Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Salony VOX - bogata oferta i profesjonalne doradztwo

materiał reklamowy

Aranżowanie wnętrz może być wielką przyjemnością, ale nie zawsze jesteśmy w stanie poradzić sobie z tym zadaniem samodzielnie. W takiej sytuacji z pomocą przyjdą doradcy w salonach VOX - dzięki ich wsparciu, a także szerokiej ofercie marki, wyposażanie naszego domu lub mieszkania przebiegnie szybko i sprawnie.

Salon VOX w Jankach
Salon VOX w Jankach
Fot. Marta Święcka

Kompleksowa oferta

W salonach VOX  znajdziemy całą gamę produktów, które świetnie do siebie pasują, dzięki czemu można stworzyć z ich wykorzystaniem ciekawe i oryginalne aranżacje. Przemyślana forma i design czynią dostępne rozwiązania wyjątkowo funkcjonalnymi. Elementy wyposażenia wnętrz, meble i dodatki nie tylko się uzupełniają - pozwalają też na zaspokojenie wszelkich mieszkaniowych potrzeb ich użytkowników.

W bogato wyposażonych salonach VOX znajdziemy:

  • kolekcje mebli przeznaczone do różnych pomieszczeń - salonu, sypialni, pokoju dziecka, domowego biura czy przedpokoju - dostępne pojedynczo lub w kompletach,
  • meble tapicerowane z możliwością wykończenia różnymi tkaninami w szerokiej gamie kolorystycznej,
  • stoliki, siedziska, fotele,
  • podłogi, panele podłogowe oraz listwy wykończeniowe,
  • drzwi wewnętrzne i zewnętrzne,
  • dekoracyjne panele ścienne,
  • artykuły dekoracyjne: poduszki, pościele, pledy, naczynia stołowe i dekoracyjne, zegary, organizery, lampy.

Estetyczny i przystępny sposób prezentacji produktów umożliwia bliskie zapoznanie się z nimi, a przykładowe aranżacje wnętrz dają wyobrażenie o tym, jak wybrane meble i dodatki będą wyglądały w naszym domu czy mieszkaniu. Salony VOX to kopalnia inspiracji - rozwiązania zastosowane w nich przez stylistów marki można wykorzystać we własnych wnętrzach. Od drobnych pomysłów na dekoracje, poprzez aranżacje strefy wypoczynkowej, roboczej, aż po wyposażenie całego wnętrza z wykończeniem podłóg i ścian oraz wyborem drzwi. Dobierając wszystkie te elementy w jednym miejscu, oszczędzamy cenny czas. Możemy też skorzystać z profesjonalnego doradztwa – wsparcia technicznego i stylistycznego. Dla zwiększenia komfortu zakupowego oraz zaprezentowania szerokiego wyboru, salony VOX zostały podzielone według kategorii produktowych: salony z ofertą mebli, salony z ofertą drzwi i podłóg oraz salony Wnętrza VOX z pełną ofertą marki.

Mapa salonów wraz z podziałem na poszczególne kategorie dostępna jest na stronie vox.pl/salonyvox.

Salon VOX w Jankach
Salon VOX w Jankach
mat. prasowe

Salony VOX swoją ofertą i zakresem usług odpowiadają na różne etapy procesu remontowego lub budowy. W ten sposób w praktyce realizujemy obietnicę marki - odpowiadania na realne potrzeby naszych odbiorców.

komentuje Przemysław Jędrowski, Marketing & Communication Director.

Profesjonalne doradztwo

Aranżacja salonów VOX została zaplanowana w taki sposób, aby odwiedzający już od wejścia czuli się w nich komfortowo. Przyjazna atmosfera i dopracowane ekspozycje produktów zachęcają do ich eksplorowania i czerpania z gotowych pomysłów. Stanowiska doradców umożliwiają przeprowadzenie rozmowy w wygodnych warunkach i podjęcie najlepszych decyzji zakupowych. Z myślą o komforcie swoich klientów w salonach VOX stworzono strefy relaksu, w których można odpocząć z filiżanką kawy w przerwie pomiędzy konsultacjami. Nie zapomniano też o dzieciach, którym wydzielono kąciki do zabawy.

