Showroom Franke w Jankach - profesjonalne doradztwo i najlepszy design

Red./mat. prasowe

Szeroka gama perfekcyjnie ze sobą zgranych urządzeń - tak w dużym skrócie można określić ofertę, jaką przygotował dla nas showroom Franke w Jankach. Zaawansowane funkcje, z którymi gotowanie jest przyjemnością i zajmuje mniej czasu. Profesjonalne wsparcie w wyborze urządzeń. I oczywiście nowości! To wszystko znajdziemy w firmowym showroomie Franke w HomePark Janki. Zapraszamy!

Showroom Franke w Jankach
Showroom Franke w Jankach
mat. prasowe

Showroom Franke: cała kuchnia w jednym miejscu

Franke to jeden z niewielu producentów na świecie, który może pochwalić się tak szeroką gamą urządzeń do kuchni. Od baterii i zlewozmywaków, poprzez rozwiązania do zarządzania odpadami, po nowoczesne urządzenia usprawniające większość kuchennych prac. A należą do nich piekarniki, płyty grzewcze, okapy, chłodziarki, zmywarki i ekspresy do zabudowy. Szwajcarska firma stale wprowadza nowości we wszystkich kategoriach produktów. Niejednokrotnie są to innowacje, poszerzające funkcje i komfort korzystania z urządzeń kuchennych.

Z bogatym portfolio produktów i całościowym podejściem Franke do wyposażenia kuchni najlepiej jest się przekonać odwiedzając firmowy showroom marki w podwarszawskim HomePark Janki. Na powierzchni 300 m kw. znajdziemy bogaty wybór urządzeń, wyposażonych w praktyczne funkcje i zaawansowane rozwiązania, pozwalające oszczędzać czas, energię elektryczną i wodę oraz zadbać o środowisko naturalne. To także miejsce, w którym eksperci marki doradzą w doborze urządzeń idealnie dopasowanych do własnego stylu życia oraz rodzaju i wielkości zabudowy. Merytoryczne porady z pewnością pozwolą na uniknięcie błędów w aranżowaniu kuchni.

Showroom Franke: miejsce spotkań

Showroom jest również przestrzenią, która żyje - miejscem spotkań wszystkich, dla których kuchnia jest prawdziwym sercem domu.

Do naszego showroomu zapraszamy architektów, projektantów wnętrz i pasjonatów gotowania. Tutaj nagrywamy nasze tematyczne webinary. Stąd będziemy transmitować w naszych mediach społecznościowych szkolenia, warsztaty i inne ciekawe wydarzenia związane z kuchnią, która jest w centrum zainteresowania Franke.

podkreśla Katarzyna Niezabitowska-Baj, PR&Event Manager.

Showroom Franke: ekspozycja pełna nowości

Na przestrzeni ostatnich miesięcy portfolio Franke poszerzyło się o wiele zaawansowanych i przyjaznych w codziennym użytkowaniu nowości. Do strefy gotowania marka zaproponowała całkowicie nowe piekarniki i płyty indukcyjne. A w strefie zmywania pojawiły się zlewozmywaki lepiej dopasowane do sposobów w jakich z nich obecnie korzystamy. Wśród baterii znalazły się nowe ikony designu idealne do kuchni otwartej na salon. Z kolei model z czujnikiem uruchamiającym wodę sprawdzi się tam, gdzie dużo się gotuje. O ich zaletach najlepiej przekonać się odwiedzając showroom Franke w podwarszawskim HomePark Janki.

Showroom Franke HomePark Janki jest otwarty dla wszystkich od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00 – 20:00, a także w niedziele handlowe od godz. 10:00 do 18.00.

Showroom Franke w Jankach
Showroom Franke w Jankach
mat. prasowe

Showroom Franke w Jankach - co w nim znajdziemy?

Bogaty asortyment sprzętów AGD, zlewozmywaków i baterii sprawia, że showroom Franke umożliwia nam wybór wielu potrzebnych elementów w jednym miejscu. Na co szczególnie warto zwrócić uwagę w tym salonie?

  • Maris 2gether. Franke rozwija ofertę urządzeń typu 2w1. Maris 2gether to druga po Mythos 2gether płyta z wbudowanym okapem. Okap dostosowuje siłę ciągu do mocy płyty automatycznie i jest zabezpieczony przed zalaniem
  • Fresno – czarny mat. Najnowszy zlewozmywak z Fragranitu. Zaprojektowany z myślą o tym jak obecnie korzystamy z kuchni, w której zmywarka jest już standardem. Ma dużą komorę, w której zmieści się cała blacha i niewielki ociekacz. Sprytne akcesoria.
  • Piekarnik Mythos z funkcją pary. Wyposażony w pożądane funkcje parowe, które dają zdrowe, dietetyczne dania – gotowanie  na parze i pieczenie wspomagane parą. Cook Assist – czyli 60 programów do przygotowania przepysznych dań. Wzbogacone wskazówkami tekstowymi na wyświetlaczu, jak gotować krok po kroku. Intuicyjne sterowanie, wyświetlacz TFT, proste wzornictwo, detale ze stali szlachetnej lub czarnej.
  • Płyta Mythos FlexPro. Cook Assist - aż 63 programy automatyczne, wzbogacone wskazówkami gotowania krok po kroku. FlexPro - wykrywa położenie i wielkość garnków. 8 aktywnych pól, 2 wyświetlacze.
  • Komory Mythos. Doskonałe wzornictwo, czysta forma. Franke wznosi stalowy zlewozmywak na wyższy poziom stawiając na detale. Stalowa maskownica odpływu – przepiękny detal, świadczący o klasie produktu. Ramka o szerokości 6mm – wyrafinowany niuans, który docenią esteci.
  • Bateria Icon. Dwie wersje – wyciągana i stała wylewka. Trzy rodzaje wykończenia, w tym przebojowa czerń. Zaprojektowana, by stać się ikoną – prosta a jednocześnie wyrazista forma. Tegoroczna zdobywczyni Red Dot oraz IF Design Award.
  • Bateria Atlas Neo Sensor. Rozwinięcie serii Atlas. Model hybrydowy – wodę uruchamiamy dźwignią lub czujnikiem podczerwieni. Funkcja bezdotykowa jest przydatna, gdy mamy brudne dłonie. Woda o ustawionej temperaturze płynie przez 30 sekund. Bardzo wygodny w użytkowaniu model - ma również wyciąganą wylewkę. Wykończenie stal szlachetna lub czarna - powłoka PVD.
  • Andy Chef. Całkowicie nowy rodzaj akcesoriów kuchennych – organizer do zlewozmywaka. Pasuje do minimalistycznych, stalowych komór Box, którym dodaje funkcji. Teraz najbardziej potrzebne akcesoria są zawsze pod ręką. Organizer mieści stalową wkładkę ociekową oraz deskę do krojenia z drewna orzecha włoskiego, która jest równocześnie stojakiem na nóż szefa kuchni.

Szukacie dobrego designu i profesjonalnego doradztwa w zakresie produktów? Showroom Franke w Jankach zaprasza!

www.franke.pl

    Więcej o:

Skomentuj:

Showroom Franke w Jankach - profesjonalne doradztwo i najlepszy design