Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Siemens Home Connect - platforma i sprzęty, które ułatwiają życie

red.

Home Connect to platforma internetowa, która pozwala na zarządzenie sprzętami domowymi z dowolnego miejsca i o każdej porze. Teraz Siemens uzupełnia ją o linię AGD o tej samej nazwie.

Home Connect to pierwsze rozwiązanie na świecie umożliwiające pełne zarządzanie urządzeniami domowymi różnych marek za pomocą jednej aplikacji. System został zaprojektowany jako otwarta platforma, która ciągle jest rozwijana pod względem nowych partnerów, ich usług i rozwiązań. Urządzenia domowe wyposażone w funkcję Home Connect i dołączona do niej aplikacja są dostępne na świecie od grudnia 2014 roku.

Teraz powstała nowa linia AGD Home Connect, w skład której wchodzą piekarniki, pralki, suszarki, chłodziarko-zamrażarki, zmywarki oraz ekspresy do kawy, a od niedawna również płyty grzewcze i okapy.

Od momentu premiery platforma Home Connect zyskała w krótkim czasie imponującą popularność na świecie. To zasługa przede wszystkim odpowiedzi na potrzeby konsumentów, którzy coraz chętniej korzystają ze świata digital na co dzień. Nowa linia AGD Siemens Home Connect oferuje dużo więcej możliwości, a to dzięki zaawansowanej technologii i innowacjom, które przenoszą nasz dom w nowy wymiar wirtualnej rzeczywistości

– mówi Rafał Rudziński, Członek Zarządu firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego.

Korzystając z Home Connect, użytkownik zyskuje więcej funkcji danego urządzenia, niż ma ono w standardowej wersji. Możemy wybrać jedno z kilku dodatkowych ustawień prania, których do tej pory nie oferowała pralka. Platforma Home Connect to także zdalny dostęp do wszystkich usług serwisu i diagnostyki, a także do oferty sklepu serwisowego. Dzięki tej zakładce otrzymujemy również powiadomienia związane ze wskazówkami, jak korzystać z urządzenia, przypomnienia np. o konieczności ich czyszczenia, a także np. o zakupie tabletek do zmywarki.

Nowa linia urządzeń Siemens

Najnowsza linia urządzeń Siemens Home Connect obejmuje szeroką gamę sprzętów AGD. Wyposażone są one w wiele ciekawych funkcji. Lodówka została wyposażona w specjalne kamery, które robią zdjęcia zawartości. Można więc w czasie zakupów zajrzeć do lodówki i ocenić, co trzeba dokupić. W zmywarkach zaś funkcja Easy Start pomoże dobrać najlepszy program mycia naczyń, a także przesłać informację o zakończeniu zmywania i o konieczności uzupełnienia płynu nabłyszczającego. Piekarniki Siemens Home Connect to przede wszystkim ogromna baza przepisów, dzięki której nawet mało doświadczony kucharz poczuje się jak mistrz kulinarny. Korzystając z Home Connect na przykład w trakcie pieczenia ciasta, możemy nie tylko kontrolować status i przebieg pieczenia na tablecie czy w telefonie, ale też dokonywać zmian w ustawieniach.

Nowa pralka i suszarka z technologią Home Connect oferują możliwość skorzystania z dodatkowej funkcji wirtualnego konfiguratora Easy Start, który pomaga wybrać program prania odpowiedni do wszystkich rodzajów tkanin. Zdalne sterowanie i monitorowanie cyklu prania i suszenia spoza domu to nie jedyna zaleta korzystania z pralki i suszarki Home Connect. Dzięki połączeniu pralki z Home Connect otrzymamy powiadomienie, kiedy płyn do prania w pralce i-DOS będzie wymagał uzupełnienia. Ostatnią grupą są ekspresy do kawy Siemens EQ.9 - wolnostojące i do zabudowy, które dzięki podłączeniu do Home Connect idealnie sprawdzą się podczas spotkania z przyjaciółmi. Każdy z nich może wybrać dowolny rodzaj ulubionej kawy i wysłać swoje zamówienie do ekspresu, dzięki temu to pamięta on za nas jakie kawy i w jakiej kolejności przygotować.

    Więcej o:

Skomentuj:

Siemens Home Connect - platforma i sprzęty, które ułatwiają życie