Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Silestone Le Chic: najnowsza kolekcja wielkoformatowych okładzin

mat. prasowe

Kolekcja Silestone Le Chic na nowo definiuje styl klasyczny. To sześć wzorów, które emanują luksusem inspirowanym wiktoriańskimi i paryskimi kamienicami. Charakteryzują się one wyrazistymi żyłkami i metalicznymi akcentami. Dodają wnętrzom głębi i elegancji, nawiązując do świata mody i wielkiego designu.

Silestone Le Chic: najnowsza kolekcja wielkoformatowych okładzin
Silestone Le Chic: najnowsza kolekcja wielkoformatowych okładzin
Cosentino

Kolekcja Le Chic

Elegancja produktu często rozwija się w oparciu o nowatorskie rozwiązania i zrównoważony rozwój. Kolekcja Le Chic symbolizuje postęp w procesie wytwarzania powierzchni Cosentino, ponieważ tak szczegółowa struktura wymaga całkowicie nowego sposobu produkcji. Skomplikowane wzory uzyskano dzięki innowacyjnemu systemowi formowania płyt, nadającemu nowe życie cząsteczkom i minerałom tworzącym efektowne tekstury, które przyciągają uwagę.

Zrównoważony rozwój kolekcji

Wynika on z opatentowanej przez Cosentino technologii HybriQ+. Silestone Le Chic jest produkowany z wykorzystaniem 99 proc. odzyskanej wody i 100 proc. energii odnawialnej, a w jego składzie znajduje się co najmniej 20 proc. surowców pochodzących z recyklingu, które zawierają mniej niż 40 proc. krzemionki. Płyty te poleca się do stosowania jako blaty kuchenne i łazienkowe, okładziny ścian, lady barowe, stoły do jadalni, posadzki, schody, okładziny kominkowe, parapety, zlewozmywaki, umywalki, okładziny kabin prysznicowych i wanny.

Na kolekcję Le Chic składa się sześć wzorów: Parisien Bleu, Eclectic Pearl, Versailles Ivory, Victorian Silver, Bohemian Flame i Romantic Ash.

  1. Parisien Bleu symbolizuje nostalgię za stolicą Francji. To głęboki, wyrazisty, niebieskawy dekor. Inspirowany odcieniami słynnych rzymskich kamieni cesarskich, łączy się z drobnymi żyłkami w odcieniach ochry.
  2. Eclectic Pearl doskonale łączy klasykę i nowoczesność. Płynące strumienie delikatnych odcieni inkrustowano ziarnami. Wzór hipnotyzuje subtelnym żyłkowaniem, teksturą i metalicznymi akcentami na całej powierzchni.
  3. Versailles Ivory to najcieplejszy odcień kolekcji. Subtelne dwukolorowe marmurkowanie w tle, z efektami gradientu, hipnotyzuje migoczącymi światłami złotego blasku. Powierzchnia emanuje luksusem i elegancją, przywodząc na myśl bogactwo Wersalu.
  4. Victorian Silver posiada delikatne i subtelne dwukolorowe marmurkowanie w tle, z efektem gradientu i dużą głębią. Chłodny odcień tła łączy się tu ze srebrnymi i ciemnoszarymi żyłkami, tworząc elegancki kolor, doskonale komponujący się z ciepłymi i zimnymi tonami.
  5. Bohemian Flame przedstawia subtelne, faliste żyłki, z metalicznymi wstawkami w odcieniach miedzi. Dekor przypomina ruch złotych strumieni lawy, które tworzą wzór na wulkanicznej lawie.
  6. Romantic Ash to propozycja dla wszystkich ceniących sobie wyraziste aranżacje. Duże inkrustacje ziaren w różnych rozmiarach budzą skojarzenia drogi mlecznej widocznej na czystym, rozgwieżdżonym niebie. 

Kwarcowe płyty Silestone cechują doskonałe parametry użytkowe: są odpornością na zadrapania, wodę, plamy i bakterie. Są przeznaczone do kontaktu z żywnością, ławo się je czyści, zapewniają też użytkownikom trwałość i stabilny kolor.

    Więcej o:

Skomentuj:

Silestone Le Chic: najnowsza kolekcja wielkoformatowych okładzin