Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Ptak Warsaw Expo stolicą innowacji dla branży materiałów wykończeniowych i budowlanych. Zapraszamy na Warsaw Build

sponsorowany

W dniach 14-16 lutego 2024 roku w Ptak Warsaw Expo odbędą się międzynarodowe targi materiałów wykończeniowych i budowlanych. Ósma edycja wydarzenia przyciągnie europejskich ekspertów i innowacje, które zmieniają rynek.

Warsow Home Build
Warsow Home Build
Fot. Ptak Warsaw Expo

Branża budowlana uznawana jest za jeden z filarów światowej gospodarki. To na tym segmencie opiera się zatrudnienie milionów ludzi oraz istotna część globalnego przepływu finansowego. Nie dziwi więc, że w sektorze rośnie dynamika innowacji, a przedsiębiorcy stawiają na coraz większą optymalizację produkcji.

Coraz głośniej mówi się o użyciu betonu drukowanego w 3D czy też samo naprawiającego się, grafenu, bioplastików, kompozytów grzybni, włókna węglowego, termobimetali czy aerożelów. Do głosu dochodzą ekologiczne i zrównoważone rozwiązania. Branża nieustannie się zmienia, więc biznes powinien zmieniać się razem z nią. Warsaw Build, które odbędzie się w Ptak Warsaw Expo, stanie przestrzenią do zaprezentowania innowacji i zacieśniania relacji w imię rozwoju sektora.

Liderzy branży na Warsaw Build

Warsaw Build będzie spotkaniem przedstawicieli branży, którzy dzięki współpracy będą mogli wzmocnić swoją pozycję na rynku. Projektanci wnętrz architekci, deweloperzy, przedstawiciele hurtowni i składów budowlanych, a także stolarze czy przedstawiciele sieci handlowych i sklepów z wyposażeniem wnętrz poznają oferty najbardziej cenionych firm w branży. W dniach 14-16 lutego w Ptak Warsaw Expo zaprezentują się bowiem producenci i dystrybutorzy drzwi i akcesoriów drzwiowych, podłóg i posadzek, okładzin ściennych, schodów i balustrad, rolet zewnętrznych, wewnętrznych i markiz, chemii budowlanej i farb, a także wyposażenia balkonowego, ogrodów, automatyki domowej czy poszczególnych elementów konstrukcyjnych.

W wydarzeniu wezmą udział takie marki, jak TERMOton, Marchewka, POL-SKONE, FAKRO, MAPEI, RAW DECOR, GUARDI, TLC, VALOR, WOODPLAST, PARKIET HAJNÓWKA, PIASMAR, JOTUL, VENEZIA Design czy BIOPLAST. Wystawców będzie jednak o wiele więcej. Pełna ich lista dostępna jest na stronie internetowej: warsawbuild.eu/katalog-wystawcow.

Estymacje 8. edycji Warsaw Build

Ptak Warsaw Expo to nie tylko wieloletnie doświadczenie w organizacji wydarzeń biznesowych, sprawdzony zespół kompetentnych specjalistów i networkerów łączących przedsiębiorców, ale również profesjonalne zaplecze, gwarantujące sukces każdego wystawcy. Warsaw Build odbędzie się na 25 tysiącach m2 powierzchni wystawienniczej, która zostanie wykorzystana przez dwustu wystawców.

Estymacje poczynione na podstawie poprzednich edycji eventu w połączeniu z aktualną dynamiką rozwoju wydarzenia wskazują, że cieszyć się będzie ono rekordowym zainteresowaniem. Przedwidywany udział odwiedzających to trzynaście tysięcy, z czego prawie dwa tysiące to kontrahenci zagraniczni. Warto więc zagwarantować sobie uczestnictwo w Warsaw Build już dziś.

Zostań wystawcą:https://warsawbuild.eu/oferta/

Zarejestruj się:https://warsawbuild.eu/rejestracja/

    Więcej o:

Skomentuj:

Ptak Warsaw Expo stolicą innowacji dla branży materiałów wykończeniowych i budowlanych. Zapraszamy na Warsaw Build