Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Mop i myjka elektryczna czyli świąteczni pomocnicy do zadań specjalnych

sponsorowany

Nim na niebie rozbłyśnie pierwsza gwiazdka, a cała rodzina rozpłynie się w sielskiej atmosferze Bożego Narodzenia, w domu zagości na jakiś czas niezbyt lubiana proza życia.  W tym roku pomyśl także i o swej wygodzie i w ferworze przedświątecznej walki spraw sobie najlepszy prezent...

Mop elektryczny FC 7
Mop elektryczny FC 7
Fot. Kärcher

Urządzenia, które zrewolucjonizują sprzątanie w Twoim domu i to nie tylko do święta, ale też na co dzień – mop elektryczny Kärcher FC 7 (teraz możesz przetestować za darmo nawet przez miesiąc) oraz myjka do okien WV 6 z padem KV 4.  Dzięki nim porządki przebiegną szybko i sprawinie. A gdy roztargniony Mikołaj zostawiając prezenty pod choinką pozostawi tez błoto na podłodze – będziesz przygotowana też i na taką niespodziankę.

Mop elektryczny Kärcher FC 7

FC 7 to nowy flagowy okręt we „flocie” produktów do czyszczenia podłóg Kärcher.

  • Nowy mop FC 7 pracuje czterema przeciwbieżnymi, (obracającymi się tak, aby skutecznie podmiatać zabrudzenia pod urządzenie, gdzie są one odsysane) padami czyszczącymi, które są stale zwilżane roztworem wody i środka czyszczącego.
  • Pady te niezawodnie zbierają wszystkie rodzaje zanieczyszczeń.
  • Dzięki systemowi dwóch zbiorników brudna woda jest przechowywana oddzielnie i nie zanieczyszcza podłogi.
  • Również większe cząsteczki, takie jak płatki kukurydziane czy włosy, nie stanowią wyzwania dla FC 7, wcześniejsze odkurzanie nie jest konieczne.
  • Gdy zbiornik świeżej wody jest pusty, jest to sygnalizowane wizualnie i akustycznie.
  • Gdy zbiornik z brudną wodą jest pełny, FC 7 wyłącza się automatycznie.

Jeśli uznasz, że nasze rozwiązanie, jakim jest mop FC 7 jednak nie do końca dało sobie radę z wyzwaniami w Twoim domu, to do 31 grudnia trwa akcja „WOW, albo zwrot kasy”, w ramach której możesz oddać go nawet po miesiącu użytkowania, a my oddamy Ci pieniądze.

Więcej o akcji na stronie: https://www.kaercher.com/pl/promocje/wow-albo-zwrot-kasy.html >>>

 

Mop elektryczny FC 7  - zalety

Napęd 4x4

FC 7 czyści czterema przeciwbieżnymi, (obracającymi się tak, aby skutecznie podmiatać zabrudzenia pod urządzenie, gdzie są one odsysane) padami czyszczącymi, które są stale zwilżane roztworem wody i środka czyszczącego. Pady te precyzyjnie zbierają wszystkie rodzaje zanieczyszczeń.

Oddzielny zbiornik na brudną wodę

Dzięki dwóm zbiornikom brudna woda jest przechowywana oddzielnie nie brudząc podłogi.

Bez wstępnego odkurzania

FC 7 zbiera suche i mokre  zabrudzenia i myje podłogę od razu. Nawet płatki kukurydziane czy włosy, nie stanowią wyzwania dla FC 7.

Intuicyjna obsługa

Gdy zbiornik świeżej wody jest pusty, jest to sygnalizowane wizualnie i akustycznie. Gdy zbiornik z brudną wodą jest pełny, FC 7 Cordless wyłącza się automatycznie.

Super moc

Dla szczególnie uporczywych zabrudzeń dostępna jest funkcja Boost, podczas której prędkość i ilość wody są chwilowo zwiększane.

Praca pod niskimi meblami 

Dzięki wyśrodkowanemu położeniu napędu FC 7 niezawodnie czyści aż do  krawędzi, a elastyczny przegub umożliwiają czyszczenie nawet pod niskimi meblami.

Oszczędza czas

Czas pracy na jednym ładowaniu  to ok. 45 minut i można w tym czasie wyczyścić powierzchnię do 135 m².

Czysta praca

Po zakończeniu pracy FC 7 wystarczy odstawić do czyszczenia w stacji dokującej. Urządzenie czyści się automatycznie, bez kontaktu z brudem i wysiłku z naszej strony.

 

WV 6 i KV 4 – dream team

Dobre wibracje są ważne. Jeśli chodzi o porządki to zapewni je z pewnością wibrujący pad czyszczący KV 4. Bez wysiłku wyczyścisz nim wszelkie gładkie powierzchnie. Urządzenie to możne pracować samodzielnie lub w duecie z myjką do okien WV 6.

Skoro jesteśmy przy temacie myjek WV to odpowiedź szczerze: Nie lubisz myć okien? A co powiesz na odkurzanie ich? Z myjką do okien Kärcher WV 6 czyszczenie okien nigdy nie będzie takie samo. Urządzenie zbiera wodę z brudem z powierzchni nie tylko szyb okiennych, lecz także wszelkich gładkich powierzchni w domu. Luster blatów, płyty grzewczej, drzwiczek lodówki i tak dalej.

    Więcej o:

Skomentuj:

Mop i myjka elektryczna czyli świąteczni pomocnicy do zadań specjalnych