Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Sklep & Other Stories z kolekcją upominkową. Stylowe gadżety do domu i biura

red.

& Other Stories to już nie tylko moda. Właśnie do sklepów została wprowadzona pierwsza kolekcja upominków. Sprawdziliśmy, co w niej można znaleźć.

W marcu do sklepów stacjonarnych i online sieci & Other Stories trafi upominkowa kolekcja - Gift Shop Concept. Znajdziemy w niej m.in. ceramikę, papeterię, artykuły biurowe oraz wiele gadżetów i stylowych dodatków. Kolekcja została przygotowana przez dwa atelier marki & Other Stories: paryskie i sztokholmskie.

Skąd wziął się pomysł na taką kolekcję? Została ona zainspirowana wizytami w sklepach z pamiątkami w muzeach, gdzie możemy znaleźć pamiątki właśnie, ale też stylowe gadżety idealne na prezent. Szczególne wrażenie w kolekcji & Other Stories wywierają akcesoria biurowe i materiały papiernicze. Warto zwrócić uwagę na nożyk do papieru, który wygląda jak miniaturowa rzeźba, czy oryginalne pióro ze złotym piórkiem.

Cała kolekcja to coś dla osób ceniących dobre wzornictwo i stylowe dodatki. Dominuje w niej stonowana kolorystyka i wyszukane motywy.

& Other Stories to marka odzieżowa grupy H&M, która zadebiutowała w 2013 roku i uchodzi za brand z "wyższej półki". W Polsce niedawno został otwarty pierwszy sklep w warszawskiej Galerii Mokotów. Teraz, obok oferty odzieżowej, w sklepach pojawią się dodatki do domu i akcesoria biurowe.

    Więcej o:

Skomentuj:

Sklep & Other Stories z kolekcją upominkową. Stylowe gadżety do domu i biura