Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Różne rodzaje zlewozmywaków kuchennych - porównanie

Artykuł sponsorowany

Bardzo duża oferta zlewozmywaków kuchennych wcale nie ułatwia zadania podczas kupowania. Różnią się od siebie ilością i głębokością komór, kształtem, kolorem oraz sposobem montażu. Ważny jest także rodzaj materiałów użytych do produkcji zlewozmywaka, bo ten czynnik ma duży wpływ na późniejsze użytkowanie. Jeśli więc zamierzasz kupić zlew kuchenny i nie wiesz, który będzie najlepszy, poznaj właściwości różnych modeli i dopasuj je do swoich potrzeb.

Różne rodzaje zlewozmywaków kuchennych - porównanie
Różne rodzaje zlewozmywaków kuchennych - porównanie
Granitan

Zlewozmywaki granitowe - trwałość i elegancja w jednym

Zlewozmywaki kuchenne wykonane z granitu charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, np. zarysowania. Nie zaszkodzi im również wysoka temperatura oraz czynniki chemiczne. Nie musisz obawiać się, kiedy wypadną Ci z dłoni sztućce czy inne akcesoria kuchenne. Zlewozmywak zrobiony z twardych żywic syntetycznych oraz z minerałów (granit, kwarc, krzem) występuje w dość szerokiej palecie kolorów: białej, beżowej, szarej, zielonej i brązowej. Jeśli cenisz sobie elegancję w kuchni, ten model zlewozmywaka na pewno spełni Twoje oczekiwania.

Zlew ze stali - czyli tradycja ponad wszystko

Duże zainteresowanie zlewozmywakami stalowymi wskazuje na to, że wciąż są popularne. Mimo pojawienia się na rynku nowych modeli stal szlachetna wciąż ma swoich zwolenników. Dlaczego tak się dzieje? Przede wszystkim ze względu na praktyczność. Stalowe zlewozmywaki kuchenne są  wykonane ze stali szlachetne, która nie rdzewieje. Są odporne na wysokie temperatury oraz na nagłe zmiany temperatur. Jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i ładnie się prezentuje. Wysoka wytrzymałość na czynniki chemiczne wynika  z obecności w składzie chromu, natomiast elastyczność zapewnia domieszka niklu. Aby jeszcze bardziej podkreślić elegancję i wysoką jakość zlewu ze stali, wybierz model w kolorze złota. Podkreślisz aranżację kuchni i dodasz jej szczypty luksusu. 

Oprócz ww. zlewozmywaków są także te wykonane ze szkła, ceramiki czy tworzyw sztucznych. Każdy ma swoje indywidualne właściwości i unikalny wygląd, dlatego po zapoznaniu się z nimi wybór staje się o wiele prostszy. Jeśli kupisz produkt łączący w sobie piękni i praktyczność, korzystanie z niego będzie czystą przyjemnością na lata.

    Więcej o:

Skomentuj:

Różne rodzaje zlewozmywaków kuchennych - porównanie