Narzędzie do projektowania wnętrz - VOXBOX

Wybrane salony VOX oferują nie tylko szeroki wachlarz elementów wyposażenia wnętrz, ale również możliwość zaprojektowania przestrzeni w intuicyjnym programie VOXBOX. Przy pomocy doradcy możemy stworzyć projekt wnętrza naszego mieszkania lub domu zgodnie z potrzebami i upodobaniami, a następnie z wykorzystaniem okularów VR zobaczyć jego wizualizację. Wirtualny spacer pomoże rozwiać wszelkie aranżacyjne wątpliwości.

Marka VOX przygotowała dla swoich klientów dodatkową opcję, która pozwala wykonać projekt również w domowym zaciszu. Program VOXBOX dostępny jest też w wersji online - skorzystamy z niego bez konieczności instalowania oprogramowania na własnym komputerze. Dzięki temu upewnimy się, czy wybrane meble i drzwi zmieszczą się i będą pasowały do aranżowanego wnętrza. VOXBOX na bieżąco zlicza też ceny wszystkich produktów, dzięki czemu możemy kontrolować kosztorys. Jeśli zależy nam na poradzie, możemy z dopracowanym projektem udać się do salonu VOX lub za pośrednictwem strony vox.pl skontaktować się z doradcą. Możemy poprosić o pomoc także stacjonarnie, aby uzyskać alternatywne rozwiązania, mogące sprawdzić się w danej przestrzeni.

Salon VOX w Jankach
Salon VOX w Jankach
Fot. Marta Święcka

Zależy nam, aby każdy klient czuł się w pełni otoczony opieką. Urządzenie domu czy mieszkania to nie lada wyzwanie, z którego zdajemy sobie sprawę. Dlatego do każdej wizji podchodzimy indywidualnie. Najpierw uważnie słuchamy, a następnie szukamy rozwiązań, które pomogą wcielić pomysły naszych klientów w życie.

opowiada Paweł Gaj, Trade Marketing Director w VOX.
Salon VOX w Jankach
Salon VOX w Jankach
Fot. Marta Święcka

Biblioteka materiałów

Planując aranżację wnętrza, oczekujemy, że wybrane wyposażenie sprawdzi się nie tylko pod względem użyteczności, ale i estetyki. Aby upewnić się w przekonaniu, że wszystko do siebie pasuje, nie wystarczy zobaczyć produkty na zdjęciach - najlepiej obejrzeć je z bliska, dotknąć, sprawdzić, jak prezentują się przy zróżnicowanym oświetleniu. W salonach VOX czeka bogata oferta materiałów, w której można sprawdzić kolory, tekstury, wygląd tkanin - a także dopasować je do pozostałych elementów we wnętrzu. Biblioteka materiałów stanowi uzupełnienie cyfrowego narzędzia do planowania VOXBOX. Pomoże ona w ustaleniu palety kolorów i faktur. Jeśli wybraliśmy produkt na bazie zdjęcia z katalogu lub strony internetowej, w salonie VOX namacalnie przekonamy się o tym, czy pasuje on do naszej przestrzeni.

Biblioteka materiałów ma na celu ułatwienie klientowi podjęcie decyzji zakupowej. Może on dotknąć konkretną tkaninę, porównać jej teksturę oraz kolor z inną. Zestaw próbek z biblioteki materiałów tworzy moodboard, który oddaje charakter konkretnego wnętrza, niezależnie czy jest ono wyposażane od zera czy uzupełniane o nowe meble i dodatki.

dodaje Paweł Gaj.
Salon VOX w Głogowie
Salon VOX w Głogowie
mat. prasowe
Salon VOX w Jankach
Salon VOX w Jankach
Fot. Marta Święcka

Wizyta w salonie VOX to nie tylko udane zakupy, ale i pewność, że dokonało się właściwego wyboru. Szeroki wybór produktów, profesjonalna pomoc, inspirujące aranżacje na wyciągnięcie ręki, a do tego możliwość skorzystania z nowoczesnych narzędzi do projektowania.

VOX to sieć salonów wyposażenia wnętrz nie tylko w całej Polsce, ale również za granicą, np. w wielu krajach Europy oraz poza nią: w Meksyku, Indiach czy Maroku.

Salon VOX w Jankach
Salon VOX w Jankach
Fot. Marta Święcka
    Więcej o:

Skomentuj:

Salony VOX - bogata oferta i profesjonalne doradztwo