Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Rusza plebiscyt Ale lokale 2014. Wybierzmy najlepiej urządzone miejsce w Polsce!

Redakcja

Stwórzcie z nami przewodnik po polskich restauracjach, barach i kawiarniach wyróżniających się pięknymi wnętrzami. Ale lokale 2014 czas zacząć!

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy - startuje druga edycja plebiscytu Ale lokale! Przez całe wakacje będziemy „tropić” wyjątkowe miejsca w Polsce. Chcemy wspólnie z Wami stworzyć przewodnik po kawiarniach, barach i restauracjach wyróżniających się designem. To Wy wybierzecie miejsce roku 2014!

Szukamy oryginalnych, świeżych, modnych lokali do których warto wpadać. Nie patrzymy na kuchnię - interesują nas wyłącznie wnętrza! Pod Waszym domem otwarto niedawno przytulną kawiarnię? Byliście w uroczym bistro w Warszawie? A może trafiliście do ciekawie urządzonej restauracji w Poznaniu, Gdańsku czy Krakowie? Dajcie nam znać!

Przez całe wakacje będziemy publikować artykuły o wybranych przez Was miejscach. Spośród zgłoszeń wybierzemy 10 finalistów do wielkiego plebiscytu internautów. To do Was należeć będzie wybór najlepiej zaprojektowanego lokalu w Polsce.

Swoje propozycje przesyłajcie na adres alelokale@gazeta.pl, umieszczajcie w komentarzach lub na naszym profilu na Facebooku. Na zgłoszenia czekamy do 10 sierpnia.

Wszyscy finaliści otrzymają specjalne naklejki na witryny, pamiątkowe dyplomy i gwarancję, że będzie o nich głośno!

Wybierzmy razem najlepiej zaprojektowane lokale w całej Polsce!

    Więcej o:

Skomentuj:

Rusza plebiscyt Ale lokale 2014. Wybierzmy najlepiej urządzone miejsce w Polsce!