one odzwierciedleniem osobowości, gustu i stylu życia. Zbieranie rzeczy z podróży, chwil i sytuacji jest bardzo ważne, aby stworzyć przytulną i interesującą przestrzeń.

Jak zintegrować sztukę z wnętrzem? Co sprawia, że wnętrze lub jego element jest dla Ciebie wyjątkowy?

Lubię zbierać prace od moich przyjaciół artystów, a także uwielbiam znajdować małe skarby w niektórych internetowych domach aukcyjnych, od których jestem uzależniona, takich jak Catawiki, Druot, Veritas... Enętrze jest dla mnie wyjątkowe, kiedy przekazuje mi jakieś emocje. Jest to oczywiście bardzo subiektywne, ale tak naprawdę nigdy nie chodzi o cenę czy „wartość”.

Jak życie w Paryżu wpłynęło na Ciebie? Na Twój styl wnętrz, modę i sztukę? 

Mieszkanie w Paryżu sprawia, że jestem bliżej jednych z największych wystaw, galerii i targów sztuki, więc daje mi to dostęp do nich, co jest niesamowite i zdecydowanie przyczynia się do rozwoju mojej kultury wizualnej, moich referencji. itp.  Myślę jednak, że moje wnętrze nie jest zbyt francuskie czy paryskie. Zauważyłam, że Paryżanie są zazwyczaj bardziej stonowani, jeśli chodzi o wystrój wnętrz. Ale jeśli chodzi o moje ubrania i rzeczy, które noszę, z pewnością jestem pod wpływem tego miasta. 

    Więcej o:

Skomentuj:

Przytulne 30-metrowe mieszkanie w Paryżu